;
تفریح و سرگرمی

تست شخصیت: به سرنوشت اعتقاد داری یا نه !؟

تست شخصیت با انتخاب پنجره: جرات دارید عمیق ترین و درونی ترین ویژگی های درونی خود را کشف کنید؟ ما شما را به انجام تست شخصیت منحصر به فرد مجله خبری چشمک دعوت می کنیم! این تست جذاب، بینش قابل توجهی از باورهای شما در مورد سرنوشت ارائه می دهد. آیا برای کشف حقیقت در مورد خود آماده هستید؟ با مجله خبری چشمک و تست شخصیت با انتخاب پنجره همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل برو کشکتو بساب!

تست شخصیت با انتخاب پنجره

هر کس شخصیت منحصر به فردی دارد که توسط عوامل بی شماری از جمله تربیت، تجربیات و خلق و خوی طبیعی ما شکل گرفته است. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که انتخاب های شما در مورد شما چه می گویند؟ به طور خاص، چه چیزی ممکن است در مورد اعتقاد (یا ناباوری) شما به سرنوشت آشکار کنند؟

در این تست شخصیت جذاب، از شما دعوت شده است که یک پنجره را از میان تصاویر انتخاب کنید. هر پنجره شماره گذاری شده است.

شاید بپسندید: قدرت دید و چابکی ذهنی خودت رو با پیدا کردن عدد 89 اثبات کن!

تست شخصیت با انتخاب پنجره

شاید بپسندید: یکی از نوشیدنی ها رو انتخاب کن تا بگم دقیقاً چه جور احساس داری!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:(ویدیو) جالب تهیه شیرنی زبان در قنادی!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با پیدا کردن مقدار عددی هر کیک، معادله آخر را حل کن!| ریاضی‌ات چقدر خوبه!

تفسیر تست شخصیت با انتخاب پنجره

انتخاب شما نه تنها جنبه جالبی از شخصیت شما را آشکار می کند، بلکه به این سوال نیز پاسخ می دهد: آیا به سرنوشت اعتقاد دارید؟ زیاد بهش فکر نکن بروید و پنجره ای را انتخاب کنید که اول نظر شما را جلب می کند. ضمیر ناخودآگاه شما اغلب بیشتر از ذهن خودآگاه شما در مورد شما می داند، پس بگذارید صحبت کند!

شاید بپسندید: نکته سنجی خودت را با پیدا کردن زنی که متأهله، اثبات کن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان خواندنی پهلوان پنبه!

تست شخصیت با انتخاب پنجره

پنجره 1

اگر اولین پنجره را انتخاب کردید، فردی هستید که برای سنت و ثبات ارزش قائل هستید. شما کسی نیستید که به دنبال هر روند یا مد جدید باشید. در عوض، شما مسائل امتحان شده و واقعی را ترجیح می دهید.

وقتی صحبت از سرنوشت به میان می آید، شما معتقدید که برخی رویدادها از پیش تعیین شده اند، ما نقشی در شکل دادن به سرنوشت خود نداریم.

احتمالاً بپسندید: اگر نکته تصویر ببر حنگلی را پیدا کنی، جزو 1 درصد تیزبین جهان هستی!

پنجره 2

انتخاب پنجره دوم نشان می دهد که شما یک ماجراجوی واقعی هستید. شما عاشق کشف ایده ها، مکان ها و فرهنگ های جدید هستید.

از نظر سرنوشت، بیشتر به این باورید که زندگی مجموعه ای از رویدادهای تصادفی و غیر مرتبط است. شما اعتقاد دارید که باید مسیر زندگی، سرنوشت و شانس خود را بسازید.

احتمالاً بپسندید:فقط کسایی که حواسشون جمع هست متوجه اشتباه تصویر این ماهیگیر میشن!

پنجره 3

اگر پنجره سوم انتخاب شما بود، احتمالاً فردی خلاق و تخیلی هستید. شما زیبایی را در حالت عادی می بینید و همیشه مملو از ایده های تازه هستید. در مورد سرنوشت، شما معتقدید که همه چیز به دلیلی اتفاق می افتد، حتی اگر ما نتوانیم بلافاصله آن را ببینیم. شما به روند زندگی اعتماد دارید و باور دارید که همه چیز همانطور که باید پیش خواهد رفت.

چه ویژگی شخصیتی شما مثبت یا منفی باشد، به یاد داشته باشید، همه چیز به دیدگاه و تعادل بستگی دارد. همه ما نقاط قوت و ضعف خود را داریم و این نحوه استفاده از آنهاست که واقعا ما را تعریف می کند. امیدواریم از این تست شخصیت لذت برده باشید! اگر این کار را کردید، فراموش نکنید که آن را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و به دوستانتان اجازه دهید اطلاعات بیشتری درباره خودشان پیدا کنند.

امیدوارم از آزمون شناسایی عدد 89 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این 3 زن، کودک خودش رو بغل نکرده!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:  داستان ضرب المثل از آب گل آلود ماهی گرفتن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: از نظر دیگران قابل اعتمادی هستی یا خیر!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: بینایی ات مشکلی نداشته باشه در یک نگاه چهره دوم و مخفی تصویر را پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:  با دلیل منطقی بگو کدومیکی از این سه زن می تواند یک جادوگر خبیث باشد!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:حکایت مرد گل خوار و عطار قند فروش از داستان های پرمعنای مثنوی معنوی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر این دو کودک بازیگوش رو پیدا کنی، واقعاً نابغه ای!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

اگه تیزبینی سریع بگو اشکال این باغچه زیبا چیه!؟

 هوش ریاضی ات رو با جابجایی 3 چوب کبریت و ایجاد یک معادله درست ارزیابی کن!

چیستان: آن کدام گیاه است که اگر نصفش کنی نیم آن لنگ و نیم دیگرش غصه باشد!؟

متولدین کدام ماهها باهوش ترند! | متولد کدوم ماه هستی!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا