;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی:تو تصویر دو نفر واقعاً مادر و دختر نیستند،کدومیکی!؟

آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی : سوالات، معماها، پازل ها و دیگر چالش های تصویری از اقسام مختلف بازی های فکری هستند که طرفدارن زیادی دارند. با رشد زندگی مدرن و کاهش فعالیت های جسمی و ذهنی، هر کس تلاش دارد تا به نحوی فعالیت های جسمی و ذهنی خود را افزایش داده و سلامت خود را تضمین کند. ورزش منظم روزانه سلامت جسم را تأمین می کند، اما برای سلامت مغز و ذهن چه باید کرد؟ با آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی مجله خبری چشمک و دیگر آزمون ها می توانید خود را محک بزنید. کدام یک از دو زن و دختر بچه، دختر و مادر واقعی نیستند!؟

به باور کارشناسان حوزه سلامت مغز نیز همچون جسم، نیاز به تمرین و ورزش کردن دارد. بازی های فکری و پرداختن به آنها می تواند سلامت این عنصر مهم و حیاتی بدن را تضمین کند. با توجه به این مهم، وب سایت خبری چشمک به صورت روزانه و مرتب، انواع و اقسام سوالات هوش را با مخاطبان خود به اشتراک می گذراد. بسیاری از این سوالات تلاش دارند با به چالش کشیدن مهارت های شناختی شما، سبب افزایش فعالیت مغز شوند. در آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی، شما با یکی دیگر از سوالات تصویری روبرو هستید که تمرکز و دقت شما را محک خواهد زد.

احتمالاً بپسندید: اگر پزشک باشی،اول کدوم بیمار را درمان میکنی؟|پاسخت نشون میده که در زندگی به چه کسی بیشتر اهمیت میدی!؟

آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی

آیا فکرمی کنید دارای مهارت های شناختی بالایی هستید؟ یعنی قدرت دید، دقت و تمرکز شما آنقدر بالاست که می توانید در یک نگاه، تمام جزئیات یک پدیده و تصویر را درک کنید! اگر این گونه است، مطلب امروز تحت عنوان آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی بهترین زمینه را برای اثبات ادعای شما فراهم می کند. شما اگر مدعی جزئی نگری و تیزبینی هستید؛ باید در یک نگاه آنچه که در این آزمون از شما خواسته شده است را پاسخ دهید.

در آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی، شما با یک تصویر جالب روبرو هستید. سازنده این آزمون معتقد است که یکی از این دو زن و دو دختر بچه، مادر و دخت واقعی نیستند. به باور طراح آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی، تنها یک نگاه تیزبین قادر است که مادر و کودک غیر واقعی را از واقعی تشخیص دهد. ایا شما متوجه شدید!؟ یک فرد نکته سنج و تیزبین قادر است در یک نگاه مادر و دختر واقعی را از غیر واقعی تشخیص دهد. شما نیز میزان توانائیهای شناختی خود را بسنجید.

اگر آماده هستید با دقت به تصویر زیر نگاه کنید. شما باید در یک نگاه پاسخ درست را ارائه دهید!

شاید بپسندید: اگه قدرت دیدت مثل شاهینه 5 تا تفاوت بین دو تصویر را پیدا می کنی!

آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی

احتمالاً بپسندید: بگو کدوم شیرینی یا کیک را انتخاب می کنی تا بگم آیا بیشتر یه رهبر هستی یا یه پیرو؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: معمای شناخت خانواده ثروتمند: کدوم خانواده ثروتمندتره؛ چرا؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: فکر می کنی رابطه ات با اطرافیانت خیلی خوبه!؟ اگه نمی دونی به تصویر نگاه کن، بعد بگو اول چی دیدی!؟

آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی

پاسخ را پیدا کردید؟ برای بررسی بیشتر نیازمند تمرکز بیشتر در تصویر هستید؟ خوب ما 3 ثانیه دیگر به شما فرصت می دهیم تا بیشتر عکس را بررسی کنید!

احتمالاً بپسندید: انتخاب گل رز چه چیزی را در مورد عشق ایده آل شما مشخص می کند؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: معمای آشنایی با فرد دروغگو: آیا مرد تصویر واقعا یک دیوانه زنجیری است!؟

 

 

 

شاید بپسندید: چشم عقابیا میتونن تو 7 ثانیه 3 تفاوت تصویر شنل قرمزی را پیدا کنند!

پاسخ آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی: اگر به زن سمت چپ دقت کنید متوجه خواهید شد که او در واقع یک زن نیست. این مسئله از ظاهر او و به خصوص سیب گلویش مشخص است. پس دو نفر سمت چپی دختر و مادر واقعی نیستند!

شاید بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا تو شبکه‌های اجتماعی فالوورهای زیادی داره !؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

شناسایی مادر و دختر واقعی

شاید بپسندید: حکایت کشاورز فقیر و حاکم نیشابور

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر و دختر واقعی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت نیست!

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: کدوم تصویر از پیرمرد بادکنک فروش فیلم UP با بقیه تفاوت داره!؟ | تیزبینا تو یه نگاه متوجه میشن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: حکایت ضرب المثل گاو بی شاخ و دم!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

برایتان جالب خواهد بود: اگه زبل و تیزی، تفاوت های دو تصویر سمور آبی بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: دقت و تمرکزت برای حل سوالات ریاضی خوبه، پس پاسخ معادله چهارم را در 9 ثانیه بدست بیار!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید: هوش بالای ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: پازل ریاضی با چوب کبریت: با اضافه کردن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه 3 تا تفاوت رو بین تصویر بز بامزه چپ و راست پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

شاید برایتان جالب باشد

حکایت کار از محکم کاری عیب نمی کند!

بگو دوست داری کدوم هدفون را داشته باشی تا بگم دقیقاً چه جور آدمی هستی!؟

آزمون شناسایی واقعیت: باهوشا بگن که آیا کودک واقعاً ربوده شده و زن در حال دروغ گفتن است!؟

معمای شناسایی مسافر زمان: فردی از آینده در این پارتی شبانه دهه هشتاد میلادی حضور داره، کجاست!؟

فقط افراد تیزبین می توانند 5 تفاوت دو تصویر دخترک اسکیت باز را در 10 ثانیه پیدا کنند!

 با به دست آوردن مقادیر عددی اشکال هندسی و حل آخرین معادله،ثابت کن ضریب هوشی‌ات بالاست!

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. اشتباه میکنید بعضی از دخترا و زن هاهم مث مردا گلوشون اینطوریه اما زنه سمت چپ یه مادر نیست اصن کاری به موهای بدنش ندارم اما بخاطر این میگم که یه مادر هیچوقت بچه شو با شلختگی بیرون نمیبره الان دختره سمت راست بند کفشاش بازه جوراب هاش هر یه دونه رنگیه دکمه لباسش بسته نشده

  2. و اینکه صورت سوال نگفته کدوم یک زنه گفته کدوم یک مادره خب معلومه خیلی منطقیه ک زن سمت راست یه مادر نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا