;
تفریح و سرگرمی

فقط آدمای دقیق با بینایی عقاب میتونن حرف دی برعکس رو تو تصویر پیدا کنند!

آزمون شناسایی D برعکس: افرادی که دارای ذهن تجزیه و تحلیل سریع هستند فقط می توانند D برعکس شده را در این تصویر درک و پیدا کنند. این چالش را انجام دهید و سعی کنید D معکوس را در اینجا پیدا کنید.آیا می توانید D معکوس را در این تصویر در عرض 8 ثانیه پیدا کنید؟

تصاویر توهم نوری یک ادراک تصویری را مشخص می کند که به نظر می رسد با واقعیت متفاوت است. بسیاری از مردم علاقه مند به بازی با توهم نوری هستند. تحقیقات توهمات نوری مختلفی مانند توهمات فیزیولوژیکی و شناختی را نشان داده است.

این تصاویر به شما کمک می کنند تا قدرت مغز، تخیل، روش های هوشمندانه تفکر و غیره را افزایش دهید. دیدگاه یک مغز متوسط انسان از فردی به فرد دیگر متفاوت است و از هر زاویه ای برداشت متفاوتی ایجاد می کند. تصویری را می توان در آزمون شناسایی D برعکس مشاهده کرد که در آن “D” برعکس شده و پنهان شده است. آیا می توانید آن را در 8 ثانیه پیدا کنید.

شاید بپسندید: اگه هوش منطقی و تحلیلی ات عالیه، سریع بگو کدوم پدر یا مادر واقعاً دلسوزه!

آزمون شناسایی D برعکس

شروع به پیدا کردن کنید و تلاش کنید تا پاسخ آزمون شناسایی D برعکس را پیدا کنید. یک تصویر توهم نوری چیز جالبی برای یافتن است که ذهن و مغز شما را درگیر نگه می دارد و به تازه کردن مغز کمک می کند.

تصویر داده شده را جستجو کنید و تمام توجه خود را برای پیدا کردن “D” برعکس در تصویر داده شده جستجو کنید. اگر بتوانید در چند ثانیه تشخیص دهید، آن قدر باهوش هستید که بتوانید بسیاری از توهمات نوری را حل کنید.

سعی کنید با تمرکز روی تصویری که در قسمت بعدی قرار داده شده است، در چند ثانیه آن را تشخیص دهید تا موارد دقیق را پیدا کنید. پس از اتمام کار، با بررسی در بخش بعدی، بررسی کنید که آیا “D” مخفی شده را در تصویر مشاهده کرده اید یا خیر.

شاید بپسندید: یکی از نمادها را انتخاب کن تا بگم دقیقا چه جور آدمی هستی!؟| نتیجه شگفت زده ات می کنه!

آزمون شناسایی D برعکس

احتمالاً بپسندید: در آزمون شناسایی پدر پسر بچه، بگوئید که کدامیک پدر پسربچه است!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط آدمای تیزبین میتونن تو 5 ثانیه حرف های متفاوت را بین Y ها ببینند!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: سمت کدوم حیوون جذب شدی تا بگم بهترین ویژگی های شخصیتی ات چیه!| نتایج شگفت زده ات می کنه!

پاسخ آزمون شناسایی D برعکس

افرادی که ذهن روشنفکری دارند فقط می توانند در عرض چند ثانیه دقیقاً “D” مخفی شده را تشخیص دهند و با آن روبرو شوند. اگر می توانید، پس چشمان شما به اندازه کافی برق می زند.

احتمالاً بپسندید: اگه تیزبینی خیلی سریع تفاوت های تصویر پرنده سمت راست و چپ را پیدا کن!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی آخر بادقتا و تیزبینایی، قهوه جوشای متفاوت بدون دسته را در تصویر پیدا کن؟

 

 

 

شاید بپسندید: حکایت ماستمالی کردن!

پاسخ آزمون شناسایی D برعکس: شما نتوانستید “D” مخفی داده شده در بخش بالا را پیدا کنید؟ جای نگرانی نیست اگر نتوانستید آن را پیدا کنید وحشت نکنید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا پاسخ آزمون شناسایی D برعکس را بیابید. به تصویر زیر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه 3 تا تفاوت تو تصویر مادر و کودک را پیدا کنی، حتماً حتماً برا خودت اسپند دود کن!

شناسایی D برعکس

شاید بپسندید: می دونی راست مغزی یا چپ مغز، فقط بگو اول شیر نظرت رو جلب کرد یا ببر!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی D برعکس استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: معمای شناسایی چه کسی دروغ می گوید: آیا مرد تصویر، واقعاً به خانمش خیانت کرده!؟

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل عقاب باشه، 3 تا تفاوت بین دو تصویر پلنگ را پیدا می کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: معمای شناسایی گرگینه: تیز و زبل باشی، گرگینه واقعی را در 3 ثانیه شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو خواستگار قصد صدمه زدن به دختر بیچاره را داره، کدومیکی هست!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل شاخ و شانه کشیدن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

برایتان جالب خواهد بود: دونستن نقاط قوت‌ات تو روابط اجتماعی سبب پیشرفت میشه،اگه ازشون خبر نداری یه منظره رو انتخاب کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: بازی فکری چالشی با چوب کبریت: ضریب هوشی خود را با اصلاح معادله ارزیابی کنید!

شاید برایتان جالب باشد

اگه بگی ربات آرایشگر کدوم یکیه، آخر تیزبینا و باهوشایی!

حکایت زورش به خر نمی رسد پالانش را می گیرد!

مایکل برای دیدن همسرش یک قرار عاشقانه ترتیب داد اما نامزدش با خواهر دوقلوش اومد، نامزدش کیه!؟

بازی ریاضی با چوب کبریت:ضریب هوشی خود را با حرکت دادن یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

با انتخاب یکی از شیرهای تصویر، ویژگی اصلی شخصیتی خود را بشناسید!

 قابل توجه باهوشا: با جابجایی دو چوب کبریت، بزرگترین عدد ممکن را بدست بیاورید!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یک =

دکمه بازگشت به بالا