;
تفریح و سرگرمی

یکی از خرسا رو انتخاب کن تا بگم، میزان بلوغ عاطفی و فکری ات چقده!؟

تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی: کدامیک از خرس های عروسکی تصویر بیشتر نظر شما را جلب کرد؟ اگر بخواهی هدیه بدی، کدام را انتخاب می کنید؟ انتخاب شما می تواند، اطلاعات جالبی درباره شخصیت شما ارائه دهد. به خصوص آنکه میزان بلوغ شما را مشخص خواهد. شاید باور نکنید، اما نتایح این تست بسیار شگفت انگیز خواهند بود. با مجله خبری چشمک و  تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی  همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص گرگینه سوپرمارکت: فقط نابغه ها میتونن پاسخ بدن: گرگینه تصویر کیه!؟

 تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی

پس اگر آماده هستید که درباره خودتان بیشتر بدانید، حتما تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی را انجام دهید.  فقط با انتخاب حیوان عروسکی مورد علاقه خود، می توانید جنبه های بسیار جالبی در مورد رشد عاطفی خود بیاموزید. پس باید خود را تشویق کنید تا این تست شخصیتی جدید را که نتایج بسیار دقیقی ارائه می دهد، حل کنید. آیا آماده هستید؟ 3 ثانیه به تصویر تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی نگاه کرده و سپس یکی از خرس ها را انتخاب کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی کارمند: میخای ببینی چقدر تیزبینی، پس کارمند واقعی شرکت را شناسایی کن!

تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی

شاید بپسندید: تست شخصیت براساس تعداد گرگ:بگو تو تصویر چند تا گرگ دیدی تا بگم چقدر آدم منطقی هستی!؟

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون چگونه فرار خواهند کرد؟|فقط باهوشا میتونن راه حل برای نجات افراد گرفتار در قفس پیدا کنند!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: معمای شناسایی همسر استاد، آیا میتونی همسر استاد را در یک نگاه شناسایی کنی!

پاسخ تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی

انجام تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی بسیار آسان است. همان طور که اشاره شد کافی است فقط خرس عروسکی را انتخاب کنید که بیشتر توجه شما را به خود جلب کند. با همین انتخاب ساده، می توانید میزان بلوغ خود را بدانید. به نظر شما امکان پذیر نیست؟ از شما دعوت می کنیم خودتان آن را بررسی کنید. آماده اید؟

به یاد داشته باشید که زیاد فکر نکنید. غریزه خود را دنبال کنید و تا حد امکان صادقانه پاسخ دهید تا نتایج دقیق باشند. در اینجا هیچ کس شما را قضاوت نمی کند و برعکس، ما می خواهیم شما به رشد شخصیتی خود ادامه دهید. لحظه حقیقت فرا رسید!

شاید بپسندید: هوش کارآگاهی ات بالاست، پس بگو کدومیک از این 3 زن، فرزند خودش رو بغل نکرده!؟

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه خرس عروسکی رو تو این تصویر پیدا کردی،حتما بخاطر تیزبینی ات برا خودت اسپند دود کن!

.

.

.

شاید بپسندید: کدوم یکی از این خانما تو چشم و هم چشمی دست همه رو بسته و این بار خودشو شاهدخت جا زده!

خرس شماره 1

خرس شماره 1

انتخاب این خرس در تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی به این معناست که شما خرس دوست داشتنی را پسند کرده اید. از اینکه خود را حساسی نشان دهید یا احساسات خود را با عزیزانتان در میان بگذارید و ابراز کنید نمی ترسید. شما می دانید چگونه احساسات خود را کنترل کنید و بنابراین، فردی با مسئولیت عاطفی و بلوغ بسیار پیشرفته هستید. باز کردن قلب خود را متوقف نکنید!

شاید بپسندید: اگر 12 اشتباه تصویر را پیدا کنی، دیگه یه لحظه صیر نکن، بخاطر اینکه چشم نخوری اسپند دود کن!

خرس شماره 2

خرس شماره 2

در صورتی که خرس شماره 2 را در تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی پسند کردید به این معناست که شما خرس کلاسیک را برگزیدید. وقتی صحبت از عشق به میان می آید، برای شما سخت است که با سردی و پختگی تصمیم بگیرید. شما خشم زیادی دارید و نمی توانید خود را ابراز کنید یا گوش دهید. برعکس، در محیط مدرسه و کارتان با احساس و مسئولیت زیاد عمل می کنید. تعادل را در هر دو پیدا کنید.

شاید بپسندید: فقط هرکول پوآرو تو یه نگاه تونست مجرم تحت تعقیب را تو این تصویر شناسایی کنه!|خودتو امتحان کن!

خرس شماره 3

تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی

انتخاب خرس زیبا در تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی: شما فردی نسبتا آرام هستید و تمایل دارید تصمیمات بسیار متفکرانه و قابل پیش بینی بگیرید. با این حال، وقتی با کسی ملاقات می کنید که به شما آزادی و اعتماد به نفس می دهد، قلب خود را بالاتر از عقل قرار می دهید. سعی کنید ایده های خود را بیشتر به اشتراک بگذارید تا دچار وابستگی نشوید.

امیدوارم از تست شخصیت براساس انتخاب خرس عروسکی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص خدمتکار قاتل: یکی از این سه تا زن کسی رو تو هتل کشته، اگه باهوشی پیداش کن!

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: کسی که با شما ازدواج می کنه، خوشبخت میشه!؟| یه دسته گل را انتخاب کن تا جوابش رو بفهمی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: از چه چیز واقعاً نگرانی!؟ اگه میخای بدونی کافیه به عکس نگاه کنی و یکی از حیوونای خاص را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: فقط کسایی که دقت و تمرکز بالا دارند 6 تفاوت تصویر مزرعه را پیدا می کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: حکایت فقیر پرخور و هیزم فروش از سری داستان های حکمت آمیز مثنوی معنوی

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی جذابی!؟| یکی از گل ها را در تست شخصیت جذابیت انتخاب کن تا بفهمی!

چالش تصویری چیست؟

چالش تصویری یک جایگزین سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن حداکثر استفاده را ببرند. این شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. اما همگی برای افزایش دادن فعالیت های مغزی مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:اگر دقت و تمرکزت 20 باشه، خیلی راحت 10 تا تفاوت اسب سمت راست و چپ را پیدا می کنی!

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی مسافر زمان: یه آدم از آینده در این تصویر حضور داره، کجاست!؟

چی تو تصویر دیدی تا بگم چه جور آدمی هستی! | نتیجه شگفت زده ات می کنه!

قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

اگه قدرت دیدت مثل شاهینه، پس تفاوت های این تصویر زیبا را در 5 ثانیه پیدا کن!

اگر می خواهید اطرافیان خود را بشناسید، کافی است به انگشتان پای آنها دقت کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =

دکمه بازگشت به بالا