;
تفریح و سرگرمی

آزمون بینایی: آیا می توانید پرنده مخفی تصویر را پیدا کنید!؟

آزمون شناسایی پرنده مخفی: به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

تست های مربوط به سنجش قدرت بینایی توسط تصاویر بیشتر از آنکه یک تست باشیند، تمرینی هستند برای افزایش تمرکز و دقت. شما با کمک این تست ها مغز خود را به فعالت بیشتر وادار می کنید. افزایش عملکرد مغز مساوی است با افزایش قدرت تمرکز، دقت و حتی جزئی نگری. امروز با آزمون شناسایی پرنده مخفی با مجله خبری چشمک همراه باشید. شما باید در این تست بتوانید پرنده ای را که در تصویر پنهان شده اند را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: سوال هوش: با توجه به دیگر عبارت پاسخ عبارت 5555=؟ چند می شود!؟

آزمون شناسایی پرنده مخفی

طبق گزارش‌ها، تنها یک درصد از مردم می‌توانند یک پرنده را که در تصویر زیر پنهان شده‌ است را پیدا کنند. اما نترسید زیرا یک ترفند ساده برای کمک به شما وجود دارد. سازنده این تصویر ادعا می کند که تنها یک درصد از مردم می توانند این دو پرنده را در تصویر ببینند. اگر آماده اید شما نیز با دقت به تصویر نگاه کنید.

این تصویر شگفت‌انگیز مربوط به آزمون شناسایی پرنده مخفی توسط ستاره TikTok، Hectic Nick، به اشتراک گذاشته شده است. او با انتشار این تصویر گفت: فقط یک درصد از مردم می‌توانند پرنده مخفی را در این تصویر پیدا کنند. شما در حال دیدن یک تصویر جنگلی هستید. دو فرد در تصویر دیده می شود، آنها به دنبال یک پرنه کمیاب هیتند، اما این پرنده خود را به خوبی در تصویر پنهان کرده است. آیا شما می توانید این پرنده کمیاب مخفی را پیدا کنید؟

شاید بپسندید:داستان جالب ملانصرالدین و دزد کفش | حکایت پیدا کردن دزد توسط ملا از طریق کشیدن دم خر!

آزمون شناسایی پرنده مخفی

شاید بپسندید: معما: تو برادر من هستی اما من برادر تو نیستم، من کی هستم!؟

.

.

.

.

.

.

 

 

.

.

شاید بپسندید: حکایتی از تجربیات یک پدر | راز دل به زن مگو، با نو كیسه معامله نكن و با آدم كم عقل رفیق نشو!

پاسخ آزمون شناسایی پرنده مخفی

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد. آیا شما توانستید پرنده را تشخیص دهید!؟ اگر نتوانستید می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: به موش اولی کمک کنید تا خودش را به موش دوم برساند.

کافی است گوشی را بر عکس کنید. اکنون پرنده را به این صورت خواهید دید.

شاید بپسندید:کدامیک از این 3 مرد شیرین عقل، همسر این خانم فیس و افاده ای است!؟

جواب شناسایی پرنده مخفی

امیدوارم از آزمون شناسایی پرنده مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت تمرکز: کدام جوراب رنگی با بقیه فرق دارد!؟

داستان شنیدنی شاه عباس و مرد پینه دوز | به عیش و نوش برس، پولش را خدا میده!

چیستان: آن چیست که بی صدا زنگ می زند!؟

سوال هوش ریاضی: مجموع ارزش عددی 3 حیوان را در عبارت آخر پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا