;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فرد باردار: آیا از طریق تصویر پاها، می توانید بفهمید چه کسی باردار است؟

آزمون شناسایی فرد باردار: مجله خبری چشمک امروز با یک سوال تصویری با شماست که به باور سازنده اش، تنها افراد باهوش و نابغه می توانند پاسخ آن را در زمان تعیین شده 5 ثانیه ای تشخیص و پیدا کنند. شما در آزمون شناسایی فرد باردار باید تنها با دیدن پا تشخیص دهید  که به احتمال زیاد کدامیک از آنها می تواند یک زن باردار باشد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی فرد باردار همراه باشید و تلاش با انجام این سوال تصویری در زمان مشخص شده، مهارت های شناختی و تصویری خود را اثبات کنید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی اشتباه تصویر فوتبالی: اگر باهوشی، اشتباه تصویر فوتبالی را پیدا کن!

آزمون شناسایی فرد باردار

بیشتر سوالات و معماهای تصویری با به چالش کشیدن مهارت های شناختی شما، تلاش می کنند آنان را رشد و توسعه دهند. در بلند مدت چشمان ما عادت کرده است که از کنار جزئیات به آسانی عبور کند، اما در بیشتر این سوالات، شما برای رسیدن به سوال باید به جزئیات تصویر دقت کنید و جزئیاتی را تشخیص دهید. این امر در بلند مدت سبب رشد توانائیهای شناختی شما می شود، بدون آمنکه خود متوجه باشید.

احتمالاً بپسندید: اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

هدف از طراحی چنین معماها و تصاویر همین است. اگر شما به صورت مستمر و منظم این بازی ها را انجام دهید، ورزش مناسبی برای ذهن و مغز خود پیدا کرده اید. چرا که شما برای ارائه پاسخ مجبورید تمرکز کنید و حتی گاهی از تحلیل منطقی خود که توأم با تفکر کردن است، استفاده کنید.

در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

در آزمون شناسایی فرد باردار نیز شما باید به همه جزئیات توجه کنید و بسیار سریع باشید زیرا فقط 5 ثانیه برای ادعای تیزبینی ونکته سنجی خود فرصت دارید. اگر آماده باشید به دقت به تصویر ذیل نگاه کنید و بگوئید که از نظر شما کدامیک از صحبان این پاها می تواند یک زن باردار باشد. در توضیحات عکس گفته شده است که این عکس را یکی از کودکان بازیگوش از زیر میز کودک بازیگوش زن باردار گرفته است.پس واقعا یک زن باردار در تصویر حضور دارد. اما کدامیک باردار است؟

 

شاید بپسندید:معمای علمی سرما و گرما : اگر 24 ساعت در این شرایط باشند، چه کسی زنده خواهد ماند؟

 

 آزمون شناسایی فرد باردار

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت زن در معرض خطر: کدامیک از زنان تصویر را باید نجات داد!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی خطای تصویر: باهوش باشی، خطای تصویر زن مقابل آینه را در یک نگاه می بینی!

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:در صورت حرکت از روی تخته چوب، کدامیک از این دو نفر به دره سقوط می کند!؟

.

پاسخ آزمون شناسایی فرد باردار

امیدواریم حالا که به این قسمت از متن آزمون شناسایی فرد باردار که رسیدید، پاسخ را هم داده باشید و ادعای خود را که یک متخصص حل سوالات تصویری هستید را اثبات کرده باشید. اما اگر برعکس هنوز به دنبال پاسخ هستید، از شما دعوت می کنیم که با دقت بیشتری به تصویر آزمون شناسایی فرد باردار نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: به نظر شما کدامیک از افراد زیر احمق تر هستند!؟| خود را بهتر بشناسید!

.

.

 

 

احتمالا بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی همسر گنگستر:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام زن،همسر مرد گنگستر است!؟

 

فردی که در وسط ایستاده است باردار است. این موضوع را می توان از نوع کفش راحتی بدون پاشنه که پوشیده است، فهمید. چرا که برای زنان باردار مشکل است در ایام بارداری، کفش پاشنه بلند یا کفش ورزشی بنددار بپوشند. برخی معتقدند که اولین زن از سمت چپ هم می تواند باردار باشد، برای اینکه او نتوانسته بندهای کتونی خود را ببندد، اما اگر دقت کنید فقط یکی از لنگه ها بندش باز شده است و احتمالا فرد متوجه آن نشده است.لذا به نظر می رسد زن وسطی تنها زنی است که باردار است.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زندانی تحت نظر:نابغه ای اگر در یک نگاه زندانی تحت نظر را شناسایی کنی!

 

پاسخ آزمون بارداری

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت کودک شیطون: کدامیک از این کودکان، موش را در غذا خوری مدرسه رها کرده است!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی اشتباه در تصویر: اگر نکته سنجی، اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش پلیس مخفی را نابغه ها پیدا می کنند!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:تفاوت بین کرم و لوسیون بدن چیست؟ کدام را انتخاب کنیم؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 

شاید بپسندید:  هوش تصویری مادر: کدام کودک متعلق به مادری است که روی تاب نشسته است؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش بندبازی: کدام مرد خواهد افتاد؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد آزاد: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیستند!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی دهکده: فیل را در آلاسکا پیدا کنید!!

 

آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

 

امیدوارم از آزمون شناسایی فرد باردار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی پدر دختر: اگر در یک نگاه پدر دختر را شناسایی کنی، یک نابغه ای!

شاید برایتان جالب باشد

آزمون شناسایی رئیس و کارمند: اگر باهوشی، سریع بگو که رئیس و کارمند تصویر کیست؟

آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

آزمون شناخت تفاوت زرافه: اگر همه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی،یک تیزبین تمام عیاری!

آزمون شناسایی زن فقیر: کدام زن تصویر، اوضاع اقتصادی چندان مناسب ندارد!؟

شناسایی مادر راستگو: کدامیک از این سه زن، حقیقت را می گوید!؟

آزمون شناسایی پدر واقعی نوزاد: کدامیک از این دو مرد، نوزاد را از بیمارستان ربوده است!؟

شناسایی زندانی فراری تازه: چه کسی از زندان فرار کرده است؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا