;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت تمرکز: عدد 6 را میان حروف P پیدا کنید!

آزمون شناسایی عدد در میان حرف P: آیا می توانید در کمتر از 8 ثانیه عدد را میان حروف انگلیسی پیدا کنید؟ مهارت های تصویری خود را با این بازی فکری سرگرم کننده آزمایش کنید و ببینید چقدر سریع می توانید همه آنها را تشخیص دهید! خود را به چالش بکشید و ببینید که آیا می توانید ثانیه ها را شکست دهید یا خیر!؟

بازی امروز یک چالش تصویری است که در آن شما باید در کمتر از 8 ثانیه عدد را در میان حروف انگلیسی پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی عدد در میان حرف P همراه باشید.

این نوع بازی در شبکه‌های اجتماعی مختلف در کشورهای مختلف محبوبیت زیادی پیدا کرده است! ما نیز در مجله خبری چشمک این نوع چالش ها را به طور مرتب منتشر می کنیم تا همه بتوانند کمی سرگرم شوند و مهارت های خود را آزمایش کنند. آیا فکر می کنید آنچه را که برای پیدا کردن عدد لازم است را دارید؟ چرا مهارت های تصویری خود را با آزمون شناسایی عدد در میان حرف P آزمایش نمی کنید؟

شاید بپسندید: کدام زندانی در صدد فرار از زندان است!؟

آزمون شناسایی عدد در میان حرف P

این بازی فکری بصری هیجان انگیز شما را به محدودیت های خود سوق می دهد و به شما کمک می کند تا بفهمید چقدر خوب می توانید تفاوت را تشخیص دهید. این یک راه سرگرم کننده برای به چالش کشیدن خود و شگفت زده شدن از نتیجه است. آزمایش مهارت های بصری شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. برای تکمیل آزمون شناسایی عدد در میان حرف P باید تمرکز و با دقت مشاهده کرد.

برای بررسی دقیق هر عدد و مقایسه آنها با اعداد دیگر مجموعه وقت بگذارید. همچنین باید به تصویر کلی نگاه کرد، زیرا ممکن است سرنخ هایی ارائه دهد. همچنین به جستجوی الگوها یا شباهت های بین اعدادی که ممکن است در نگاه اول قابل مشاهده نباشند کمک می کند. با تمرین و حوصله قادر به تکمیل این چالش بصری خواهید بود! مطمئن هستیم که شما می توانید آن را انجام دهید! همانطور که اشاره شد بازی‌های مشاهده‌ای در حال حاضر بسیار محبوب هستند، زیرا روشی سرگرم‌کننده و جذاب برای آزمایش و تیز کردن ذهن ارائه می‌دهند.

شاید بپسندید: حکایت آهو در طویله خرها: همنشینی با نادان از بودن در جهنم بدتر است!

آزمون شناسایی عدد در میان حرف P

شاید بپسندید: از چاله درآمدن و به چاه افتادن | حکایت شنیدنی مار و لاک پشت از کلیله و دمنه!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: در 10 ثانیه اعداد متفاوت را بین اعداد 999 پیدا کنید!

پاسخ آزمون شناسایی عدد در میان حرف P

آیا عدد را که در تصویر آزمون پنهان شده است را پیدا کرده اید؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:کدومیکی پلیس نیست و فقط داره پلیس بازی می کنه!

پاسخ آزمون شناسایی عدد در میان حرف P: وقت گذاشتن و داشتن یک رویکرد روشمند به شما کمک می کند تا هیچ چیز مهمی را از دست ندهید. با کمی تمرین و صبر، می توانید مهارت های مشاهده خود را در کمترین زمان ممکن تقویت کنید! تبریک می گوئیم! شما در کمتر از 8 ثانیه عدد 6 پیدا کردید!

بیشتر بخوانید: آزمون هوش: آیا مرد به همسرش خیانت کرده است یا زن توهم زده است!؟

جواب شناسایی عدد در میان حرف P

امیدوارم از آزمون شناسایی عدد در میان حرف P استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

 آزمون هوش: کدومیک از 3 زن تصویر، نی نی کوچولو داره!؟

داستان دوستی الاغ و شتر | داستان هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد!

معما: تو برادر من هستی اما من برادر تو نیستم، من کی هستم!؟

آزمون بینایی: آیا می توانید پرنده مخفی تصویر را پیدا کنید!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =

دکمه بازگشت به بالا