;
تفریح و سرگرمی

اگه چشات مثل عقاب تیز باشه، گیره مویی که همرنگ موکت هست رو پیدا می کنی!

آزمون قدرت دید با گیره مو: مجله خبری چشمک از وب سایت هایی که هر روز مخاطبان خود را به چالش های تصویری جدید دعوت می کند. در این چالش ها تلاش می شود که تا فعالیت های مغزی افراد افزایش یابد. به باور محققان جل پازل ها، بازی های فکر و .. که نیازمند دقت و تمرکز فراوان است، فعالیت مغزی را افزایش می دهد. با افزایش عملکرد مغز، سطح توانائیهای شناختی افراد افزایش پدیا می کند. امروز هم با مجله خبری چشمک و آزمون قدرت دید با گیره مو همراه شوید.

در آزمون قدرت دید با گیره مو، شما باید از تمام دقت و تمرکز خود برای یافتن گیره سری که بر روی موکت افتاده است، استفاده کنید. البته برای یافتن این گیره سر فقط 15 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: داستان دختر زیبای باهوش و مرد حیله گر عیاش!

آزمون قدرت دید با گیره مو

همانطور که اشاره شد در چالش جدید یا آزمون قدرت دید با گیره مو، تصویر جدیدی برای شما به اشتراک گذاشته شده است. در تصویر آزمون قدرت دید با گیره مو باید شما بتوانید گیره موی مخفی را در عرض 15 ثانیه پیدا کنید. 15 ثانیه زمان مناسب و کافی برای یافتن یک گیره مو در این تصویر است. اگر شما بتوانید در کمتر از 15 ثانیه موفق به شناسایی گیره مو شوید، نشان می دهد که از قدرت دید و تمرکز عالی برخوردار هستید. با دقت به تصویر نگاه کنید!

شاید بپسندید: اگه اشتباه تصویر کلاس را پیدا کنی، در باهوشی دست هرکول پوآرو رو از پشت بستی!

آزمون قدرت دید با گیره مو

شاید بپسندید: داستان کوتاه الو اطلاعات: داستانی شنیدنی که رکوردار خوانش در دنیای مجازی است!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چشات تیز و عقابی باشه تو یه نگاه همه بزهای کوهی تصویر رو شناسایی می کنی!

 

 

 

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است!

پاسخ آزمون قدرت دید با گیره مو

اگر در زمان معین گیره مو را در آزمون قدرت دید با گیره مو پیدا کرده اید، شما یک نابغه هستید و مغزتان خیلی سریع کار می کند. توهمات نوری در افزایش سطح تمرکز و ذهن شما بسیار موثر هستند. اگر هم تاکنون موفق به پیداکردن این گیره مو نشدید می توانید به بالا مراجعه کرده و شانس خود را بیشتر امتحان کنید. و یا اینکه به پاسخ تست در پایین مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید: اگه فکر می کنی تیز و زبلی، گربه رو میون دسته جغدها پیدا کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید:  اگه تو یه نگاه گربه دختر گردشگر رو پیدا کنی، چشات مثل عقابه!

 

 

 

 

.

شاید بپسندید: اگر بینایی ات مشکلی نداشته باشه تو یه نگاه حرف O را میان Q ها پیدا می کنی!

انجام مکرر بازی های فکری نقش مهمی در افزایش دقت و تمرکز شما دارند. شما می توانید با انجام این تست ها، توانائیهای شناختی خود را افزایش دهید. وب سایت چشمک با شماست و در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

شاید بپسندید:قدرت تمرکزت رو با پیدا کردن 16 چهره انسان و حیوان مخفی شده، ارزیابی کنید!

پاسخ آزمون قدرت دید با گیره مو

معمای اشیای گمشده

این نوع بازی با جواب از بازی های بسیار مهیج است که در این مطلب از جهان بتس شما را با بازی اشیا پنهان شده را پیدا کنید، آشنا می کنیم. برای این بازی فکری و آموزشی هرچه قدر هم که درگیر مشغله‌های روزمره باشیم حداقل چند دقیقه وقت آزاد داریم که حوصله بر خواهد بود بهترین انتخاب حل معما و تست هوش است. در درجه اول یک سرگرمی مهیج بوده، خود رامحک می‌زنیم وهم از زمان خود استفاده مفیدی برده و با حل معماها ذهن خود را ریکاوری کرده و به چالش می‌کشیم.

اگر به دنبال یک سرگرمی مفید و سازنده هستید اشیاء گمشده و مخفی شده را پیدا کنید. در ادامه ساقدوش داماد حلقه را گم کرده، معما پیدا کردنی و پیدا کردن اشیا در عکس از موضوعاتی است که در این مطلب در مورد آن توضیح می دهیم.

شاید بپسندید:چشات تیزه مثل عقاب، پس چهره مخفی تصویر اسب رو تو 5 ثانیه پیدا کن!

معمای اشیا گمشده

 

 

 

 

 

…………………….

 

معمای اشیا گمشده

امیدوارم از آزمون قدرت دید با گیره مو استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید:  با دلیل منطقی بگو کدومیکی از این سه زن می تواند یک جادوگر خبیث باشد!

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی تیزبین و نابغه ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:  آزمون شناسایی تعداد ببر: در عرض 9 ثانیه چند ببر را می توانید در تصویر ببینید؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل حرف مرد یکی است!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مغز خر خوردن !

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید:  داستان زیبا و عاشقانه پستچی!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

یکی از مسیرها را انتخاب کن تا بعدش بهت بگم ویژگی اصلی اخلاقی‌ات چیه!؟

اگه تمرکزت خوبه 3 تفاوت دو تصویر درخت با شکوفه های زیبا را در 10 ثانیه پیدا کن!

آزمون دقت ذهن:خرسی که خودش رو از شکارچی مخفی کرده پیدا کن!

اگه باهوشی بگو که ترازو در آب از کدام طرف کج می شود؟ سطح IQ خود را تست کنید!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =

دکمه بازگشت به بالا