;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط قرار بگیرید، دقیقا چه کاری انجام می دهید!؟

تست شخصیت براساس تصمیم: در این شرایط چه کاری انجام می دهید.؟کدامشان را نجات می دهی؟ این تست را انجام دهید و جنبه های منحصر به فرد شخصیت خود را کشف کنید. تست های شخصیت برای حل بخشی از شک و تردیدهای هزاران کاربر اینترنتی از راه می رسند، آیا واقعاً می توانید در مورد نحوه زندگی خود صحبت کنید؟ تست شخصیت براساس تصمیم ذهن شما را از طریق یک تصویر سرگرم کننده تجزیه و تحلیل می کند. در نگاه اول شاید این تصویر چندان مهم به نظر نرسد، اما در واقعیت بسیار نگران کننده است.

این تصویر جالبی است از شرایطی که ممکن است شما در آن قرار بگیرید. تست شخصیت براساس تصمیم در مورد عمق ذهن شما صحبت می کند. گوش به زنگ باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت خون آشام مهمانی: در این مهمانی جالب، خون آشام را پیدا کنید!

تست شخصیت براساس تصمیم

تنها قانون چیست؟ کاملا صادق باشید. ما می خواهیم در مورد احساسات، ایده ها و جنبه های منحصر به فرد خود اطلاعاتی کسب کنیم. از سوی دیگر، انواع پاسخ ها، اعم از منفی و مثبت را خواهید دید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار مشکوک: کدامیک از این سه زن، تصمیم به ربودن نوزاد دارد!؟

تست شخصیت براساس تصمیم

یک قطار با سرعت کامل در حال حرکت است و شما دو گزینه بیشتر ندارید. چه کسی را نجات می دهید؟ تصور کنید که فقط 6 ثانیه فرصت دارید تا فکر کنید، اما در نهایت باید انتخاب کنید. سعی کنید بیش از 2 بار تست را انجام ندهید وگرنه تست روانشناسی تاثیر چندانی نخواهد داشت.

 

پاسخ تست شخصیت براساس تصمیم

شما می توانید پاسخ و تفسیر انتخاب های خود را در اینجا مشاهده کنید:

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی قاتل: فقط افراد باکله و زبل تشخیص می دن کدومشون یکیو کشته!

اگر گزینه 1و دوست نزدیک خود را نجات دادید

نجات گزینه 1

در صورت انتخاب تست شخصیت براساس تصمیم: شما کسی هستید که دارای اعتماد به نفس بالا، صداقت، حمایت و حتی عشق هستید. حلقه نزدیک دوستان شما، برای شما مهم هستند و برای ارتباط بین مردم ارزش قائل هستید. شما سعی می کنید تا جایی که ممکن است برای خانواده، دوستان، شریک زندگی و عزیزان خود کار انجام دهید، حتی اگر این کار شما را به سمت خودخواهی سوق دهد.

شاید بپسندید: تست سنجش تمرکز با پیدا کردن ماهی: اگر ماهی را در تصویر گربه زبل و بامزه پیدا کنی، بینایی ات عالیه!

اگر گزینه 2 یعنی افراد بیشتری را نجات دادید

 

  احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه زمین بسکتبال: اگه تیزبینی در یک نگاه اشتباه این تصویر را پیدا می کنی!

تست شخصیت براساس تصمیم

شما فردی دلسوز هستید و مشکلی برای کمک به دیگران ندارید. شما ترجیح می دهید حتی قبل از رفاه خودتان، برای دیگران کار کنید و بهترین های خود را به مردم بدهید. کمک کردن و فکر کردن به نیازهای دیگران به شما آرامش می دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اظهارات درست: کدامیک از این دو زن درباره کودک تصویر، واقعیت را می گوید!؟.

امیدوارم از تست شخصیت براساس تصمیم استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد ناشی: کدامیک از این دو دزد در ناشی گری دست همه ناشی ها رو از پشت بسته!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

شاید بپسندید: بزرگی کنید و به دختر خانمه کمک کنید که گزینه مناسبش برای ازدواج را انتخاب کنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشای نابغه: در 3 ثانیه قاتل پرنسس را در تصویر شناسایی کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی مرد در میان زنان: کدامیک از این سه نفر تلاش کرده خودشو یه زن جا بزنه!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پلیس ساختگی:کدامیک از افراد تصویر،در پوشش لباس پلیس تصمیم دارد که طلا قاچاق کند!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

تست شناسایی تفاوتهای تصویر خانم موشه: اگر تفاوت های دو تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنی، دقت ات عالیه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت زن راستگو: به نظر شما کدامیک از این سه زن در حال دروغگویی است!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرزندخوانده:با هوش کارآگاهیت،کودکی که به فرزندی پذیرفته شده است را شناسایی کن!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی زن باردار در تصویر: تنها یک نگاه نکته سنج می تواند در یک نگاه زنی را که باردار است شناسایی کنند!

شناسایی تفاوت موش و پنیر: اگه تو 5 ثانیه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی یه نابغه ای!

آزمون شناسایی فرد احمق هواپیما: چه کسی یه کمی بیشتر از خیلی، مخ اش تاب خورده!؟

اگه بخای یه قفل را انتخاب کنی، کدوم یکی هست!؟| یکی را انتخاب کن تا بعدش بگم کی هستی!

آزمون شناسایی موجود بیگانه: چشمان تیزبین، ییگانه تصویر را به راحتی شناسایی می کنند!

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

  1. من هیچکدوم رو نجات نمی‌دم آخه روهم ۶ نفر بودن چجوری خودشون رو نجات ندادن همونجا گیر کردن

  2. سلام با عرض خسته نباشید به همه ی دوستان عزیز من اگر بودم اون فردی رو انتخاب می کردم که در حال کشیدن ریل قطار است و هم سرنشینان قطار را نجات میدادم و هم افرادی که روی ریل قطار اند

  3. اگر من به جای او بودم ابتدا آن 5 نفر را نجات می دادم ، یعنی دسته را می کشیدم به سمت ریلی که آن یک نفر قرار دارد و
    در آن فرصت آن یک نفر را هم می کشیدم کنار 😑

  4. میزاشتم قطار مستقیم بره چون اگه با نهایت سرعت که خود سوال هم گفته مسیرش رو عوض کنه قطار چپ میکنه و تمام سر نشین های آن میمیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا