;
تفریح و سرگرمی

فقط تیزبین ترین چشم ها می توانند در یک نگاه 969 را در میان 959 تشخیص دهند!

آزمون شناسایی عدد 969: آیا می توانید 969 را در میان مجموعه ای از اعداد 959 در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید؟ مهارت های مشاهده خود را با این بازی فکری سرگرم کننده آزمایش کنید و ببینید آیا آنچه را که لازم است دارید یا خیر!؟ آیا برای چالش آماده ای؟ حدت بینایی خود را امتحان کنید و در کمتر از 5 ثانیه 969 را در بین 959 بیابید! چالش‌های تصویری، مانند تشخیص تفاوت‌ها و یافتن موارد عجیب و غریب، در شبکه‌های اجتماعی در کشورهای مختلف رایج بوده است. اکنون نوبت شماست که به سرگرمی بپیوندید.

با مشاهده تصویر زیر مهارت های خود را بیازمایید. این تست تصویری از شما می خواهد که تصویر زیر را با دقت مشاهده کنید و عدد 969 را تشخیص دهید. پیدا کردن 969 در بین 959 می تواند یک بازی فکری تصویری دشوار باشد. برای انجام موفقیت آمیز این چالش، تمرکز و مشاهده دقیق مهم است.

بازی‌های مشاهده راهی عالی برای به چالش کشیدن خود و درگیر ماندن با دنیای اطرافمان هستند. آنها به ما کمک می کنند تا به جزئیات کوچک توجه کنیم، دانش خود را در مورد محیط خود گسترش دهیم و مهارت های جدید را توسعه دهیم. با مجله خبری چشمک و  آزمون شناسایی عدد 969 همراه شوید.

شاید بپسندید: اطرافیان تو رو احساساتی می شناسند یا فرد قابل اعتماد!؟ | بگو اول چی دیدی!؟

آزمون شناسایی عدد 969

گاهی اوقات ممکن است دشوار باشد که روی آنچه مشاهده می کنیم متمرکز بمانیم. برای استفاده حداکثری از این بازی ها، مهم است که صبور باشید و مراقب باشید. وقت خود را صرف نگاه کردن به اطراف و قدردانی از تمام زیبایی های موجود در جهان کنید. درباره آنچه می بینید از خود سوال بپرسید و فراتر از سطح سطح آنچه مشاهده می کنید فکر کنید.

این به شما کمک می کند تا درک عمیق تری از محیط کسب کنید و تجربه معنی داری داشته باشید. بازی‌های مشاهده‌ای می‌توانند یک تجربه یادگیری فوق‌العاده باشند، اگر با ذهنی باز به آن‌ها نگاه کنیم! پس صبر و کنجکاوی را تمرین کنید و دنیای جذاب اطراف خود را کشف کنید. آیا 969 را در بین 959 پیدا کرده اید؟ بیایید ببینیم آیا شما موفق به شکستن این پازل شده اید یا خیر! ورق بزنید و متوجه شوید که آیا پاسخ شما درست است یا خیر!

شاید بپسندید: قابل توجه با هوشا: عدد گم شده را در 10 ثانیه پیدا کن!

آزمون شناسایی عدد 969

شاید بپسندید: اگه هرکول پوآرو هستی بگو که کی راننده بخت برگشته رو کشته!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا خاله زنک تصویر، داره واقعیت رو میگه و زن سمت راستی واقعاً هندونه دزدیده!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل روغن ریخته را نذر امامزاده کرده!

پاسخ آزمون شناسایی عدد 969

اگر توانستید 969 را در کمتر از 15 ثانیه از بین 959 پیدا کنید، تبریک می گوییم – کار عالی! با این بازی مهارت های مشاهده خود را به چالش کشیدید. اگر نتوانستید راه حل را پیدا کنید، نگران نباشید – تصویری با راه حل ارائه می شود.

شاید بپسندید: با پیدا کردن جغد درختی ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

.

.

.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل تب کرد و مرد!

 

 

.

.

احتمالاً بپسندید: فقط یه نابغه میتونه 3 تفاوت تصویر عکاس و گوزن رو تو 10 ثانیه پیدا کنه!

پاسخ آزمون شناسایی عدد 969:  عدد در تصویر زیر مشخص شده است. با انجام بازی‌های معمولی که تمرکز و مهارت‌های مشاهده‌ای شما را بهبود می‌بخشد، تمرین کنید و بازی را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز بتوانند خود را به چالش بکشند!

شاید بپسندید: چیستان:دیده و چشیده نمیشه، با دستا لمس نمیشه، اما همه جا هست و همه بهش نیاز دارند!

پاسخ آزمون شناسایی عدد 969

امیدوارم از آزمون شناسایی عدد 969 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آنچه در نگاه اول در تصویر می بینی ترس واقعی‌ات رو آشکار می کنه!

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:بگو دوست داری روی کدام نیمکت بنشینی تا بگم چقدر با دیگران همدلی داری!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: گربه از پله ها بالا میرود یا پائین!؟ |پاسخ سطح خوش بینی شما به آینده را افشا می کند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

حکایت جالب و شنیدنی ضرب‌المثل نه شیر شتر نه دیدار عرب!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یکی از والدین تصویر به شدت احمق تشریف دارند، با دلیل بگو کدومیکی هست!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

 احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن دو موش مخفی در تصویر شیر اثبات کن که خیلی زبل و تیزی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگه آخر زرنگایی، بگو کدوم کارمند بخاطر فراز از کار تظاهر می کنه که حالش خوب نیست!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:چیستان: کدام شهر است که هم نام شهر است و هم زیورآلات پا!؟

 

برایتان جالب خواهد بود

تست هوش: با پیدا کردن پاسخ معادله سوم، ثابت کن خیلی باهوشی!

حکایت شنیدنی و آموزنده گروه 99

اگه باهوشی با حرکت دادن 1 چوب کبریت معادله رو اصلاح کن!

اگه سیب متفاوت رو تو یه نگاه تشخیص بدی، دقت و دیدت عالیه!

اگه تو 5 ثانیه معادله رو با حرکت دادن یه چوب کبریت اصلاح کنی، نابغه ای!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا