;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی از این مسافران مترو، پولش از پارو بالا میره!؟

آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو: مجله خبری چشمک با یک آزمون جدید با شما همراه است. این آزمون تصویری از جمله آزمون هایی است که می تواند هوش منطقی و سطح تحلیل شما را محک بزند. آیا شما جرأت این را دارید که خود و توانائی های خود را با آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو امتحان کنید. چه کسی ثروتمند است!؟ سوال بسیار ساده و در عین حال چالشی که تنها 8 درصد از شرکت کنندگان در این معمای تصویری توانستند آن را حل کنند. به گفته طراح این آزمون، فقط یک نابغه واقعی که دارای دقت و تمرکزی همچون کارآگاهان پلیس است، می تواند آن را در زمان تعیین شده 5 ثانیه ای رمزگشایی و تحلیل خود را ارائه دهند.

پس فرصت را غنیمت شمرده و با کمک آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو بررسی کنید که مهارت های منطقی و شناختی شما چگونه است؟ آیا می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن آن را رمزگشایی کنید یا خیر؟  پس اگر “کارآگاه” خوبی هستید، می توانید این معمای تصویری جالب را که با عنوان آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو، در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است را حل کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو همراه باشید.

شاید بپسندید:تنها یه چشم تیزبین میتونه پلنگ برفی مخفی شده در این منظره کوهستانی را تشخیص بده!!

آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو

شما همواره می توانید جذاب ترین، پیچیده ترین و چالش برانگیز ترین سوالات و  معماهای تصویری را به همراه پاسخ در مجله خبری چشمک دنبال کنید. همکاران ما در مجله خبری چشمک تلاش دارند با انتشار این معماهای تصویری هم لحظاتی خوشی را برای اوقات فراغت شما رقم بزنند و هم در رشد و توسعه مهارت های فردی و شناختی شما نقش داشته باشند. شما با کمک این آزمون ها می توانید توانائیهای خود را بهبود ببخشید. پس با چشمک همیشه همراه باشید و این آزمون ها را با دوستان و نزدیکان خود همرسانی کنید.

اگر اغراق نباشد، آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو آنقدر چالشی است که تنها 5 درصد از افراد در اولین تلاش موفق شدند پاسخ صحیح را ارائه دهند. این معما از آن حیث پیچیده است که ذهن و مغز ما عادت کرده است به کلی نگری و دیدن جزئیات برای او سخت است. پس اگر می خواهید پیروز آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو باشید، تلاش کنید دقت خود را متمرکز کرده و با نگاهی دقیق تصویر آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو را بررسی کنید.

شما در تصویر آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو با چند مسافر در یک واگن مترو مواجه خواهید شد.به نظر شما کدامیک از این مسافران بسیار ثروتمند است. اگر در 5 ثانیه این فرد را شناسایی کنید شما یک نابغه هستید.

شاید بپسندید: داستان خر آوازخوان و شتر رقاص!

آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو

شاید بپسندید: چیستان: می تونی اون رو اندازه بگیری، اما قابل مشاهده نیست، اون چیه!؟

.

.

.

 

یک آزمون تصویری جالب: از این خانم خوشکلا، کدومیکی تو شبکه‌های اجتماعی فالوور زیاد داره !؟

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: زیباترین جای صورت یا اندام متولدین ماههای مختلف دقیقا کجاست؟!

پاسخ آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو

احتمالا درجه سختی آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو، شما را گیج کرده است و هنوز به دنبال پاسخ هستید. اشکالی ندارد. می توانید زمان بیشتری را در اختیار داشته باشید. به دنبال یک نشانه کوچک باشید تا این آزمون را رمزگشایی کنید.

احتمالاً بپسندید: باهوشا بگن: کدومیک از این سه زوج، عروس و دوماد واقعی نیستند!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تو 5 ثانیه اشتباه تصویر دخترک را پیدا کنی، نابغه ای!

 

 

 

شاید بپسندید: انتخاب یکی از درخت های میوه می تواند نکات جالبی را در مورد روابط شما با دیگران نشان دهد!

پاسخ آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو: ما پاسخ را در تصویر زیر علامتگذاری کرده ایم. برخی به این موضوع ممکن است اشاره کنند که آدم پولدار و کسی که پول پارو می کنه، اتومبیل شخصی داره و با مترو این ور و اونور نمیره. باید گفت این مسئله کاملا مسئله فرهنگی است و در بسیاری از کشورها افراد سرشناس و ثروتمند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند. چرا که برخی از این افراد معتقدند در نقاط پرازدحام می شود ایده های جدید پیدا کرد. پسر بچه ثروتمند است. او با لب تاب خود مشغول بازی است. شاید هم در حل بررسی نرخ ارز دیجیتال است. چه می دانید. اما وجود بادیگارد برای اون نشان دهنده ثروتمند بودن اوست.

شاید بپسندید: یکی از آدمای داخل رستوران مسافر زمان است، کدومیکی هست!؟

شناسایی مسافر پولدار مترو

امیداریم از آزمون شناسایی مسافر پولدار مترو استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این شیرین عقل ها همسر این خانم پرمدعاست!؟

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آدم ریسک پذیری یا یک محتاط محافظه کار!؟ اگر نمی دونی یه نوشیدنی انتخاب کن تا بهت بگیم!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: نکته سنج باشی مردی که لباس زنانه پوشیده را شناسایی می کنی!

برایتان جالب خواهد بود

ریاضیدان ها بیان جلو: پاسخ معادله چی میشه!؟

چیستان جالب: اگر در مسابقه دومیدانی از نفر دوم عبور کردید، در چه مقامی قرار می گیرید!؟

3 اختلاف میان دو تا گراز دربایی را پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

میخای بفهمی نگاهت به زندگی چیه، کافیه یک نوشیدنی داغ را انتخاب کنی!

خانه یک طبقه ایی که همه چیزش(دیوارها، درها، پنجره ها، مبلمان) زرد است، پله های خانه چه رنگی‌اند!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 10 =

دکمه بازگشت به بالا