تفریح و سرگرمی

یکی از درختا رو انتخاب کن تا بگم چه جور شخصیتی داری!؟ | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: بخش تفریح و سرگرمی چشمک تلاش دارد تا هر روز مطالب جدیدی را در حوزه خود شناسی و شناخت شخصیت در اختیار علاقمندان قرار دهد. در این مطلب نیز، یک تست شخصیتی سرگرم کننده برای شما به اشتراک گذاشته شده است. درختی را که دوست دارید یا به سوی آن جذب شدید را از بین این درختان انتخاب کنید. سپس ببینید که روان شناسان چه چیزی در مورد شخصیت شما براساس انتخابتان می گویند. با تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون چگونه از سقوط جان سالم برد: این مرد چگونه از پله سقوط کرده،اما هیچ مشکلی برایش پیش نیآمد!؟

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت

اگر بین بیش از یک درخت گیر کرده اید، هر دو را انتخاب کنید و نتیجه را بخوانید. وقتی نتیجه آزمایش خود را می خوانید، شاید بگویید “این من نیستم”. چرا که تا به حال کسی درباره این بعد از شخصیت شما، سخنی نگفته است. این تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت را انجام دهید و برای دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی دزد ناقلا: کدومیکی دزده و کسی این رو متوجه نشده!؟

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی میوه سالم: اگه خودت رو متخصص می دونی سریع بگو کدوم میوه ارگانیک و سالمه!؟

درخت شماره ۱

در صورت انتخاب درخت شماره در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما فردی سخاوتمند و با اخلاق هستید. مدام در تلاش برای بهبود خود هستید. سرشار از میل به دستیابی برای رسیدن به هدف بوده و استانداردهای بسیار بالایی دارید. مردم ممکن است در برقراری ارتباط با شما مشکل داشته باشند، اما برای شما آسان نیست که فردی باشید که هستید.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص زن ثروتمند: فقط باهوشا در یک نگاه زن ثروتمند تصویر را پیدا می کنند!؟

درخت شماه 1

بسیار زحمتکش هستید چرا که معتقدید باید کار کرد تا دنیا به مکانی بهتر تبدیل شود. شما ظرفیت زیادی برای دوست داشتن مردم دارید. اما ممکن است مردم به شما صدمه وارد کنند. اما با این حال، حتی اگر این کار را انجام دهند، شما به عشق خود ادامه می دهید. علیرغم همه اینها، افراد بسیار کمی هستند که قدر شما را آنطور که شایسته شماست، بدانند.

با اخلاق بودن به شما کمک می کند تا بین مردم اعتبار بیابید. همین مسئله باعث می شود که شما بتوانید جایگاه خوبی در میان مردم بیابید. به این ترتیب در آینده خواهید توانست به اسانی در امور مختلف موفق عمل کنید. خوب بودن و با اخلاق بودن، سرمایه ای است که هیچگاه از بین نخواهد رفت.

شاید بپسندید: معمای تصویری کودکان شیطون: آیا این بچه واقعا خودش رو خیس کرده یا بقیه دارن اذیتش می کنند!؟

درخت شماره ۲

اگر درخت 2 را در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت انتخاب کردید: شما فردی سرگرم کننده و صادق هستید. مسئول هستید و به اطرافیانتان اهمیت می دهید. شما در زندگی کاری به صداقت اهمیت زیادی می دهید و مسئولیت های زیادی را بر عهده می گیرید. شخصیت بسیار خوبی دارید که باعث می شود مردم به راحتی به شما اعتماد کنند. شما ذهنی روشن، شوخ و چابک دارید. همیشه داستانی برای گفتن دارید.

درخت شماره 2

شوخ طبعی شما باعث می شود که بتوانید دوستان زیادی پیدا کنید. دوستان خوب می توانند در زمان سختی به شما کمک کنند. به واقع دوستان خوب سرمایه ای هستند که هیچگاه از بین نمی روند. لذا تلاش کنید روح شوخ طبعی خود را حفظ کنید. البته نه آن مقدار که باعث شود که دیگران به شما بی احترامی کنند. یعنی خود را سبک نکنید تا دیگران را بخندانید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی مادر بی مسئولیت، کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

درخت شماره 3

در صورت انتخاب درخت شماره 3 در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما فردی باهوش و متفکر هستید. افکار و ایده آل های شما مهمترین چیز در زندگی هستند. از فکر کردن به تئوری های خود و مرور آنها به تنهایی لذت می برید. شما اغلب به اخلاق فکر می کنید. سعی می کنید آنچه را که درست است انجام دهید، حتی اگر جامعه با شما مخالف باشد.

درخت شماره 3

فکر کردن در امور باعث می شود که شما بهترین تصمیم را بگیرید. هر چند گاهی ممکن است بدلیل شرایط غیر قابل پیش بینی، تصمیمات شما با نتایج مناسب روبرو نشود. اما نباید فراموش کنید که تصمیمات درست همیشه نیازمند تفکر درست هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه نقاش این تصویر بودی، خورشید را کدوم قسمت تصویر می کشیدی!؟ بگو تا بگم ویژگی اصلی‌ات چیه!؟

درخت شماره ۴

اگر درخت شماره 4 را در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت انتخاب کردید: شما فردی با درک بالا و روحیه فیلسوف هستید. پیدا کردن شخصی مانند خودتان در اطرافتان خیلی سخت است. شما حساس و کمی عجیب و غریب هستید. اغلب شما را اشتباه می فهمند و این به شما آسیب می رساند. شما به حریم خصوصی نیاز دارید. خلاقیت شما باید شکوفا شود، چیزی که دیگران باید به آن احترام بگذارند. شما می توانید به وضوح جنبه های روشن و تاریک زندگی را ببینید. تو خیلی احساساتی هستی.

درخت شماره 4

شاید احساساتی بودن، بزرگترین نکته ضعف شما باشد. این مسئله باعث می شود که گاهی تصامیم نادرست اتخاد کنید؛ چرا که تصمیمات شما براساس تفکر و تعقل نبوده است. احساساتی بودن باعث شکست در زندگی می شود و شما تلاش کنید آن را رفع کنید.

درخت شماره ۵

در صورت انتخاب درخت شماره 5 در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما اعتماد به نفس و مسئولیت پذیر هستید. شما به آزادی خود علاقه زیادی دارید. اصل زندگی شما این است که “من همیشه راه خودم را می روم”. شما خوب می دانید که چگونه برای عزیزانتان و خودتان قوی بمانید. شما می دانید که در زندگی چه می خواهید و از دنبال کردن رویاهای خود دریغ نمی کنید. تنها چیزی که از مردم انتظار دارید صداقت است. زیرا شما آنقدر قوی هستید که حقیقت را بپذیرید.

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت

مسئولیت پذیری شرط مهم برای موفقیت است. برخی از جامعه شناسان معتقدند که کشورهای توسعه یافته زمانی پیشرفت کردند که افراد مسئولیت پذیر شدند. مسئولیت پذیرفتن در قبال رفتارها، گفتارها و عملکردها.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد ناقلا:کدومیکی دزده و به تازگی چیزی رو قاپیده، بدون اینکه کسی متوجه بشه!!

درخت شماره ۶

اگر درخت شماره 6 را در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت انتخاب کردید: شما فردی مهربان و احساساتی هستید. روابط شما با مردم بسیار خوب است. شما دوستان زیادی دارید و از کمک به آنها بسیار لذت می برید. شما هاله ای روشن و گرم دارید که باعث می شود افراد در کنار شما احساس خوبی داشته باشند. هر روز بر این تمرکز می کنید که چگونه خود را بیشتر ارتقا دهید. شما می خواهید جالب، منحصر به فرد و مشهور باشید. بیش از هر کس دیگری در دنیا به عشق نیاز دارید. شما حاضرید حتی کسانی را که شما را دوست ندارند دوست داشته باشید.

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت

مهربان باش، هر چند دیگران با شما نامهربان باشند. شعاری که از کودکی به ما داده شده و تا به امروز هم مطرح است. مهربان بودن باعث می شود که افراد بیشتری را مجذوب خود کنید. این مسئله باعث می شود که بتوانید از وجود دیگران هم به نفع خود استفاده کنید.

درخت شماره ۷

در صورت انتخاب درخت شماره 7 در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما شاد و خونسرد هستید. فردی بسیار حساس و فهمیده هستید. شما شنونده خوبی هستید و می توانید بدون قضاوت به صحبت های مردم گوش دهید. معتقدید که هر کس باید زندگی خود را داشته باشد. شما برای افراد جدید و رویدادهای جدید، آغوش باز دارید. نسبت به استرس کاملا مقاوم هستید و به ندرت ناراحت می شوید. شما معمولاً فردی بسیار آرام هستید و می دانید چگونه اوقات خوبی را سپری کنید و از راه دور می مانید.

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت

شاید گاهی وقت ها لازم باشد در برابر مشکلات زندگی خونسردی خود را حفظ کنیم. همین صفت راز موفقیت شماست. در عین حال که خونسرد هستید با شنیدن حرف های درست می توانید بهتر تصمیم بگیرید و موفق تر عمل کنید.

احتمالاً بپسندید:یکی از اشکال هندسی که توجه ات رو جلب کرده انتخاب کن تا بگم واقعا برای شاد بودن چی لازم داری!؟

درخت شماره 8

اگر درخت شماره 8 را در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت  انتخاب کردید: شما فردی تاثیرگذار و پرانرژی هستید. می دانید چگونه مردم را بخندانید. شما زندگی هماهنگ با کائنات دارید. شخصیتی خودجوش و مشتاق دارید. شما هرگز به ماجراجویی نه نمی گویید. اغلب مردم را غافلگیر می کنید یا حتی شوکه می کنید. همان چیزی هستید که واقعا هستید. شما همیشه با خودتان صادق هستید. شما علایق زیادی دارید و اگر به زمینه ای علاقه مند باشد، بدنبال آن می روید.

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت

علاقمندی به داشتن یک زندگی توأم با ماجراجویی شاید خصیصه کمتر کسی باشد. اما این خصیصه در شما، قدرت شماست. شما می توانید با قرار گرفتن در یک مجموعه از این صفت خود استفاده کرده و رهبری گروه را برعهده بگیرید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی زنی که مدتها زندان بوده:با توجه به تصویر کدومیک از این دختر خانما مدت زیادی زندان بوده!

درخت شماره ۹

در صورت انتخاب درخت شماره 9 در تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت: شما فردی خوش بین و خوش شانس هستید. معتقدید که زندگی یک هدیه است و سعی می کنید تا حد امکان از آن هدیه بهترین استفاده را ببرید. شما به دستاوردهای خود افتخار می کنید. رویکرد بسیار سالمی به زندگی دارید. لیوان همیشه برای شما نیمه پر است. شما از هر فرصتی برای بخشش، یادگیری و رشد استفاده می کنید. چون معتقدید زندگی خیلی کوتاه است.

تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت

خوش شانس بودن بیشتر وقت ها در گروه تلاش ما برای بهبود زندگی اتان است. خصلت تلاش برای یادگیری چیزهای جدید می تواند، خیلی زود از شما یک انسان موفق بسازد. پس هیچگاه خسته نشوید و به راه خود ادامه دهید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب نوع درخت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مادر نوزاد در پارک: با پیدا کردن مادر نوزاد ثابت کنید که در حل معماهای تصویری نابغه اید!

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی ربات در خانه:با یک دلیل محکمه پسند اگه بگی ربات تصویر کدوم یکی هست،آخر باهوشایی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:زنه حقیقتو میگه یا آقاهه!؟ | آیا مرده بی خود زنه رو متهم به خیانت می کنه!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: فقط باهوشا و تیزبینا، تو یه نگاه اشکال عکس این خانمه رو پیدا می کنند!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: در صورتی که تیزبین باشی در 3 ثانیه فردی که تکه نان را برداشته، شناسایی می‌کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: چند گردشگر در این تصویر حضور دارند!؟ضریب هوشی بالای خود را با سوالات آزمون اثبات کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

 آزمون شناسایی تاس مشکل دار: اگه تیزبین باشی تاس مشکل دار را بین تاس ها پیدا می کنی!

حل معمای هواپیما:چرا مرد، همسرش را با اینکه دوست داره به بیرون هواپیما پرت کرده!؟

 آزمون چه کسی پول را برداشته: اگه فکر می کنی باهوشی بگو،چه کسی پول را از کیف مامان برداشته!؟

 فکر می کنی نابغه ای، پس بگو کدوم یکی از این دو تا مرد، شوهر این زن هست!؟

شناسایی اشکال تصویر دست: فقط باهوشا، اشکال موجود در تصویر ساعت را در 3 ثانیه پیدا می‌کنند!

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا