;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند: فردی که احتمال دارد، زنده بماند را پیدا کنید!

آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند: اگر شما می خواهید قدرت بینایی و توانائی های شناختی خود را بسنجید، می توانید چالش جدید تصویری یا آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند را حل کنید. شما با انجام منظم سوالات و بازی های معمایی می توانید مهارت های خود را افزایش دهید، مغز خود را ورزش دهید و در نهایت سلامتی آن را در سنین میانسالی و کهنسالی تضمین کنید.

در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

با انجام این چالش تصویری که با عنوان “آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند؟” که در بخش سرگرمی مجله خبری چشمک منتشر شده است، می توانید خود و مهارت های خود را بهتر بشناسید. فقط یک “نابغه” واقعی این معمای تصویری را در 5 ثانیه شکست خواهد داد و شما اثبات خواهید کرد که مهارت های تصویری و ذهنی بسیار خوبی دارید. آیا می توانید پاسخ صحیح را پیدا کنید؟ با مجله خبری چشمک همراه باشید. در این آزمون شما بدنبال این موضوع خواهی بود که  چه کسی زنده خواهد ماند؟

 

شاید بپسندید: کدام دختر وقتی برگردد جذاب‌تر خواهد بود؟ببینید انتخاب شما در مورد چه چیزی می گوید!؟

 

آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند

بهترین مهارت های خود را با شکست دادن این معمای تصویری نشان دهید.آیا دوست دارید مهارت های خود را به چالش بکشید؟ اگر پاسخ مثبت بود، پس باید این معمای تصویری را که در رتبه بندی جهانی تمرینات شدید مغز قرار دارد، حل کنید. فقط “نابغه” واقعی قادر به دادن پاسخ صحیح هستند. آیا شما یکی از نوابغ هستید؟ شما باید آن را با حل در زمان تعیین شده ثابت کنید.

چه کسی زنده خواهد ماند؟ در آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند، مهارت های خود را به چالش بکشید بهترین مهارت های خود را به نمایش بگذارید و به دوستان خود نشان دهید که در ایجاد چالش های بصری متخصص هستید. اماده اید؟

شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

کدام یک از این دو زن زنده می ماند؟ پویایی این معمای تصویری این است که فقط در 5 ثانیه بفهمید کدام یک از این دو دختر زنده می مانند. به پای یکی از زنان وزنه سنگینی متصل شده و به قعر دریا فرستاده شده. همچنین در تصویر دیگر دختر به صورت وارونه بر روی یک سطل پر از مواد لزج بدبو آویزان شده است. برای ارائه پاسخ، حالت کارآگاهی خود را فعال کنید زیرا تنها از این طریق می توانید پاسخ صحیح را بدهید.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی خانواده غیر واقعی: آیا می توانید خانواده جعلی را شناسایی کنید؟

 

آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند

.

برایتان جالب خواهد بود:بیمار باندپیچی شده تصویر مرد است یا زن!؟ | دکتر راست می گوید یا زن تصویر!؟

.

.

 

 

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی عروس زندانی: کدامیک از سه عروس تصویر در زندان بوده است!؟

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی فرد باردار: آیا از طریق تصویر پاها، می توانید بفهمید چه کسی باردار است؟

.

پاسخ آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند

همانطور که اشاره شد، شما فقط 5 ثانیه برای حل این معمای تصویری فرصت دارید. شما باید می فهمیدید که کدامیک از این زنان زنده خواهد ماند. به دنبال نشانه ها باشید. 5 ثانیه دیگر بیشتر فرصت دارید.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی احمق ترین فرد تصویر: کدامیک از زنان تصویر در حال انجام کار احمقانه است!

.

.

 

شاید بپسندید: قابل توجه زرنگا: نکته سنج بودن خود را در آزمون شناسایی اشتباه مراسم ازدواج اثبات کنید!

 

 

.

شاید بپسندید:آزمون شناخت اشتباه تصویر خیابان: اگر تیزبین باشی، در یک نگاه اشکال تصویر را متوجه میشی!

 

دختر سمت چپ می تواند بیشتر از دختر سمت راستی زنده بماند. با اینکه سروته آویزان شدن می‌تواند خطرناک باشد، به ندرت کسی بابت این حرکت می‌میرد. اما دختر در قعر دریا خیلی زود دچار کمبود اکسیژن شده و فوت خواهد کرد. وزنه ای که به پای او بسته شده است، بیشتر او را به قعر دریا خواهد کشاند.

 

 

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه پارک: اگر تیزبین باشی،اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا می کنی!

 

پاسخ آزمون

شاید بپسندید:آزمون شناسایی زن فقیر: کدام زن تصویر، اوضاع اقتصادی چندان مناسب ندارد!؟

آزمون شناخت اشتباه در فروشگاه: فقط افراد باهوش اشتباه موجود در فروشگاه را پیدا می کنند!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان چالب خواهد بود:آزمون شناسایی پدر واقعی نوزاد: کدامیک از این دو مرد، نوزاد را از بیمارستان ربوده است!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی پیرمرد و دریا: فقط آدم های خلاق سه چهره پنهان را سریع می یابند!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: سوال هوش سیب: دکتر استرنج کدام را باید انتخاب کند؟!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید:راز لاغری سلبریتی ها: چگونه خوش هیکل شویم؟!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

برایتان جالب خواهد بود: معمای چالشی: کدام شخص نادان است؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، در یک نگاه زن و شوهر واقعی را شناسایی کن!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید بپسندید:کدام معلم دزد است؟ جوابت واقعیت عجیبی را درباره ات نشان می دهد!

 

امیدوارم از آزمون شناسایی فردی که زنده می ماند استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید….

آزمون شناسایی نامزد زن: نابغه ای اگر در 3 ثانیه، نامزد زن را در میان 3 مرد شناسایی کنی!

شاید برایتان جالب باشد

کدامیک از این دو پدر یا مادر نسبت به رفتارهای فرزند خود بی‌خیال تر است!

آزمون شناسایی فرد باهوش تصویر:آیا فرد باندپیچی شده روی تخت، پدر کودک است؟

شناسایی بیگانه در فروشگاه:فضایی ها را در میان انسان های فروشگاه شناسایی کنید!؟

آزمون شناسایی دانش آموز شیطون: کدام دانش‌آموز از ماژیک قرمز استفاده کرده است!؟

در تصویر تعداد زیادی راکون وجود دارند، حیوان متفاوت تصویر کجاست!

آزمون شناسایی فرد مشکوک به آدم ربایی: کدامیک از افراد تصویر می تواند یک بچه دزد باشد!؟

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. داداش ‌‌وزنه ای که به زن سمت راستی به پاش بسته شده زنجیرش برای پاش بزرگه و وزنه رو از پاش در بیاره با شنا کردن می تواند به سطح دریا برسه 🤬🤬🤬

  2. دختر سمت چپی فقط سر و ته نیسته ، دارن با با طناب از طرف سر می‌کننش توی اسید !! هیچ شانسی هم واسه زنده موندن نداره چون دست و پاش بسته ست و به زودی میره داخل دیگ اسید ، ولی سمت چپی ممکنه وزنه رو بتونه در بیاره بیاد روی سطح آب ، ممکنه زنجیر واسه پاش گشاد باشه ، و میتونه تا حدی نفسشو نگه داره و تا وقتی زنجیر رو باز کنه و بیاد بالا ، خلاصه وقت بیشتر داره ، ولی سمت چپی موهاش رفته توی اسید و این یعنی قراره بعد چند ثانیه با سر بره توی اسید ها و بلافاصله بمیره…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا