;
تفریح و سرگرمی

یکی از نگین های قیمتی تصویر را انتخاب کن تا بگم براساس انتخابت چه جور آدمی هستی!؟

تست شخصیت براساس جواهر: با انتخاب یکی از پنج سنگ قیمتی، خود واقعی خود را کشف کنید! آیا برای کشف شخصیت درونی خود آماده اید؟ همان گونه که بارها اشاره شده است، شرکت در تست شخصیت راهی سرگرم کننده و آموزنده برای کسب اطلاعات در مورد شخصیت واقعی خود و اطرافیانتان است. در تست شخصیت براساس جواهر شما می توانید با انتخاب یکی از پنج سنگ قیمتی، جنبه های منحصر به فرد شخصیت خود را کشف کنید و بینش ارزشمندی نسبت به خود به دست آورید.با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس جواهر همراه باشید.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، بگو چند تا مربع تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه باهوش جواب درست رو میده!

تست شخصیت براساس جواهر

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خود واقعی شما چیست؟ آیا می خواهید شخصیت خود را بهتر درک کنید؟ اگر چنین است، این تست شخصیت بهترین مکان برای شروع است!با کمک پنج سنگ قیمتی گرانبها، می توانید کشف کنید که واقعاً در اعماق وجود چه کسی هستید. شما در مورد نقاط قوت، ضعف و چگونگی استفاده حداکثری از شخصیت خود بیشتر خواهید آموخت.

شاید بپسندید:تو تصویر اول چی دیدی تا بهت بگم رویاپردازی یا عاقل!؟ نتیجه شگفت زده‌ات می کنه!

تست شخصیت براساس جواهر

احتمالاً بپسندید: حکایت چه کشکی چه پشمی؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:آدم جاه طلب هستی یا آرام و بی خیال، میخای مطمئن بفهمی این تستو انجام بده!

.

.

.

.

احتمالاً  بپسندید: چند حیوان در این تصویر وجود داره!| قدرت بینایی ات رو با پیدا کردن حیوانات مخفی تصویر ارزیابی کنید!

پاسخ تست شخصیت براساس جواهر

تست شخصیت براساس جواهر به گونه ای طراحی شده است که انجام آن آسان و سرگرم کننده باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از پنج سنگ قیمتی را انتخاب کنید. پس از آن، خواهید فهمید که چگونه شخصیت شما بر زندگی و روابط شما تأثیر می گذارد.از این فرصت استفاده کنید تا بیشتر در مورد خودتان بیاموزید و درک عمیق تری از شخصیت خود به دست آورید. ممکن است از چیزی که کشف می کنید شگفت زده شوید!

احتمالاً بپسنندید: اگه همین که تصویر را دیدی و متوجه حیوان درون تصویر شدی، بینایی مشکلی نداره!| تقلب نکنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: قابل توجه باهوشا: فقط یه نابغه تیزبین میتونه تو یه نگاه اشتباه تصویر را پیدا کنند!؟

تست شخصیت براساس جواهر

شخصیت افرادی که نگین بنفش را انتخاب می کنند

افرادی که نگین بنفش را در تست شخصیت براساس جواهر انتخاب می کنند، شخصیت های مرموز و پیچیده ای دارند. آنها اغلب به جزئیات توجه دارند. همچنین بسیار شهودی هستند و می توانند به آسانی بفهمند دیگران چه فکر و چه احساسی دارند. این افراد بسیار خلاق هستند و اغلب ایده هایی را ارائه می دهند که هیچ کس قبلاً به آن فکر نکرده است. آنها از ریسک کردن نمی ترسند، اما می دانند که چگونه در واقعیت ثابت بمانند.

تست شخصیت براساس جواهر نشان می دهد که انتخاب یک سنگ قیمتی بنفش، شخصیتی مرموز و پیچیده فرد انتخاب کننده را نشان می دهد.

احتمالاً بپسندید: اگه میخای بدونی در مقابل سختی ها چقدر قوی هستی، میتونی یه کلید انتخاب کنی تا بفهمی!

شخصیت افرادی که گوهر سبز را انتخاب می کنند

افرادی که نگین سبز را انتخاب می کنند، شخصیت متعادل و شفابخش دارند. انرژی آنها و حضورشان آرامش بخش است. آنها اهمیت مراقبت از سلامت جسمی، ذهنی و عاطفی خود را درک می کنند. افراد سبز، پرورش دهندگان طبیعی هستند و از کمک به دیگران برای احساس بهتر لذت می برند.

احساس عدالت خواهی قوی دارند و نسبت به کسانی که به آنها اهمیت می دهند بسیار وفادار هستند. تست شخصیت براساس جواهر نشان می دهد که انتخاب کننده یک سنگ قیمتی سبز شخصیتی متعادل و شفابخش دارد.

احتمالاً بپسندید: بینایی و دقت‌ات خوب باشه 3 تفاوت تصویر دو سگ پشمالو رو پیدا میکنی!

شخصیت افرادی که نگین صورتی را انتخاب می کنند

افرادی که نگین صورتی را انتخاب می کنند شخصیتی شیرین و دلسوز دارند. آنها بسیار دوست داشتنی و مهربان هستند و همیشه به دنبال راه هایی هستند که به دیگران کمک کنند احساس بهتری داشته باشند یا زندگی آنها را آسان تر کنند. افراد صورتی اغلب دیگران را بر خود مقدم می‌دارند، که  این می‌تواند منجر به نادیده گرفتن نیازهای خود آنها شود. آنها همچنین بسیار حساس هستند و می توانند به راحتی با انتقاد یا طرد شدن آسیب ببینند.

تست شخصیت براساس جواهر نشان می دهد که انتخاب یک سنگ جواهر صورتی، مختص افرادی با شخصیت شیرین و دلسوز است.

شاید بپسندید: تو این وضعیت کی رو نجات میدی، نوزاد یا مادر نوزاد؟| هر پاسخ یک راز را در مورد شما برملا میکند!

شخصیت افرادی که نگین قرمز را انتخاب می کنند

افرادی که نگین قرمز را انتخاب می کنند شخصیت های پرشور و شجاعی دارند. آنها زندگی را دوست دارند و با تمام وجود زندگی می کنند. افراد قرمز از ریسک کردن یا دنبال چیزی که در زندگی می‌خواهند ابایی ندارند. آنها انگیزه توقف ناپذیری برای موفقیت دارند و تا زمانی که به آنچه در نظر گرفته اند دست یابند سخت کار خواهند کرد.

افراد قرمز همچنین دارای خلق و خوی آتشین هستند و در هنگام رسیدن به مسیر خود می توانند کاملاً سرسخت باشند. تست شخصیت براساس جواهر نشان می دهد که انتخاب یک سنگ قیمتی قرمز مختص افرادی با شخصیت پرشور و شجاع است.

برایتان جالب خواهد بود: تا حالا فکر کردی نقطه قوت‌ات چیه!؟ یه درخت رو انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

شخصیت افرادی که نگین زرد را انتخاب می کنند

افرادی که نگین زرد را انتخاب می کنند، دارای شخصیت های خلاق و محافظ هستند. آن‌ها همیشه ایده‌های جدیدی ارائه می‌کنند و نمی‌ترسند چیزی متفاوت را امتحان کنند یا در مورد کار یا روابط خود ریسک کنند. بسیار وفادار هستند و برای محافظت از کسانی که به آنها اهمیت می دهند تمام تلاش خود را می کنند. آنها ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسند، اما هنگامی که انها را شناختید به شما نشان خواهند داد که واقعا چقدر مراقب هستند.

تست شخصیت براساس جواهر نشان می دهد که انتخاب یک سنگ جواهر زرد توسط انتخاب کننده، یک شخصیت خلاق و محافظ را نشان می دهد.

امیدوارم از تست شخصیت براساس جواهر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:اگه رمزگشای خوبی هستی، پس عددی که باید جایگزین علامت سوال شود را پیدا کن!

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: تیزبینا بیان جلو: خونه ای که با بقیه متفاوته رو تو یه نگاه پیدا کن!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: سریع بگو، کلمه ایی که همه می تونند درست بنویسنش!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: دو تا خانم تصویر ادعا می کنند همسر اقای دامادن! به نظرتون راست میگن!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل ریگ به کفش داشتن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:آدم عاشق پیشه ای یا اینکه اصلا عاشق نمی شوی!؟ | همین که تصویر را دیدی چی تشخیص دادی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: فقط یکی از افراد تصویر قاتل نیست، اگر پیداش کنی کارت خیلی درسته!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:اگه میخای بدونی در برابر مشکلات و مسائل زندگی انعطاف پذیری یا نه، فقط یه دونه پر را انتخاب کن!

شاید برایتان جالب باشد

روانشناسی رنگ:هر رنگ میتواند تأثیرات خاصی بر شما بگذارد، کدام رنگ سبب تقویت روحیه شما میشود!؟

حکایت ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

آزمون شناسایی صاحب آثار هنری: به نظر شما این آثار متعلق به کدامیک از این سه هنرمند است؟

 این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، حرف R را بین B ها پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا