;
تفریح و سرگرمی

بگو دوست داری کدوم هدفون را داشته باشی تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

تست شخصیت براساس انتخاب هدفون: کدام هدفون بیشتر مورد توجه شما قرار گرفته است؟ آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چه نسبتی با موسیقی دارید؟ خوب، اکنون می توانید فقط با سه هدفون متوجه شوید! تست شخصیت براساس انتخاب هدفون را انجام دهید و احساس خود را در مورد موسیقی کشف کنید. از نتایج شگفت زده خواهید شد، پس این فرصت هیجان انگیز و منحصر به فرد را از دست ندهید!

شاید بپسندید: آزمون شناسایی واقعیت: باهوشا بگن که آیا کودک واقعاً ربوده شده و زن در حال دروغ گفتن است!؟

تست شخصیت براساس انتخاب هدفون

این تست شخصیت یک تست سرگرم کننده است که به شما کمک می کند شخصیت موسیقایی خود را شناسایی کنید. شما به سادگی باید بدون فکر هدفونی را که بیشتر به سمت آن جذب شدید را انتخاب کنید. بگذارید ناخودآگاه شما صحبت کند. رنگ انتخاب شده یک ویژگی شخصیتی را در مورد نحوه دیدن موسیقی در زندگی شما را نشان می دهد.با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس انتخاب هدفون همراه شوید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی مسافر زمان: فردی از آینده در این پارتی شبانه دهه هشتاد میلادی حضور داره، کجاست!؟

تست شخصیت براساس انتخاب هدفون

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه 5 تا تفاوت بین دو تصویر را پیدا می کنی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: حکایت کار از محکم کاری عیب نمی کند!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگر پزشک باشی،اول کدوم بیمار را درمان میکنی؟|پاسخت نشون میده که در زندگی به چه کسی بیشتر اهمیت میدی!؟

تفاسیر تست شخصیت براساس انتخاب هدفون

تست شخصیت براساس انتخاب هدفون به شما این امکان را می دهد که چیزهای زیادی در مورد خودتان، در مورد رابطه خود با موسیقی و همچنین در مورد شخصیت خود به طور کلی بیاموزید. اکنون که هدفون خود را انتخاب کرده اید، به تفاسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید: حکایت کشاورز فقیر و حاکم نیشابور

 

 

 

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا تو شبکه‌های اجتماعی فالوورهای زیادی داره !؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی، اردک یا خرگوش؟| نتیجه رو بخونی، شگفت زده میشی!

تست براساس انتخاب هدفون

هدفون قرمز

افرادی که هدفون قرمز را در تست شخصیت براساس انتخاب هدفون انتخاب می کنند، اغلب خلاق و پرشور هستند. آن‌ها افرادی هستند که دوست دارند برجسته باشند و اظهار نظر کنند. این افراد از ریسک کردن و فکر کردن خارج از چارچوب نمی ترسند. دارندگان هدفون قرمز به فردیت احترام می گذارند و دوست دارند خود را از طریق موسیقی بیان کنند.

آنها دائماً به دنبال آهنگ های جدید برای کشف و آزمایش هستند. انتخاب هدفون قرمز فردی را نشان می دهد که مایل است ناشناخته ها را کشف کند و از منطقه راحتی خود خارج شود.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی رابطه ات با اطرافیانت خیلی خوبه!؟ اگه نمی دونی به تصویر نگاه کن، بعد بگو اول چی دیدی!؟

هدفون آبی

افرادی که هدفون های آبی را در تست شخصیت براساس انتخاب هدفون انتخاب می کنند نیز اغلب پرشور و هیجان انگیز هستند. این افراد حس هدفمندی در زندگی دارند و برای بزرگی تلاش می کنند. آنها به شدت روی اهداف خود متمرکز هستند و عزم تزلزل ناپذیری برای رسیدن به آنها دارند. موسیقی برای آنها یک راه فرار است، زیرا به آنها اجازه می دهد تا از زندگی پرمشغله خود رهایی یابند.

هدفون‌های آبی فقط به موسیقی گوش نمی‌دهند. آنها آن را عمیقاً در روح خود احساس می کنند و به آنها اجازه می دهد تا به احساسات خود ضربه بزنند. انتخاب هدفون آبی، فردی را نشان می‌دهد که برای رسیدن به اهداف خود مشتاق، پرشور و مصمم است.

احتمالاً بپسندید: انتخاب گل رز چه چیزی را در مورد عشق ایده آل شما مشخص می کند؟

هدفون زرد

افرادی که هدفون های زرد را در تست شخصیت براساس انتخاب هدفون انتخاب می کنند، اغلب بیانگر و برون گرا هستند. آنها دوست دارند در کنار مردم باشند و از بودن در مرکز توجه لذت می برند. این افراد عاشق خنداندن مردم و گفتگوهای سرگرم کننده با غریبه ها هستند. موسیقی یک راه عالی برای آنها برای بیان خود است، زیرا به آنها اجازه می دهد افکار و احساسات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

هدفون‌های زرد فقط به موسیقی گوش نمی‌دهند. آنها از آن به عنوان خروجی برای بیان خود استفاده می کنند. انتخاب هدفون زرد فردی را نشان می دهد که ذهنی باز، اجتماعی و عاشق برقراری ارتباط است.

شاید بپسندید: معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

امیداریم از تست شخصیت براساس انتخاب هدفون استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

 

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: کدوم تصویر از پیرمرد بادکنک فروش فیلم UP با بقیه تفاوت داره!؟ | تیزبینا تو یه نگاه متوجه میشن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل گاو بی شاخ و دم!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کسی بهت خیانت کنه واکنش ات چیه!؟ با انجام تست می فهمی که چقدر تو زندگی قوی هستی!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: خشم‌ات رو چه جوری کنترل می کنی!؟ کافیه یه رودخونه رو انتخاب کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: اگه زبل و تیزی، تفاوت های دو تصویر سمور آبی بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: کدوم ویژگی ات باعث میشه که اطرافیانت بهت حسادت کنند، کافیه یه پنجره رو انتخاب کنی تا بفهمی!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه 3 تا تفاوت رو بین تصویر بز بامزه چپ و راست پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: معمای آشنایی با فرد دروغگو: آیا مرد تصویر واقعا یک دیوانه زنجیری است!؟

برایتان جالب خواهد بود

فقط افراد چشم عقابی و زبل میتونن، تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر سگ بامزه را پیدا کنند!

معمای شناسایی آدم واقعی:اگه نکته سنج باشی،تو یه نگاه می‌فهمی که کدومیکی دانشمند واقعیه!

حکایت آخرش معلوم شد توی ظرف (سبد) یارو چی بود!

معمای شناخت فرد فقیر: کدومیکی از آدمای تصویر تظاهر می کنه که ثروتمنده!؟| پسره یا زن و مرده!؟

برایتان جالب خواهد بود:  با به دست آوردن مقادیر عددی اشکال هندسی و حل آخرین معادله،ثابت کن ضریب هوشی‌ات بالاست!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =

دکمه بازگشت به بالا