;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

تست شخصیت براساس مو: سبک و بلندی موهایتان چه چیزی در مورد شخصیت شما می گوید؟ تست شخصیت براساس مو را بخوانید تا بدانید موهایتان درباره ویژگی های شخصیتی شما چه می‌گوید. با بخش تفریح و سرگرمی چشمک و تست شخصیت براساس مو همراه باشید. احتمالاً عجیب است. بلندی موها با ویژگی های شخصیتی افراد ارتباط دارد. هر کدام از ما به نوع موی خاصی علاقمند هستیم. امروز بر آن هستیم رابطه میان بلندی مو و شخصیت افراد را مورد بررسی قرار دهیم.

شاید بپسندید: چیستان: همیشه پیش روت هست، ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی تونی ببینی!؟

تست شخصیت براساس مو

در واقع مو، قاب صورت است و یکی از چیزهایی است که افراد در اولین برخورد متوجه آن می شوند. ما از شما دعوت می کنیم تا سرنخ های غیرکلامی شخصیتی که بلندی موها در مورد نوع شخصیت شما ارائه می دهد را در نظر بگیرید. ممکن است پس از خواندن تست شخصیت براساس مو، در زمینه کوتاه کردن یا اجازه دادن برای رشد موهای خود فکر کنید!

شاید بپسندید: حکایت الاغ سخت کوش و بز حسود؛ بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

تست شخصیت براساس مو

شاید بپسندید: گربه داخل کوچه رو تو یه نگاه ببینی، قدرت دید و تمرکزت مثل عقابه!؟

.

.

.

شاید بپسندید: اگه در عرض 5 ثانیه ارزش عددی پرنده استوایی قهوه ای را پیدا کنی، هوش ریاضی بالاست!

.

.

.

شاید بپسندید: در صورت پیدا  کردن سگ مخفی میان حوله ها، قدرت تمرکز و دقت ات مثل شاهینه!

تفسیر تست شخصیت براساس مو

از آنجایی که این موضوع به تنهایی یک موضوع کاملاً پیچیده است، ما فقط به بررسی بلندی موهای زنانه خواهیم پرداخت. در مطلبی جداگانه به بررسی مدل های موی مردانه هم خواهیم پرداخت.

شاید بپسندید: چیستان: همیشه پیش روت هست، ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی تونی ببینی!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد بعدی در تصویر اثبات کن که یه باهوش نابغه ای!

تفسیر تست شخصیت براساس مو

سبک اول

زنانی که موهای بسیار کوتاهی دارند اغلب به عنوان افرادی با اعتماد به نفس و باهوش در نظر گرفته می شوند. همین اعتماد به نفس، آنها را خوشایند، اجتماعی و گاهی اوقات حتی عاشق پیشه نشان می دهد. ظاهر تمیز و تازه به ناظران اجازه می دهد، دید واضحی از چهره این افراد داشته باشند. موهای کوتاه نشان دهنده صراحت و صداقت و مقدار مشخصی از نظم و انضباط است که گهگاه با حملات تکانشی قطع می شود.

زنان با موهای کوتاه اغلب به عنوان متفکران مستقل و علاقه مند در نظر گرفته می شوند. بسیاری از آنها زندگی فعالی دارند و استفاده از سبک کوتاه بعد از ورزش یا تمرین در باشگاه بسیار ساده تر و سریعتر از موهای بلندتر است.

کوتاه کردن موهایتان پیامی را ارسال می کند: خوشحال هستید که معنای زن بودن را با شرایط خودتان تعریف می کنید و قادر به تفکر تحلیلی هستید.خیلی نگران انطباق با هنجارهای اجتماعی نیستید. حس ماجراجویی شما منبع اصلی شادی شماست. به ندرت دلیلی برای بی حوصلگی پیدا می کنید. شما از تغییر استقبال می کنید و با زندگی روبرو می شوید.

شاید بپسندید:فیلم سر کار گذاشتن ببر توسط میمون (خیلی باحاله)

سبک دوم

این مدل مو نشان دهنده توانایی شما در یافتن تعادل است. همچنین به روشی مستقیم در روابط اجتماعی و تجاری شما اشاره می کند. شما معمولاً سازماندهی شده اید و کاملاً از خودتان مطمئن هستید. کارهای زیادی در زندگی این افراد وجود دارد که بدون نگرانی زیاد در مورد موهای خود انجام می دهند. با این حال این را با نیاز خود به داشتن ظاهری دلپذیر همیشه متعادل می کنند.

این فقدان عقده به این معنی است که اگرچه شما به عنوان دارنده این سبک از مو، به انطباق و متعارف تمایل دارید، اما چندان مشتاق روال های سفت و سخت نیستید. شما تمایل زیادی به تجربه چیزهای جدید دارید، اما بعید است که ریسک های جدید را انجام دهید. از آنجا که شما گاهی اوقات بدون فکر عمل می کنید، ممکن است مردم شما را کمتر جدی بگیرند.

احتمالاً بپسندید: قدرت دیدت رو با شناسایی حیوانات مخفی ارزیابی کن!

سبک سوم

این سبک مو به شما ظرافت و پیچیدگی خاصی می دهد، هر دو ویژگی که شما برای آن ارزش قائل هستید. مانند یک عطر خاص، می تواند کمی رمز و راز به زندگی شما اضافه کند. زنانی که موهایشان را تا شانه می گذارند، عموماً همه کاره هستند. این جنبه از شخصیت آن‌ها در روش‌های مختلفی که می‌توانند موهایشان را بسته به خلق و خویشان و موقعیت‌ها حالت دهند، منعکس می‌شود.

این افراد به راحتی دوستان جدیدی پیدا می کنند. به عنوان یک انسان اجتماعی، زیاد می خندند. فلسفه اصلی این افراد این است که قرار است از زندگی لذت ببرند. در فکر حفظ دوستان خوب بوده، زیرا زندگی را با دوستان واقعی خود دارای معنا می بینند. علیرغم اینکه اهل تفریح ​​هستند، ذاتاً خونگرم و دلسوزند. توانایی این افراد در گوش دادن آنها را به یک رازدار عالی تبدیل کرده است. صبوری فضیلت اصلی این افراد است. بیشتر از همسالان خود رویاپردازی کرده و متفکر هستند

شما یک کرم کتاب هستید و چیزی جز خواندن در یک صندلی راحتی با یک فنجان چای در کنارتان دوست ندارید. شما تمایل دارید تا حدودی درونگرا باشید، اما این بدان معنا نیست که اعتماد به نفس ندارید. ذات محتاط تر به این افراد این فضا را می دهد که عمیقاً و جدی به آنچه که در زندگی مهم است، فکر کنند.

امیدوارم از تست شخصیت براساس مو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:کدام اتوبوس مدرسه را ترجیح می دهید!؟ | انتخابتان نشان می دهد که آیا نوع دوست هستید یا خودخواه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: فقط افراد دقیق و تیزبین ها اشتباه تصویر صحنه نمایشی سرخپوستی را پیدا می کنن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه هوشی پلیسی ات قوی باشه، می تونی قناد قاتل را شناسایی کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: داستان کوتاه دهقان و خیار اثر لئو تولستوی

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر قرار عاشقانه در چیست!؟ | فقط نابغه ها متوجه میشن!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

گربه از پله ها بالا میرود یا پائین!؟ |پاسخ سطح خوش بینی شما به آینده را افشا می کند!

 کدومیکی از این خانم خوشکلا توهم زده و فکر می کنه مرد جوون خوش تیپ شوهرشه!؟

میون گربه های درخت یه قورباغه خودشو مخفی کرده، قورباغه کجاست!؟

حکایت کودک حلوا فروش و شیخ بدهکار، داستانی شنیدنی از مثنوی معنوی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا