;
تفریح و سرگرمی

کدومیکی سایه زنبور تصویره !؟ | فقط باهوشا تشخیص میدن!

آزمون شناسایی سایه زنبور: امروز با یک پازل تصویری منطقی روبرو هستید. شما در این پازل یا چالش تصویری باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه سایه درست زنبور بامزه و زیبای تصویر را پیدا کنید. سوالات تصویری شبیه آزمون شناسایی سایه زنبور از جمله تصاویری است که می تواند ذهن و مغز شما را به چالش بکشد. چالش مغز می تواند برای رشد و سلامت این عضو اصلی بدن موثر باشد.

بخش تفریح و سرگرمی چشمک با ارائه جدیدترین و به روزترین سوالات و پازل های تصویری تلاش می کند مغز و ذهن مخاطبان خود را محک بزند و یک چالش جدی و تمرین ورزشی مناسب برای مغز آنان را فراهم کند. شما با مراجعه به چشمک می تواند هر روز خود با جدیدترین و چالشی ترین معماهای تصویری محک بزنید. توانی های شناختی خود را بسنجید و در صورت ضعف مهارت های خود، آنها را رشد و توسعه دهید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی سایه زنبور همراه باشید.

احتمالاً بپسندید:تمرکزت را به چالش بکش: آیا می‌توانید 3 تفاوت تصویر گربه دانش آموز را پیدا کنید!؟

آزمون شناسایی سایه زنبور

آنچه که در آزمون شناسایی سایه زنبور از شما خواسته شده است، یافتن سایه زنبور زیبا، بامزه و زبلی است که در تصویر می بینید. به باور سازنده آآزمون شناسایی سایه زنبور، اگر ذهنی تیزبین و چشمانی عقابی داشته باشید، حل این آزمون چندان سخت نخواهد بود.

با مشاهده دقیق می توانید این معما را حل کنید. اجازه دهید دریابیم که آیا می توانید این آزمون ساده و در عین حال چالشی را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید. با هم تصویر آزمون شناسایی سایه زنبور را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: همسر مایکل کدوم یکی از این دو خانم عصبانی است!؟

آزمون شناسایی سایه زنبور

شاید بپسندید: یکی از سایه ها را در این تصویر انتخاب کن تا بهت بگم چه جور آدمی هستی!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی سایه زنبور

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ آزمون شناسایی سایه زنبور هستید، ما پاسخ این معما را در پایان مطلب برای شما ارائه می دهیم. این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، می توانید در تلاش دوم این کار را ادامه دهید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی سایه زنبور: در تصویر زیر پاسخ و گزینه صحیح را علامتگذاری کرده ایم. این تصویر به شما کمک می کند که بفهمید چقدر به پاسخ نزدیک بوده اید. سایه 5 مربوط به زنبور هست!

شاید بپسندید: چیستان: کدام گیاه است که یک حیوان درون نامش پنهان شده‌است!؟

پاسخ آزمون شناسایی سایه زنبور

امیدوارم از آزمون شناسایی سایه زنبور استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید

با پیدا کردن عدد بعدی تصویر، اثبات کن که نابغه ای!

حکایت ضرب المثل هرچه کنی به خود کنی

اگه باهوشی بگو، اشتباه تصویر فوتبالیست های خانم چیه!

تست شخصیت: میخوای تو کدوم یکی از منظره ها عکس یادگاری بگیری!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا