;
تفریح و سرگرمی

یکی از کریستال ها را انتخاب کن تا بگم بزرگترین هدف و آرزوت چیه!؟ نتیجه شگفت زده ات میکنه!

تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا: بزرگترین آرزوی شما در زندگی چیست؟ اگر تا حالا خبر نداری می تونی یک کریستال را  انتخاب کنی تا پاسخ را پیدا کنی! همه افراد رویاها، آرزوها و اهدافی دارند که می خواهند در کوتاه مدت یا بلند مدت به آنها برسند. با این حال، بارها شک و تردید در مورد آنچه واقعاً می خواهیم ایجاد می شود، آیا این اتفاق برای شما افتاده است؟ در اینجا ما یک تست شخصیت شگفت انگیز را ارائه می دهیم تا یکی از بزرگترین شک های زندگی شما برطرف شود.

احتمالاً بپسندید:معمای تصویری کودکان شیطون: آیا این بچه واقعا خودش رو خیس کرده یا بقیه دارن اذیتش می کنند!؟

در تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا، حس ادراک شما غالب خواهد شد و بسیار مهم است که قبل از تصمیم گیری عاقلانه فکر کنید. آیا آماده اید؟ اگر چنین است، پس دیگر درنگ نکنید و بیایید با پویایی ساده تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا را شروع کنیم که نشان می دهد بزرگترین آرزوی شما در زندگی چیست؟ تنها کافی است که یک کریستال را هوشمندانه انتخاب کنید و بیشتر در مورد خودتان کشف کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت خون آشام در اتاق عمل: اگر فکر می کنی خیلی تیزی سریع بگو کدومیکی یه خون آشامه!؟

تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا

در تصویر زیر چهار کریستال را مشاهده خواهید کرد، با این حال، فقط باید یکی را انتخاب کنید که بیشتر به سمت آن جذب شدید یا فکر می کنید آن کریستال پیام بهتری دارد.

تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی علت فریبکار بودن مرد: اگه خیلی تیزی بگو چرا مرد جوان تصویر، آدم فریبکاری هست!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی تفاوت منظره جنگل:اگه فکر می کنی چشات قویه، تفاوت های دو تصویر جنگلی را پیدا کن!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست بینایی جفت خوک کجاسن؟ دو تا خوکی که شبیه هم ان را پیدا کن!

پاسخ تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا

چند ثانیه وقت بگذارید و فکر کنید و عاقلانه انتخاب کنید، بعداً نتایجی را به اشتراک خواهیم گذاشت که مطمئناً شما را شگفت زده خواهد کرد. دریابید که بزرگترین آرزوی شما در زندگی چیست؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا همراه باشید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناخت مأمور آتش نشان واقعی:باهوشا بگن که مأمور آتش نشان واقعی کدوم یکی هست!؟

کریستال 1

کریستال 1

شما احساس می کنید که زندگی شما پر از موانع و سنگ های موجود در جاده بوده است، به همین دلیل چیزی که واقعاً آرزوی آن را دارید “پاداش” است که فکر می کنید باید برای تمام تلاش هایی که انجام داده اید، مستحق آن هستید. همیشه و زمانی که شما قهرمان شایستگی های خود هستید، چنین خواهد بود و شما مستحق پاداش هستید.

احتمالاً بپسندید: تست هوش بابای مافیا، می خواد بچه شو ببره، بچه اش کدومه!؟

کریستال 2

کریستال 2

احتمالاً بپسندید: یه نابغه تیزبین میتونه بگه که کدومیک از این دوقلوها، همسر این زنه است!؟

سلامتی شما و عزیزانتان برای شما بسیار مهم است، زیرا شما یک فلسفه زندگی دارید که بدون آن، اهدافی که می خواهید آنطور که احتمالاً برنامه ریزی کرده اید، محقق نمی شوند، علاوه بر این، وحدت خانواده برای شما کلیدی و آرزوی  شماست. می تواند ثبات و حتی انگیزه شما برای تلاش باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوتهای میمون بامزه: فقط یک نابغه واقعی می تواند 5 تفاوت را پیدا کنند!

کریستال 3

کریستال 3

در این لحظات از زندگی، تعیین اهداف روشن برای شما بسیار دشوار است، با این حال، آگاه هستید که می‌خواهید با برنامه‌هایی که انجام می‌دهید بسیار جلو بروید. به خاطر داشته باشید که هیچ چیز بهتر از این نیست که بر اساس تلاش و از خودگذشتگی به آنچه که بیشتر می‌خواهد برسید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی زن مجرم: اگه زن مجرم تصویر را در یک نگاه شناسایی کنی، آخر تیزبینا و باهوشا هستی!

کریستال 4

تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا

اگرچه اغلب به آن شک دارید، اما می دانید که قدم زدن با شخصی که واقعاً دوستش دارید برای تقسیم شادی شما مهم است. شما نگران این هستید که آیا خانواده خواهید داشت یا نه؟ همه چیز به موقع خواهد رسید، شما به مبارزه برای آنچه واقعاً می خواهید ادامه دهید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی زن دزد: اگه خیلی تیزی سریع بگو کدومیک از این 3 زن از فروشگاه سرقت کرده!؟

کریستال 5

تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا

به دلیل اتفاقاتی که در زندگی برای شما افتاده است، می دانید که نمی خواهید به تجربه محرومیت های اقتصادی برگردید، حتی گاهی اوقات پول را بر سایر عناصر یا جنبه هایی که بسیار مهم هستند، اولویت می دهید، به همین دلیل. شما در اشتیاق دائمی ثبات مالی زندگی می کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون هوش شرلوک هلمز:اگه هوش کارآگاهی داری، سریع کسی رو که دعوا کرده شناسایی می کنی!

کریستال 6

تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا

احتمالاً بپسندید:آزمون شناخت خون آشام قاتل: اگه فکر می کنی ضریب هوشی ات بالاست،خون اشام قاتل را پیدا کن!

برای شما، اساسی‌ترین چیز این است که واقعاً از هر کاری که می‌توانید انجام دهید، از افراد اطرافتان و سبکی که می‌خواهید زندگی کنید، خوشحال باشید. تمرکز بر چیزی که برای شما خوشبختی است بسیار ارزشمند است، شما واقعا از لحظات کوچکی که تبدیل به خاطرات عالی می شوند لذت می برید.

امیدوارم از تست شخصیت با انتخاب کریستال زیبا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: تست تصویری نوع نشستن: نوع نشستن شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد!؟

 

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون تشخیص زن ثروتمند: فقط باهوشا در یک نگاه زن ثروتمند تصویر را پیدا می کنند!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: اگر بتونی تو 3 ثانیه زن جنایتکار را پیدا کنی، قابلیت این رو داری که توسط FBI استخدام بشی!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: یکی از نمادها را انتخاب کن تا بگم در این لحظه روح و روانت تشنه چیه و به چی نیاز داره!!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی همسر مرد مافیا| باهوشا بگن: کدومیک از این خانم خوشکلا، همسر مرد مافیاست!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: یه نگاه به تصویر بنداز بعد بگو اول چی دیدی تا بهت بگم آیا آدم مسئولیت پذیری هستی یا نه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: تست هوش ریاضی با حیوانات: اگر فکر می کنه نابغه ریاضی‌ای، سریع مجموع وزن حیوانات را پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی راست مغزی یا چپ مغزی: در این آزمون خواهید فهمید که راست مغز هستید یا برعکس!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی اشکال تصویر کافه: اگه تو یه نگاه اشتباه کافه را پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد راستگو در بوتیک: باهوشا بگن، آیا زن جوان تصویر یک زندانی فراری است!؟ 

آلزایمر و فعالیت مغز و بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی چه کسی دروغ می گوید: کدامیک، زن یا مرد حقیقت را می گوید!؟ آیا زن خیانتکار است!؟

برایتان جالب خواهد بود

آزمون شناسایی صاحب سگ در پارک: فقط تیزبین ها می تونن بگن که صاحب سگ چه کسی است؟

قابل توجه باهوشا و زرنگا: با تجزیه و تحلیل تصویر،سریع بگو کدوم یکی از این دو زن ثروتمندتره!؟

اگر 12 اشتباه تصویر را پیدا کنی، دیگه یه لحظه صیر نکن، بخاطر اینکه چشم نخوری اسپند دود کن!

یکی از درخت ها را انتخاب کن تا بگم آیا نسبت به اطرافیانت حسادت داری یا نه!؟

 شناسایی دزد الماس گالری: اگه فکر می کنی خیلی تیزی، سریع بگو الماس رو کی دزدیده!؟

آزمون شناسایی تفاوت تصویر سگهای بامزه:تیزبینی خودت رو با پیدا کردن تفاوتهای دو تصویر اثبات کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا