;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی زن باردار: کدامیک از زنان تصویر ممکن است باردار باشد!؟

آزمون شناسایی زن باردار: سوال مربوط به تصویر معمایی امروز این است: کدام یک از این سه زن تصویر یه زودی مادر می شود؟ شما با شناسایی زنی که در تصویر بارداراست، می توانید دقت نظر و نکته سنجی خود را به همگان اثبات کنید. به واقع ارائه پاسخ تنها در 5 ثانیه تنها زمانی امکان پذیر است که شما دارای توانائی های شناختی و نکته سنجی عالی باشید. با مجله خبری چشمک همراه باشید و تلاش کنید از مهارت هایتان برای یافتن پاسخ آزمون شناسایی زن باردار به صورت کامل استفاده کنید.

اجتمالا بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

استفاده حداکثری از توانائی ها باعث می شود که ذهن و مغز شما بیشتر فعالیت کند. افزایش فعالیت مغز به رشد توانائیهای شناختی شما کمک زیادی می کند. از سوی دیگر شما با دقت و تمرکز بیشتر برای حل مسائل مسائل می توانید، ورزش مناسبی برای مغز خود ایجاد کنید. ذهن و مغز نیز همچون جسم نیازمند ورزش مناسب و کافی است. مجله خبری چشمک با ارائه جدیدترین و جذابیترین آزمون های تصویری زمینه خوبی برای ورزش ذهن را برایتان فراهم کرده است.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی چهره پنهان عکس: تیزبینی خود را با پیدا کردن چهره پنهان تصویر اثبات کنید!

آزمون شناسایی زن باردار

بهترین توانایی های ذهنی خود را با انجام و ارائه پاسخ به آزمون شناسایی زن باردار به کار برده و آن را رشد و توسعه دهید. آیا توانایی های ذهنی بسیار خوبی دارید؟ اگر می خواهید پاسخ این سوال را بدانید، پس در حل آزمون شناسایی زن باردار تردید نکنید. فقط 5 درصد از مردم در اولین تلاش موفق به ارائه پاسخ شدند. آیا شما هم یکی از آنها خواهید بود؟ شما باید آن را ثابت کنید. بیایید آن را انجام دهیم!

آزمون شناسایی زن باردار ازشما می خواهد که بگوئید کدام یک از این سه زن  به زودی مادر می شوند. حالت کارآگاهی خود را فعال کنید و ثابت کنید که یک “نابغه” واقعی در حل معماهای تصویری هستید.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

این معمای بصری آسان به نظر می رسد، اما کاملا برعکس است. زمان خود را خیلی خوب محاسبه کنید زیرا فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا بفهمید کدام یک از زنان تصویر باردار هستند. به دنبال یک نشانه کوچک باشید تا شما را به پاسخ نزدیک کند. زمان شما از هم اکنون شروع شد.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی کارآگاه خصوصی زرنگ: به نظر شما کدامیک از افراد زیر یک کارآگاه است!؟

 

آزمون شناسایی زن باردار

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت زن در معرض خطر: کدامیک از زنان تصویر را باید نجات داد!؟

.

.

.

 

.

برایتان جالب خواهد بود:تیزبینی خود را با شناسایی معلمی که در حال تبدیل شدن به زامبی است، محک بزنید!

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی دزد بانک: تنها یک ذهن خلاق قادر به شناسایی دزد بانک در این تصویر است!

.

,پاسخ آزمون شناسایی زن باردار

اگر به پاسخ رسیدید و می خواهید پاسخ خود را مقایسه کندی می توانید به پائین صفحه مراجعه کنید. در غیر این صورت می توانید به بالا برگشته و 5 ثانیه دیگر بیشتر جزئیات را بررسی کنید.

 

شاید بپسندید: به نظر شما کدامیک از افراد زیر احمق تر هستند!؟| خود را بهتر بشناسید!

.

.

 

 

احتمالا بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

.

.

 

شاید بپسندید:آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

.

پاسخ در تست کننده بارداری است که در کیف زن تصویر دیده می شود. او قبلا تست داده است و متوجه شده است که باردار است. دو زن دیگر ممکن است به دلایل دیگر حالت تهوع داشته باشند.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه در تصویر: اگر نکته سنجی، اشتباه تصویر را در یک نگاه پیدا کن!

 

پاسخ آزمون

 

جالب خواهد بود: آزمون شناخت قاتل در رستوران: اگر هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که قاتل کیست؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود:کدام زوج فقیر است؟ اگر باهوشی بگو چرا؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی قاتل در رستوران: اگر ذهن کارآگاهی داری،در یک نگاه قاتل مرد را در تصویر پیدا کن!

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:در صورت حرکت از روی تخته چوب، کدامیک از این دو نفر به دره سقوط می کند!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: به هوش تصویری امروز نگاه کنید، به نظر شما کدام شخص یک دکتر نیست؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی زن باردار استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

 

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا