;
تفریح و سرگرمی

آیا به محیط اطراف دقت کافی داری؟ | کافیه بگی با نگاه اول به تصویر، چی دیدی تا به جوابت برسی!؟

تست شخصیت براساس برداشت نهایی: تست های شخصیت ابزار قدرتمندی هستند که دیدگاه منحصر به فردی را در مورد نحوه تفسیر ما از جهان اطراف ارائه می دهند. آنها می توانند به ما کمک کنند تا ویژگی های شخصیتی خود را بهتر درک کنیم و نقاط قوت و ضعف شخصیت خود را شناسایی کنیم. در تست شخصیت براساس برداشت نهایی نیز شما خواهید توانست خود را بهتر بشناسید. اینکه چه میزا نسبت به محیط اطراف دقت دارید؟ با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: فقط باهوشا میتونن مشخص کنن که زن باردار کدومیکی هست!

تست شخصیت براساس برداشت نهایی

تست شخصیت یکی از پرکاربردترین تست‌هایی است که برای تجزیه و تحلیل نحوه برخورد افراد با موقعیت‌های روزمره استفاده می‌شود. این به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا مهارت ها و رفتارهای خود را با پاسخ دادن به پرسشنامه ای حاوی سوالات در مورد جنبه های مختلف زندگی ارزیابی کنند.

نتایج به‌دست‌آمده می‌تواند برای درک بهتر نحوه تعامل یک فرد با دیگران و چگونگی کنار آمدن با چالش‌های زندگی مورد استفاده قرار گیرد. امروز نیز شما باید به تصویر تست شخصیت براساس برداشت نهایی نگاه کنید و سپس یگوئید در نگاه اول متوجه چه چیزی در تصویر شدید!؟

شاید بپسندید: قابل توجه نابغه ها: به توالی اعداد دقت کرده و بگوئید چه عددی باید به جای علامت سوال قرار بگیرد!؟

تست شخصیت براساس برداشت نهایی

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل کار امروز را به فردا مینداز!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب‌المثل یک خشت هم بزار در دیگ !

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد!

تفسیرهای تست شخصیت براساس برداشت نهایی

اکنون که تصاویر را دیده اید و قطعا اولین برداشت خود از تصویر را دارید می توانید به بخش تفسیر مراجعه کنید. یادتان باشد در ارائه پاسخ اگر دقیق بوده باشید، اکنون تفاسیر شما را متعجب می کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: سریع بگو، کلمه ایی که همه می تونند درست بنویسنش!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا احساسات خودت رو راحت کنترل می کنی!؟ | اگه نمی دونی یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

تست براساس برداشت نهایی

دیدن یک اسب سوار

اگر ابتدا یک سوارکار دیدید، به این معنی است که شما فردی هستید که همواره اطراف خود را تجزیه و تحلیل می کنید. بسیار آگاه هستید و می توانید موقعیت ها را با جزئیات تجزیه و تحلیل کنید. شما یک متفکر منطقی هستید که روی راه حل های عملی برای مشکلات پیش آمده تمرکز می کنید.

از سوی دیگر باید گفت که شما دیدگاهی شکاکانه دارید، اما در صورت منطقی بودن، پذیرای دیدگاه ها و ایده های جدید هستید. چالش ها شما را نمی ترسانند. برعکس، کنجکاوی و علاقه شما را برمی انگیزند و به رشد شما به عنوان یک فرد کمک می کنند.

احتمالاً بپسندید: سه تا هندونه رو طوری انتخاب کن که جمع شون 30 بشه!؟

دیدن یک چهره

اگر ابتدا یک چهره را دیدید، به این معنی است که شما فردی بسیار تخیلی، خلاق و رویایی هستید. فلسفه عمیق برای شما مهم است، اما نه آنقدر که مانع یا محدود کننده باشد.

مشکلات از نظر شما موانع محسوب نمی شوند. آنها به عنوان فرصتی برای یادگیری بیشتر در مورد خود یا کشف یک ایده جدید در نظر گرفته می شوند. مشکلات به عنوان فرصتی برای یادگیری درک بهتر دنیای اطراف تلقی می شوند.

احتمالا بپسندید: خود را آرام می بینی یا عصبانی!؟ | یکی از این قورباغه های بامزه را انتخاب کن تا از نتیجه شگفت زده شی!

دیدن کلاه

اگر ابتدا کلاه ها را دیدید، به این معنی است که شما فردی هستید که به نکات و پیچیدگی های ظریف بسیار حساس هستید. توجه شما به جزئیات و زیبایی شناسی قابل توجه است.

مهارت های مشاهده شما خوب است و به شما کمک می کند افراد را به سرعت درک کنید. شما از زیبایی اطراف خود قدردانی می کنید و به رنگ ها، شکل ها و بافت ها حساس هستید. شما یک هنرمند شهودی هستید که از شعر، موسیقی و همه اشکال هنری قدردانی می کنید.

شاید بپسندید: چیستان: شما می توانید مرا در زمین، زحل و زهره پیدا کنید اما در مریخ نه! من چیستم!؟

دیدن سربازان

اگر ابتدا سربازان را دیدید، به این معنی است که شما فردی بسیار منظم و قادر به تصمیم گیری سریع و صحیح هستید. به لطف توانایی شما در ادغام موثر منابع اطلاعاتی متعدد، حل مسائل پیچیده را آسان می بینید.

حس عملی شما عالی است و توجه شما به جزئیات قابل توجه است. تفکر منطقی شما به این معنی است که هرج و مرج نمی تواند جایی در ذهن شما پیدا کند.

امیدوارم از تست شخصیت براساس برداشت نهایی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

داستان خر آوازخوان و شتر رقاص!

 بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

داستان ضرب المثل شتر دیدی ندیدی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

جالب خواهد بود: داستان ضرب المثل صد رحمت به دزد سرِ گردنه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: علت تعجب کردن خانمه چیه!؟ | فقط باهوشا تو یه نگاه متوجه میشن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه بتونی شکلک خندانی که با بقیه متفاوته پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: برداشتت از دیگران در برخورد اول همیشه درسته!؟|چیزی که اول می بینی مسئله رو روشن می کنه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام حیوان را اگر برعکس کنید قرمز می شود!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: کدومیک از این خانم خوشکلا به لحاظ مالی اوضاع خوبی نداره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:  چیستان: آن چیست که متعلق به شماست، اما افراد دیگر هم از آن استفاده می كنند!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: تو برادر من هستی اما من برادر تو نیستم. من کی هستم!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

کدومیکی از این دو تا خانم، اتومبیلی که زیرپاشه سرقتی هست!؟ |پیرزنه یا زن جوان!؟

داستان ضرب المثل هرچه کنی به خود کنی!

یکی از مسیرها را یرای پیاده روی انتخاب کن تا بفهمی بزرگترین ترست تو زندگی چیه!؟

این تصویر از قرن هیجدهم است، آیا می توانید در آن اشیایی را پیدا کنید که با دوره تاریخی مطابقت ندارد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا