;
تفریح و سرگرمی

چقدر توانایی داری تا رهبری یه گروه رو به عهده بگیری!؟ | یکی از سه گل رو انتخاب کن !

تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر: با انتخاب یکی از این 3 گل، سبک رهبری خودت رو در یک گروه بشناس! رازهای سبک رهبری خود را تنها با یک نگاه شناسایی کنید! با انتخاب یکی از سه گل ، می توانید سبک رهبری غالب خود را کشف کنید. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر همراه شوید.

این تست ساده و در عین حال قدرتمند، افشاگری های روشنگری در مورد شخصیت شما ارائه می دهد. این فرصت منحصر به فرد برای به دست آوردن درک عمیق تر از خود را از دست ندهید. سفر شما به سمت خودیابی با یک انتخاب آغاز می شود. کدام گل را در تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر انتخاب می کنید؟

شاید بپسندید:  اگه تمرکزت خوبه 5 تفاوت دو تصویر بستنی فروش را در 10 ثانیه پیدا کن!

تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر

رهبری یک ویژگی ذاتی است که بسیاری برای تسلط و درک آن تلاش می کنند. سبک رهبری شما می تواند بر زندگی حرفه ای و شخصی شما تأثیر زیادی بگذارد. وقت آن رسیده است که با تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر منحصر به فرد مجله خبری چشمک، سبک غالب شخصیت خود در رهبری را کشف کنید. این تست شخصیتی مجله خبری چشمک حول مجور انتخاب سه گل می چرخد.

شاید بپسندید: اشتباه فاحش تصویر کتابخونه چیه!؟| فقط تیزبین ها متوجه میشن!

تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر

شاید بپسندید: اگه اشتباه تصویر کلاس را پیدا کنی، در باهوشی دست هرکول پوآرو رو از پشت بستی!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگر نکته تصویر ببر حنگلی را پیدا کنی، جزو 1 درصد تیزبین جهان هستی!

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن مقدار عددی هر کیک، معادله آخر را حل کن!| ریاضی‌ات چقدر خوبه!

تفسیر تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از این گل را انتخاب کنید. انتخاب شما به پاسخ به این سوال کمک می کند – سبک رهبری غالب شما چیست؟ همچنین چهره های جالب شخصیت شما را نشان می دهد. هر گل کاملیا در تصویر نشان دهنده سبک رهبری متمایز است. این سبک ها از 1 تا 3 شماره گذاری شده اند. بنابراین، بیایید ببینیم که هر عدد چه چیزی را در مورد سبک رهبری شما نشان می دهد!؟

احتمالاً بپسندید:فقط کسایی که حواسشون جمع هست متوجه اشتباه تصویر این ماهیگیر میشن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل خرش از پل گذشته!

تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر

گل 1: رهبر رویا

اگر اولین کاملیا را انتخاب کردید، احتمالاً یک رهبر رویایی هستید. شما چشم اندازی روشن و بلندمدت از آینده دارید و می توانید دیگران را تشویق کنید تا در این چشم انداز سهیم شوند. شما یک برنامه ریز الهام بخش، آینده نگر و استراتژیک هستید که از ریسک کردن نمی ترسید. شما همچنین شهودی هستید و توانایی دیدن تصویر بزرگتر را دارید و از شما یک رهبر موثر می سازد.

کاملیا 2: رهبر دموکراتیک

اگر گل دوم را انتخاب کردید، به احتمال زیاد یک رهبر دموکرات هستید. شما برای نظرات و ایده های اعضای تیم خود ارزش قائل هستید و به تصمیم گیری جمعی اعتقاد دارید. شما فرهنگ انصاف، برابری و احترام را ترویج می کنید. طبیعت همدلانه و مهارت های ارتباطی عالی شما را به یک رهبر محبوب و محترم تبدیل می کند.

کاملیا 3: رهبر تجاری

انتخاب سومین گل نشان می دهد که شما یک رهبر تحول آفرین هستید. شما از طریق اشتیاق خود به تیم خود الهام می دهید. شما در به چالش کشیدن هنجارهای موجود و ایجاد تغییر فعال هستید. توانایی شما در الهام بخشیدن و ایجاد انگیزه از شما یک رهبر کاریزماتیک و تاثیرگذار می سازد.

به یاد داشته باشید، مؤثرترین رهبران کسانی هستند که می توانند سبک رهبری خود را مطابق با شرایط تغییر دهند. این تست را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و ببینید سبک رهبری غالب آنها نیز چیست؟ همچنین فراموش نکنید که سایر تست های شخصیتی ما را بررسی کنید تا بینش بیشتری در مورد شخصیت خود به دست آورید.

امیدوارم از تست شخصیت با انتخاب گل زیباتر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: در کمتز از 10 ثانیه مجموع عددی میوه ها را در معادله آخر پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: شرط می بندیم که نمی توانید این دنباله اعداد را در کمتر از 20 ثانیه شکست دهید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل آخرش معلوم شد توی ظرف یارو چی بود

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: معماهایی که تاکنون بشر رمزگشایی نتوانسته است: از نسخه خطی ووینچ تا سنگ راهنما گرجستان!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل هنوز زرده را بالا نکشیده قدقد می کند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:حکایت مرد گل خوار و عطار قند فروش از داستان های پرمعنای مثنوی معنوی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر این دو کودک بازیگوش رو پیدا کنی، واقعاً نابغه ای!

 

 

شاید بپسندید

(ویدیو)نصرت گوکچه هندی ها که با تُفی کردن شیر، شیرین کاری کرده و شیرکاکائو میده دست ملت!

ویدیو: تهیه و پخت نان سنگ به شکل اتومات، بدون دخالت دست و کاملاً بهداشتی!

تست هوش: اگه فکر می کنی خیلی باهوشی بگو اشکال اصلی این صحنه ورزشی چیه!؟

حکایت ضرب المثل ضرب المثل سواره خبر از حال پیاده ندارد و سیر از گرسنه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا