;
تفریح و سرگرمی

شاید عجیب باشه، اما اگه میخای بدونی استعداد چه شغلی رو داری فقط بگو سمت کدوم پل جذب شدی!؟

تست شخصیت براساس انتخاب پل: شما با انتخاب یکی از این سه تا پل در تست شخصیت براساس انتخاب پل می توانید نقاط قوت شغلی خود را کشف کنید! فقط باید بگوئید مجذوب کدامیک از این پل ها شده اید!؟ تست شخصیت براساس انتخاب پل راهی عالی برای کشف استعدادهای شغلی طبیعی شماست. با انتخاب یکی از سه پل، خواهید آموخت که کدام مسیر شغلی برای شخصیت شما مناسب تر است.

همان طور که می دانید انجام تست های شخصیت، یک راه آسان و سرگرم کننده برای کشف چیزی است که شما را منحصر به فرد می کند و به شما کمک می کند شغل مناسب خود را در تست شخصیت براساس انتخاب پل پیدا کنید! با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب پل همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مرد عاشق:کدومیکی از این سه جوون، باید سریعتر خودشو به یک قرار عاشقانه برسونه!؟

تست شخصیت براساس انتخاب پل

آزمون امروز یک ابزار منحصر به فرد برای کشف شغلی است که شما برای آن مناسب هستید. تست شخصیت براساس انتخاب پل به شما کمک می کند تا بینش شخصیتی و نقاط قوت خود را به دست آورید. تست شخصیت براساس انتخاب پل، فرصتی برای ارزیابی و شناسایی استعدادها، ترجیحات و ارزش‌های طبیعی فرد به منظور درک بهتر مسیرهای شغلی بالقوه است.

این تست شخصیتی می تواند به افراد کمک کند تا بهترین گزینه های شغلی را برای خود شناسایی کنند و به آنها اجازه می دهد درباره آینده خود تصمیمات آگاهانه بگیرند.

شاید بپسندید: حکایت فوت کوزه گری است!

تست شخصیت براساس انتخاب پل

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با اضافه کردن یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این خانما، همسر واقعی ریچارد است!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: فقط یه تیزبین واقعی میتونه تو یه نگاه اشکال این قرار عاشقانه را تشخیص بده!

پاسخ تست شخصیت براساس انتخاب پل

با انتخاب یک پل در تست شخصیت براساس انتخاب پل، هر کس می تواند نقاط قوت شغلی خود را پیدا کند. این پل بینشی در مورد مهارت های تصمیم گیری، توانایی کار مشترک و توانایی برای تفکر استراتژیک ارائه می دهد. اکنون که پل مورد نظر خود را انتخاب کردید، بهتر است به تفاسیر مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه زبل و تیزی، تفاوت های دو تصویر سمور آبی بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بگم اصلا آدم احساسی و رمانتیک هستی یا نه!؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: ذهن تحلیلی داری یا خلاق!؟ اگه تا به حال نمیدونی، کافیه یکی از مهره های شطرنج رو انتخاب کنی!

تست براساس انتخاب پل

پل شماره 1 – تحلیلی

افرادی که پل شماره 1 را در تست شخصیت براساس انتخاب پل انتخاب می کنند با توانایی های تحلیلی خود هدایت می شوند. آنها تحلیلی و استراتژیک فکر می کنند و قبل از تصمیم گیری، وقت خود را صرف ارزیابی گزینه ها می کنند.

آنها قادر به دیدن تصویر بزرگتر هستند و می توانند به طور عینی در مورد هر موقعیتی فکر کنند. همچنین بسیار جزئیات محور هستند و می توانند مسائل پیچیده را به بخش های کوچکتر تقسیم کرده و آنها را مرحله به مرحله حل کنند. مهارت‌های تحلیلی آن‌ها باعث می‌شود تا در زمینه‌های مختلف کسب‌وکار گرفته تا مهندسی، مشکل‌گشا و موفق باشند.

شاید بپسندید: چیزی که نظرتو جلب میکنه، مهمترین ویژگی شخصیتی‌ات رو روشن میکنه!|تستو انجام بده تا شگفت زده شی!

پل شماره 2 – سازماندهی شده

افرادی که پل شماره 2 را در تست شخصیت براساس انتخاب پل انتخاب می کنند، بسیار منظم و هدف گرا هستند. آنها در رویکرد خود روشمند هستند، اهدافی را تعیین می کنند و به روشی سیستماتیک برای رسیدن به آنها تلاش می کنند.

آن‌ها مهارت‌های برنامه‌ریزی بسیار خوبی دارند، می‌توانند برای هر پروژه یا کاری که قرار است انجام دهند، برنامه‌های دقیقی ایجاد کنند. آنها مدیریت خوبی در مدیریت زمان دارند، می دانند چگونه وظایف را اولویت بندی کنند و از زمان خود به طور موثر استفاده کنند.ماهیت سازمان یافته آنها را برای مشاغلی ایده آل می کند که شامل برنامه ریزی زیاد یا نیاز به مهارت های سازمانی قوی است.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی عدد 626: اگه تیزبین باشی سریعاً عدد 626 رو میون اعداد پیدا می کنی!

پل شماره 3 – نوآورانه

افرادی که پل شماره 3 را در تست شخصیت براساس انتخاب پل انتخاب می کنند، متفکرانی بسیار خلاق و مبتکر هستند. آنها با استفاده از تفکر خارج از چارچوب در صورت لزوم، راه حل ها و رویکردهای اصلی را برای مشکلات ارائه می دهند.

آنها در تشخیص الگوها و ارتباطات بین ایده های به ظاهر نامرتبط خوب هستند و آنها را قادر می سازند تا راه حل های منحصر به فردی ارائه دهند.ماهیت خلاقانه آنها را برای مشاغلی که نیاز به تفکر سریع یا حل مشکلات دارند، مانند بازاریابی یا مهندسی، عالی می کند.

احتمالاً بپسندید: آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822: فقط نابغه ها تو یه نگاه 822 را در بین BZZ ها پیدا می کنند!

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب پل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید:تو تصویر اول چی دیدی تا بهت بگم رویاپردازی یا عاقل!؟ نتیجه شگفت زده‌ات می کنه!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: یکی تو این تصویر تضاهر می کنه که پولداره، اون کیه!؟| پسره است یا آقا و خانمه!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

اجتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: کدومیکی از این چهار زن واقعا باردار هست!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: کدوم یکی از این دو تا مرد جوون تو خونه مجردی و تنها زندگی می کنه!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یکی از این گل ها را انتخاب کنید و ببینید چه چیزی سبب قدرت شماست!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل ماستمالی کردن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:نقطه ضعف و قوت‌ات چیه،به خصوص اگه با انتقاد روبرو بشی!|یکی از لکه های جوهر رو انتخاب کن تا بفهمی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت وابسته به فهم: وقتی یه اتفاق غیرقابل توضیح برات میوفته، چیکار می کنی!؟

شاید برایتان جالب باشد

یه اشتباه کوچیک تو مزرعه این دختر و پسر خوشکل هست، اون چیه!؟

پازل ریاضی با چوب کبریت: با اضافه کردن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

خشم‌ات رو چه جوری کنترل می کنی!؟ کافیه یه رودخونه رو انتخاب کنی!

با پیدا کردن تفاوت های دو فک دریایی، اثبات کن که دقت‌ات عالیه!

فکر می کنی خیلی باهوشی، پس بگو کدام زن عاشق شده و در یک رابطه عاطفی قرار دارد!؟

شاید بپسندید: کدومیکی احتمال زمین خوردنش زیاده، مرد کور یا خانم خانه دار!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا