;
تفریح و سرگرمی

چگونه می خندید!؟| نحوه خندیدن، اطلاعات زیادی را در مورد شما افشا می کند!

تست شخصیت براساس خنده : زبان بدن، نوع خوابیدن و … همه و همه می توانند زوایای شخصیتی ما را روشن کنند. در تست شخصیت براساس خنده نحوه خندیدن و ارتباط آن با نوع شخصیت به بررسی گرفته شده است. تست شخصیت براساس خنده به شما امکان می دهد تا جنبه های جدیدی از شخصیت خود را بشناسید. پس اگر آماده و علاقمند هستید با تست شخصیت براساس خنده و مجله خبری چشمک همراه باشید.

آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زن کودک ربا را شناسایی کنید!

تست شخصیت براساس خنده

تست های شخصیت همچنان یکی از محبوب ترین مطالب در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند. هر کدام از تست های شخصیت می توانند جزئیات منحصر به فردی از نوع شخصیت ما را به ما نشان دهند و به ما برای شناخت و شناسایی خودمان کمک کنند. بنابراین، ما این تست شخصیت را داریم که با توجه به نحوه خندیدن ، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خود کسب کنید.

آزمون شناخت فرد قدیمی: در میان افراد حاضر در فروشگاه، چه کسی از زمان گذشته آمده است؟

چه کاری را انجام بدهی؟ ساده است، فقط باید صادقانه پاسخ دهید که معمولاً در یک لحظه سرگرمی چگونه می خندید: آیا خنده بلند دارید یا از کسانی هستید که هنگام خنده، دهان خود را می پوشانید؟

شاید بپسندید: آزمون هوش: کدام یک در موقعیت خطرناک تری قرار دارد؟

تست شخصیت براساس خنده

 

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: از هوش کارآگاهی خودت استفاده کرده و قاتل را شناسایی کنید!.

هنگامی که پاسخ خود را در ذهن دارید، نکته بعدی جستجو در لیست نتایج برای گزینه ای است که مورد نظر شماست. در تست شخصیت براساس خنده، بیشتر با شخصیت خود آشنا خواهید شد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی افراد بینا: فردی را که ادای نابینایان را در می‌آورد را شناسایی کنید!

شماره 1 خنده بلند

 

شماره 1 خنده بلند

 

برایتان جالب خواهد بود: اگر تیزبین و باهوشی، سریع بگو که کدامیک از این کارت های شناسایی پلیس، جعلی است!؟

اگر در تست شخصیت براساس خنده  نوع خنده بلند، خنده معمول شماست باید گفت که ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما نترس، جسور و با اعتماد به نفس هستید. برای شما مهم نیست که چه کسی در مورد شما چه فکری می کند. شما در مورد آنچه می خواهید واضح هستید و به دنبال آن هستید. عزم شما قابل توجه است. شما زندگی را به طور کامل زندگی می کنید. بسیار پرانرژی و مسری هستید. مثل خنده هایتان اصیل هستید. کلمات را خرد نمی کنید یا چیزی جعلی رفتار نمی کنید. عاشق ماجراجویی ها و فعالیت هایی هستید که به روح وحشی شما اجازه می دهد تا اوج بگیرد. شما عاشق خندیدن در هر زمان و هر مکان هستید.

شاید بپسندید: اگه زبل و کارکشته ای تو این تست کدوم فرد قبلا گرگینه بوده؟!

شماره 2 خنده آرام در تست شخصیت براساس خنده

 

شماره 2 خنده آرام در تست شخصیت براساس خنده

شاید بپسندید: اعضای خانواده تصویر در حال گرفتن عکس یادگاری هستند، اما یکی فوت کرده، کدام یکی!؟

اگر آرام می‌خندید، ویژگی‌های شخصیتی شما نشان می‌دهد که معمولاً محتاط و خجالتی هستید. از یک خنده خوب لذت می برید اما به نظر می رسد نگران این هستید که دیگران در مورد شما چه فکری می کنند. از جلب توجه به خود خودداری می کنید. از بودن در مرکز توجه، چندان لذت نمی برید. از چیزها لذت خواهید برد، اما هرگز مراقبت از خود را رها نخواهید کرد. شما تنها با دوستان خود راحت هستید. از طرف دیگر باید گفت که  شما قابل اعتماد و مسئولیت پذیر هستید و تمایل بیشتری به امور فکری دارید.

برایتان جالب خواهد بود: تست شخصیت بر اساس اخم کردن:اخم کردنت چه جوریه، تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟

شماره 3 خنده ای آرام با پوشاندن دهان

 

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

 

شماره 3 خنده ای آرام با پوشاندن دهان

آزمون شناسایی وضعیت خطرناک تر: با توجه به شرایط، کدامیک از این دو زن زنده نخواهد ماند!؟

تست شخصیت براساس خنده: اگر دهان خود را بپوشانید و بخندید، ویژگی های شخصیتی شما نشان می دهد که شما ویژگی های منحصر به فرد خود را دارید. شما بسیار مراقب اطرافتان هستید، به همین دلیل به جزئیات کوچک توجه می کنید. چیزی که مردم معمولاً به آن توجه نمی کنند، مطمئناً شما متوجه خواهید شد. دوست دارید محیط اطراف خود را به صورت کامل بررسی و مشاهده کنید. از چیزهای کوچک لذت می برید. فقط یک فرد همفکر می تواند حس شوخ طبعی شما را درک کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زوج تقلبی: کدامیک از این 3 زوج،حاضر به ازدواج نبوده و تقلبی هستند!؟

امیدوارم ازتست شخصیت براساس خنده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس انگشت: اگر میخای طرف مقابلت را بشناسی،کافیه به انگشتای دستش نگاه کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با میوه متفاوت: قابل توجه تیزبین‌ها، تیزبینی خود را با یافتن میوه متفاوت تصویر اثبات کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: عملکرد کدامیک از دو نفر درباره کسی که توسط مار نیش زده شده، درست نیست!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناخت حماقت: کدامیک از این دو فرد در حماقت رو دست ندارند!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون شناسایی پلیس مخفی: آیا می توانید پلیس مخفی را در 5 ثانیه شناسایی کنید!؟

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

احتمالاً بپسندید: وضعیت واقعی رابطه خود یا اطرافیانتان را با نوع دست گرفتن، بفهمید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: اگر تیزبینی، این چالش تصویری را با پیدا کردن 5 تفاوت میان دو تصویر شیر امتحان کنید !

زوال عقل و بازی های فکری 

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی خطای جالب: اگر در 3 ثانیه خطای جالب تصویر را پیدا کنید، نابغه اید!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

تیزبینی و هوش خود را با شناسایی خون آشام در غذاخوری اثبات کنید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

ببین گوشات شبیه کدوم یکی از گوش های تصویر داخل متن هست،تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

آزمون شناسایی زامبی: زامبی تصویر کجاست؟ |95 درصد از مردم در این چالش تصویری شکست خوردند!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

تست روان شناسی جالب: در این موقعیت قرار بگیرید چه کسی را نجات می دهید!؟| همسر یا فرزند!؟

آزمون شناخت تصمیم دزد: یک سوال تحلیلی|دزد تصمیم دارد کدامیک از اشیای این گالری را بدزدد!؟

 قابل توجه باهوشا: با توجه به تصویر، چه کسی وزن بیشتری را تحمل می کند!؟

آزمون شناخت فرد روانی: فقط یک نابغه تیزبین، فرد روانی را شناسایی کند!

 پازل شناسایی حرف F: یافتن حرف F در این تصویر، برای نوابغ و تیزبین ها فقط 4 ثانیه طول می کشد!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. خنده هاش کم بود
  شاید یکی یه خنده ی بلند داشته باشه ولی جلوی دهنشو بگیره یا یکی دهن بسته بخنده
  یا یکی دهن بسته بخنده جلو کل صورتشو بگیره
  یا یکی یه جوری بخنده روده هاش بترکه یا طحال ش بره توی کبدش
  یا یکی هم اصلا نخنده
  شما استثنا ها رو حساب نکردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا