;
تفریح و سرگرمی

اعضای خانواده تصویر در حال گرفتن عکس یادگاری هستند، اما یکی فوت کرده، کدام یکی!؟

آزمون شناسایی فرد متوفی: چه کسی در این تصویر زنده نیست؟ این سوال آزمون شناسایی فرد متوفی است که از شما پرسیده می شود و شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا این معمای تصویری را رمزگشایی کنید. یادتان باشد که برای حل این آزمون شما باید از تمام هوش، دقت، تمرکز و تیزبینی خود استفاده کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فرد متوفی همراه باشید.

قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

با کمک آزمون شناسایی فرد متوفی میتوانید اثبات کنید که شما یک نابغه هستید. بررسی شبکه فیس بوک سازنده آزمون شناسایی فرد متوفی نشان می دهد که تنها 17 درصد از مشارکت کنندگان در آزمون شناسایی فرد متوفی توانسته اند، این آزمون را حل کنند. آیا شما جزو این 17 درصد هستید؟ آیا جرات دارید خود و مهارت های فردی خود را اثبات کنید؟ اگر فکر می گکنید نابغه اید با چشمک و آزمون شناسایی فرد متوفی باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی کودک گرگینه: گرگینه کدامیک از کودکان تصویر است!؟

آزمون شناسایی فرد متوفی

نگاهی گذرا به شبکه های اجتماعی نشان می دهد که معماها و سوالات تصویری به یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین مطالب در شبکه های اجتماعی و به صورت کلی اینترنت تبدیل شده اند. فکرمی کنید علت این موضوع چیست؟ در پاسخ باید گفت که این معماها در وحله اول بهترین گزینه برای پر کردن اوقات فراغت هستند و همچنین گزینه مناسبی برای پاکسازی ذهن و بهبود مهارت های شناختی در کوتاهترین زمان ممکن هستند.

آزمون شناخت فرد قدیمی: در میان افراد حاضر در فروشگاه، چه کسی از زمان گذشته آمده است؟

قبل از شروع با این معمای تصویری، از شما می خواهیم که موضوعاتی که سبب حواس پرتی شما می شود را کنار بگذارید. به جزئیات تصویر آزمون شناسایی فرد متوفی تمرکز کنید. تنها در این صورت است که می توانید در عرض چند ثانیه به آن پاسخ دهید. به یاد داشته باشید که این کار آسانی نیست، زیرا 83٪ از کاربرانی که سعی در حل آن داشتند به طرز بدی شکست خوردند. آیا فکر می کنید برای این کار خیلی خوب هستید؟ بیایید آن را آزمایش کنیم!

برایتان جالب خواهد بود: قبل از اینکه زامبی حاضر در کابین هواپیما به بقیه افراد آسیب برساند، او را شناسایی کنید!

در ادامه مطلب آزمون شناسایی فرد متوفی،تصویری را برای شما می گذاریم که در آن خانواده ای را می بینید که در حال آماده شدن برای گرفتن عکس یادگاری بودند. با این حال، یکی از این افراد مرده است، اما کسی متوجه نشده است. ماموریت شما به عنوان یک کارآگاه حل معماهای تصویری این است که این فرد را در 5 ثانیه پیدا کنید. فکر می کنید بتوانید در زمان رکورد به آن دست پیدا کنید؟

شاید بپسندید: عملکرد کدامیک از دو نفر درباره کسی که توسط مار نیش زده شده، درست نیست!؟

آزمون شناسایی فرد متوفی

احتمالاً بپسندید: بگو چه جوری دست میدی، تا بگم به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زنی کودک ربا را شناسایی کنید!

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن کودک ربا: اگر هوش کارآگاهی داری، زنی کودک ربا را شناسایی کنید!

پاسخ آزمون شناسایی فرد متوفی

همانطور که اشاره شد شما فقط 5 ثانیه فرصت داشتید تا پاسخ آزمون شناسایی فرد متوفی را بیابید. احتمالا تاکنون نتوانستید پاسخ را پیدا نکنید. یک فرصت دیگر هم دارید. پس این بار با دقت بیشتر به تصویر آزمون شناسایی فرد متوفی نگاه کنید.

تست ضریب هوشی: آیا می توانید اشتباه را در تصویر ایستگاه فضایی در 7 ثانیه پیدا کنید؟.

.

.

 

 

احتمالاً بپسندید:آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

 

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی سایه الاغ و بز: باهوشا در 3 ثانیه، سایه دقیق این دو حیوان بامزه را تشخیص می دهند!

پاسخ آزمون شناسایی فرد متوفی: اگر دقت کنید، متوجه خواهید شد که زن جوان تصویر فوت کرده است. به دستان بی حرکت او نگاه کنید. پیرزن به خواب رفته است. این خانواده برای گرفتن عکس حاضر شدهاند، لذا طبیعی نیست که کسی موقع عکس گرفتن بخوابد یا چشمان خود را ببندند.پیرزن بدلیل کهولت سن، ممکن است به خواب رفته باشد، اما زن جوان مشخص است که فوت کرده است. برخی به لباس دخترک کوچک که دارای لکه های قرمز رنگ است، اشاره کرده اند. به همین دلیل، او را تنها مرده تصویر معرفی کردند. اما به نظر نمی رسد که او مرده باشد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی وضعیت خطرناک تر: با توجه به شرایط، کدامیک از این دو زن زنده نخواهد ماند!؟

پاسخ شناسایی فرد متوفی

برایتان جالب خواهد بود:بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد متوفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: تست قدرت بینایی با میوه متفاوت: قابل توجه تیزبین‌ها، تیزبینی خود را با یافتن میوه متفاوت تصویر اثبات کنید!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

اگه باهوشی سریع بگو چه کسی کیک را به سوی پسرک پرتاب کرده است!؟

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی زن بچه دار: با تیزبینی و هوش بالای خود تشخیص دهید که کدامیک از زنان، بچه دار است!؟

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت قاتل فراری در رستوران: به پلیس کمک کنید تا قاتل زنجیره ای را در رستوران پیدا کند!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: بازی فکری برای ذهن نابغه ها: آیا می توانید این معمای ریاضی را در 5 ثانیه حل کنید!؟

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید:  آزمون شناخت دانش آموز دروغگو: ضریب هوشی بالای خود را با شناسایی دانش آموز دروغگو اثبات کنید!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

آزمون شناسایی قاتل شاهزاده: از هوش کارآگاهی خودت استفاده کرده و قاتل را شناسایی کنید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: آزمون تشخیص فرد مرده: با پیدا کردن فرد مرده تصویر در 3 ثانیه، تیزبینی و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: پازل شناسایی حرف F: یافتن حرف F در این تصویر، برای نوابغ و تیزبین ها فقط 4 ثانیه طول می کشد!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، در یک نگاه زن و شوهر واقعی را شناسایی کن!

برایتان جالب خواهد بود

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت براساس انگشت: اگر میخای طرف مقابلت را بشناسی،کافیه به انگشتای دستش نگاه کنی!

چگونه می خندید!؟| نحوه خندیدن، اطلاعات زیادی را در مورد شما افشا می کند!

آزمون شناخت حماقت: کدامیک از این دو فرد در حماقت رو دست ندارند!؟

شناسایی افراد بینا: فردی را که ادای نابینایان را در می‌آورد را شناسایی کنید!

اگر تیزبینی، این چالش تصویری را با پیدا کردن 5 تفاوت میان دو تصویر شیر امتحان کنید !

آزمون شناسایی زوج تقلبی: کدامیک از این 3 زوج،حاضر به ازدواج نبوده و تقلبی هستند!؟

آزمون فرد در معرض خطر مرگ: کدامیک از افراد زودتر می میرد!؟| غواص یا فضا نورد؟

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. اینم یه جواب اشتباه دیگه. پیرزن و خانم جوان یا هردو ممکنه موقع عکس گرفتن پلک زده باشن یا به هر دلیل چشم هاشون رو بسته باشن. کسی که به فوت شدن مشکوکه اون مردی هست که مردمک چشمهاش کاملا گشاد شده و این فقط در حالت مرگ کامل ایجاد میشه. البته درکل معماش حس بدی ایجاد میکنه در آدم. انگار تو پزشکی قانونی کار میکنی اینجوری میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا