;
تفریح و سرگرمی

آدم عملگرا هستی یا گوشه گیر و منزوی، یکی از سایه ها را انتخاب کن تا بفهمی!

تست شخصیت براساس نوع برداشت 2: آیا تا به حال به سایه خود دقت کردید؟ گاهی این سایه ها تصاویر جالبی را منعکس می کنند. تصاویری که حتی برای خودمان عجیب است. تست شخصیت براساس نوع برداشت براساس انتخاب یک سایه طراحی شده است. با شرکت در این آزمون معنای انتخابی خود را خواهید آموخت. علاوه بر این، چیزهای جدیدی فراتر از آنچه قبلاً می دانید کشف خواهید کرد. پس با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس نوع برداشت 2 همراه شوید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل ریش گرو گذاشتن!

تست شخصیت براساس نوع برداشت 2

همانطور که اشاره شد این تست تصویری شامل انتخاب یکی از تصاویر ارائه شده است. در نگاه اول، این تصاویر هیچ رازی ندارد و هیچ چیز مرموزی را فاش نمی کند. اما همانطور که انتخاب می کنید، متوجه خواهید شد که هر گزینه یک مکاشفه جالب را ارائه می دهد. بنابراین، با انتخاب یکی از تصاویر خواهید توانست خود را بهتر بشناسید.

شاید بپسندید: اگه مثل شرلوک هلمز دقت ات خوب باشه تو یه نگاه اشتباه این جشن تولد رو متوجه میشی!؟

تست شخصیت براساس نوع برداشت 2

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشا: مصرع یا جمله مربوط به این تصویر را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: دو نفر در خیابان به همدیگر می رسند اولی پسر دومی است در حالی که دومی پدر اولی نیست. این دو چه نسبتی با هم دارند!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهینه، در یک نگاه جغد متفاوت تصویر را پیدا می کنی!

تفسیر تست شخصیت براساس نوع برداشت 2

آیا توانستید اولین شکلی را که توجه شما را جلب کرد انتخاب کنید؟ پاسخ این انتخاب را در موارد زیر بررسی کنید.

شاید بپسندید:چیستان: چیزی است که هم در آشپزخانه وجود دارد هم اتومبیل!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه چشات مثل شاهین تیزه، 3 تفاوت تصویر سگ شکاری رو تو 6 ثانیه پیدا کن!

پاسخ تست شخصیت براساس نوع برداشت 2

تصویر اول

این تصویر یک فرد منطقی و عملی را نشان می دهد. اگر تصویر اول را انتخاب کردید، از آن دسته افرادی هستید که چیزها را همانطور که هستند مشاهده می کنید. شما حاضر نیستید اجازه دهید قضاوت شما به قیمت ضرر دیگران تمام شود. به طور کلی بسیاری از افراد این دسته در زندگی موفق هستند. آنها به طور کلی در کار موثر هستند.

بیشتر بخوانید: تو تصویر ابتدا چی دیدی تا بگم آدم جاه طلبی یا حساس و گوشه گیر!؟

تصویر دوم

این تصویر یک کیفیت گوشه گیر و مستقل را در یک فرد نشان می دهد. اگر تصویر دوم را انتخاب کرده اید، از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند زندگی خود را کنترل کنند. اگر چه این فرد نزدیک شماست، اما وقتی فضای شخصی شما ورود می کند از او متنفر هستید. افرادی که به این دسته تعلق دارند بسیار با استعداد و درونگرا هستند.

شاید بپسندید: حکایت دو همسایه و ترس شان از مرگ!

تصویر سوم

این شبح سوم رفتار شخصی را نشان می دهد که از چیزهای اطراف خود صداقت می خواهد. اگر شما یکی از آنها هستید، به این معنی است که کمی خلاقیت دارید. هنر احتمالا یکی از علایق مورد علاقه شماست. شما همیشه خود را به روشی نوآورانه بیان می کنید.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه با هوشا: عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کن!

تصویر چهارم

اگر تصویر آخر را انتخاب کرده اید، این انتخاب به این معنی است که شما فردی پر از حیا هستید. شما می توانید آرامش خود را حفظ کنید، در هر شرایطی. علاوه بر این، شما پس از انعکاس فروتنانه در مورد موقعیت های خاص زندگی خود واکنش نشان می دهید. این نیز نشان می دهد که شما هرگز تصمیمات عجولانه نمی گیرید. یک شخصیت غیرقابل انکار وقتی درگیری ها یا مشکلاتی وجود دارد.

امیدوارم از تست هوش اشتباه جشن تولد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگه باهوشی سریع بگو کدوم یکی ادای نقاشا رو در میاره!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

(ویدیو)تهیه بستنی جلو چشم مشتری با میوه‌های تازه، خیلی هم بهداشتی و خوشمزه!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:چیستان: یک واژه بگوید که همه حروف در آن باشد!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فیل دومی کجای تصویره!؟ | بینایی ات مشکلی نداشته باشه پیداش می کنی

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه راه بلدی، مسیر رو به دو عاشق دلداده که از هم دور افتادن نشون بده!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی تصویر ثابت کن که چشات مثل عقاب تیزه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: باهوشا می تونن کوچکترین عدد ممکن رو با جابجایی دو چوب کبریت بدست بیارن!

برایتان جالب خواهد بود

معمای ریاضی خفن: اگه این معادله را با حرکت دادن یه چوب کبریت اصلاح کنی، نابغه ای!

کلا آدم خوش بین هستی یا بدبین، کافیه یکی از زرافه ها را انتخاب کنی تا بفهمی!

 اگه ریاضی ات خوبه، ارزش عددی هر نوشیدنی را در تصویر پیدا کن!

قدرت بالقوه ات چیه!؟ اگه خبر نداری یکی از تصاویر کارتونی رو انتخاب کن تا بهت بگم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا