;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی مرد تصویر: اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

آزمون شناسایی مرد تصویر: مجله خبری چشمک هر روز به صورت مستمر و منظم معماها و سوالات تصویری را برای مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. شما با کمک این آزمون ها و سوالات می توانید خود را سرگرم کرده و اوقات فراغت خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنید. به باور سازنده آزمون شناسایی مرد تصویر تنها افراد تیزبین و جزئی نگر می توانند معمای تصویری فوق را رمزگشایی کنید.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

پس اگر ذهن و تفکر کارآگاهی دارید می توانید آزمون شناسایی مرد تصویر را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید. پس تلاش کنید که آزمون شناسایی مرد تصویر را در فرصت ارائه شده حل کرده و سطح توانائی ها و مهارت های خود را به خود و دیگران اثبات کنید. پس با دقت و تمرکز تلاش کنید آزمون شناسایی مرد تصویر را در زمان مشخص شده حل کنید. با مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:آزمون شناخت راستگویی همسر: آیا مرد راست می گوید یا آنکه به همسرش خیانت کرده است!

آزمون شناسایی مرد تصویر

ما معمای تصویری جدیدی را به شما ارائه می دهیم که هزاران نفر را گیج کرده است، فقط برخی از افراد موفق به حل آن در زمان مشخص شده شدند. پس  تمرکز کنید و از جمله افرادی باشید که توانسته‌اند به پاسخ صحیح رسیده اند.

فکر می کنی باهوشی، پس تو 6 ثانیه زندانی تازه وارد را شناسایی کن! 

باید بدانید که بسیاری از کاربران اینترنتی که سعی در غلبه بر این معمای تصویری داشتند، نتوانستند این تست معمایی را در کمتر از 5 ثانیه  حل کنند. به همین دلیل است که آزمون شناسایی مرد تصویر به یکی از چالشی ترین سوالات و معماهای تصویری در اینترنت و شبکه های مجازی شده است.

برای افزایش پیچیدگی این معمای تصویری ، فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا پاسخ صحیح را پیدا کنید. شما باید مردی را که در میان زنان کودکان و زنان تصویر حضور دارد را شناسایی کنید. زمان شما از هم اکنون شروع شده است.

شاید بپسندید:بگو چطور دستا رو را بهم قلاب می کنی، تا بگم چقدر تو زندگی صداقت داری!؟

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، می توانید فرد دروغگو فروشگاه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!

آزمون شناسایی مرد تصویر

.

شاید بپسندید: با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

.

.

.

 

جالب خواهد بود: آزمون شناسایی زن در تصویر: یک زن در این تصویر حضور دارد، او را پیدا کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: یه چیزی تو تصویر نرمال نیست، اگه گفتی اون چیه؟

.

پاسخ آزمون شناسایی مرد تصویر

چگونه با آزمون شناسایی مرد تصویر کنار آمده و آن را حل کردید!؟  اگر به این بخش از یادداشت آزمون شناسایی مرد تصویر رسیده‌اید، به احتمال زیاد نتوانسته‌اید محل اختفای مرد تصویر دست پیدا کنید.  را در صحنه پیدا کنید. اگر این کار را نکردید، احساس بدی نداشته و در 5 ثانیه دیگر با دقت بیشتر جزئیات تصویر را بررسی کنید.

جالب خواهد بود: آزمون شناسایی اشتباه اتاق عمل: اگر در 5 ثانیه اشتباهات موجود اتاق عمل را پیدا کنی، واقعا تیزبینی!

 

.

.

برایتان جالب خواهد بود:از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

 

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون تشخیص زندانی فراری: فکر می کنی باهوشی، بگو زندانی فراری کدومیک از آدمای این فروشگاهه!؟

مرد پنهان در این تصویر پسربچه ای است با یک ماشین اسباب بازی در حال بازی کردن با کودکان است. اگر دقت کنید سر این فرد بسیار بزرگ است و برای یک پسر بچه متعادل نیست. به نظر می اید این فرد یک کوتوله مرد است. برخی به دلیل وجود مو در پاهای زن اولی از سمت راست، معتقد بودند که این زن در واقع یک مرد است. اما خوب این احتمال بسیار ضعیف است.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی دزد: چه کسی بچه گربه دزدیده است!؟

 

برایتان جالب خواهد بود:  شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

 

آزمون شناسایی مرد تصویر

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی گدای پولدار: چه کسی واقعا فقیر نیست؟

 

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر بی خیال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

این آزمون را نیز امتحان کنید:تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

این آزمون را نیز امتحان کنید: قابل توجه ریاضیدان ها: به جای علامت سوال، چه عددی باید بگذاریم!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید:آزمون شناخت زن باردار: کدامیک از زنان تصویر واقعاً باردار هستند!؟ چرا؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

اگر بینایی‌تان مشکلی نداشته باشد باید در 3 ثانیه نوشته تصویر را تشخیص دهید!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود: مجرم تحت تعقیب رو پیدا می کنی اگر جز باهوش ها باشی!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

آزمون شناخت بابانوئل زن: با یک نگاه سریع بگو که کدام بابانوئل یک زن است!؟

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی قاتل در سینما: قاتلی در سالن سینما حضور دارد، آن را شناسایی کنید!

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

آزمون شناسایی خطای جالب: اگر در 3 ثانیه خطای جالب تصویر را پیدا کنید، نابغه اید!؟

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

تست روان شناسی جالب: در این موقعیت قرار بگیرید چه کسی را نجات می دهید!؟| همسر یا فرزند!؟

شاید برایتان جالب باشد

 

آزمون شناخت قاتل فراری: تیزبین‌ها در یک نگاه، قاتل فراری را شناسایی می کنند!

اگه باهوشی، سریع بگو که چه کسی در این تصادف جان سالم به در برده است!؟

آزمون شناسایی زندانی زرنگ: کدام زندانی،در حال اقدام عملی برای فرار از زندان است!؟

شناسایی دندانپزشک قاتل: کدام یک از این دو دندانپزشک قاتل است؟

آزمون شناخت خدمتکار قاتل:نکته‌سنج‌ها در یک نگاه،خدمتکار قاتل را در این تصویر پیدا می‌کنند!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا