;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی زندانی تحت نظر:نابغه ای اگر در یک نگاه زندانی تحت نظر را شناسایی کنی!

آزمون شناسایی زندانی تحت نظر: یکی از اقسام بازی های فکری که در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است، مجموعه تصاویری چالشی است که شما باید بر اساس نشانه ای که در تصویر موجود است، به پاسخ سوال دست پیدا کنید. مجله خبری چشمک با انتشار آزمون شناسایی زندانی تحت نظر از کاربران خود می خواهد که تمام مهارت های شناختی خود را برای بررسی و ارائه پاسخ متمرکز کنند.

در این مبارزه نفس گیر چه کسی، جان خود را از دست خواهد داد!؟

پس از انتشار آزمون شناسایی زندانی تحت نظر در فیس بوک، بلافاصله این تصویر 1100 مرتبه همرسانی شد و هر یک از افراد تلاش داشتند با کمک این آزمون سطح دقت و توانائیهای خود و اطرافیان خود را مورد سنجش قرار دهند. امروز نیز با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی زندانی تحت نظر همراه باشید.

شاید بپسندید: معمای علمی سرما و گرما : اگر 24 ساعت در این شرایط باشند، چه کسی زنده خواهد ماند؟

آزمون شناسایی زندانی تحت نظر

اگر می خواهید خود و توانائیهای شناختی تان را بهتر بشناسید، نیازمند آن هستید که خود را با ابزارها و بازی های متعددی ازمایش کنید. برای شناخت میزان نکته سنجی، تیزبینی و حتی توانائیهای شناختی خود نیاز دارید با کمک بازی های فکری خود را بسنجید. درجه سختی آزمون شناسایی زندانی تحت نظر، به دلیل زمان محدود 6 ثانیه ای دو چندان شده است. تلاش کنید که پاسخ مورد نظر خود را با ارامش و بدون هیجان ارائه دهید.

پاسخ شما و تحلیل و منطق شما می تواند برای این ازمون جالب باشد. پاسخ ها می تواند متفاوت باشد، اما دلیل منطقی و تحلیل صحیح که ناشی از تفکر منطقی است، هدف اصلی آزمون شناسایی زندانی تحت نظر است. چرا که شما برای ارائه پاسخ فکر کردید و مغز خود را وادار به فعالیت کرده اید. این فعالیت در حکم ورزشی مناسبی برای مغز می باشد.

 

احتمالاً بپسندید: اگر فردی که در حال طراحی برای کودک ربایی است را پیدا کنی، نابغه ای!

 

در تصویر آزمون شناسایی زندانی تحت نظر شما با تصویری از گوشه پارک روبرو هستید. تعدادی آدم در تصویر مشاهده می شوند. یکی از افراد تصویر، فردی است که برای مرخصی از زندان بیرون آمده است. اما او تحت نظر خواهد بود. به نظر شما کدامیک از افراد زندانی تحت نظر است.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

 

آزمون شناسایی زندانی تحت نظر

.

برایتان جالب خواهد بود:اگر تیزبین هستی به شناسایی فرد سالم در میان روانی ها اقدام کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی بیمار قلابی:کدامیک از افراد زیر واقعا بیمار نیست!؟

.

.

.

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی احمق ترین فرد تصویر: کدامیک از زنان تصویر در حال انجام کار احمقانه است!

.

پاسخ آزمون شناسایی زندانی تحت نظر

وقت 6 ثانیه ای شما به پایان رسید. اگر هنوز پاسخ را نمی دانید، ولی هنوز از جستجو خسته نشده اید، ما زمان بیشتری را در اختیار شما قرار می دهیم.  6 ثانیه دیگر فرصت اضافه از همین حالا شروع شد.

 

شاید بپسندید: به نظر شما کدامیک از افراد زیر احمق تر هستند!؟| خود را بهتر بشناسید!

.

.

.

.

 

آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: تست هوش دزد فروشگاه کیه؟ اگر بگی یعنی آدم تیزی هستی!

زمان به پایان رسیده است! امیدواریم توانسته باشید به پاسخ آزمون شناسایی زندانی تحت نظر رسیده باشید. به همه افراد نگاه کنید. ما فقط باید به دنبال یک نشانه می بودیم. مرد تصویر(دومین فرد از سمت چپ) زندانی تحت نظر است. او سالها در زندان بوده است و نوع لباس پوشیدن او زیاد به روز و مدرن نیست. از سوی دیگر او به مچ بند امنیتی خود نیز نگاه می کند. تا خطای دور شدن از محدوده را ندهد و برای او دردسری ایجاد نشود. به نظر شما زندانی تحت نظر کیست؟ دلیل تان چیست؟ با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

 

احتمالا بپسندید:قابل توجه چشم عقابی ها:تیزبینی خودت را با پیدا کردن تفاوت های دو تصویر و خطای آن اثبات کن!

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی رئیس و کارمند: اگر باهوشی، سریع بگو که رئیس و کارمند تصویر کیست؟

 

پاسخ آزمون

 

برایتان جالب خواهد بود: معمای تصویری چالش برانگیز:با کوچکترین حرکت، کدامیک خواهد مرد!؟| گرگینه، زامبی یا خون‌آشام!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

 

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی کارآگاه خصوصی زرنگ: به نظر شما کدامیک از افراد زیر یک کارآگاه است!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود:چالش شناسایی احمق ترین فرد: کدامیک از افراد تصویر یک احمق به تمام معناست!؟

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود:کدام خانواده فقیر است؟ از کجا می فهمید؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: سوال هوش انتخاب عروس: مرد با کدام دختر عروسی خواهد کرد؟!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید: به نظر شما کدامیک از افراد زیر احمق تر هستند!؟| خود را بهتر بشناسید!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد آزاد: کدامیک از افراد تصویر، زندانی نیستند!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

برایتان جالب خواهد بود: تست بینایی دهکده: فیل را در آلاسکا پیدا کنید!!

امیدوارم از آزمون شناسایی زندانی تحت نظر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

آزمون شناخت تفاوت زرافه: اگر همه تفاوت های دو تصویر را پیدا کنی،یک تیزبین تمام عیاری!

شناسایی زن فقیر: کدام زن تصویر، اوضاع اقتصادی چندان مناسب ندارد!؟

آزمون شناسایی مادر راستگو: کدامیک از این سه زن، حقیقت را می گوید!؟

شناسایی پدر واقعی نوزاد: کدامیک از این دو مرد، نوزاد را از بیمارستان ربوده است!؟

آزمون شناسایی زندانی فراری تازه: چه کسی از زندان فرار کرده است؟

اگر در یک نگاه، ربات موجود در میان آدم ها را تشخیص دهی، یک تیزبین واقعی هست!

آزمون شناسایی ماریا: کدام یک از این دو خواهر دوقلو، ماریا  است؟

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

  1. دختر سمت راست هم میتونه باشه چون با لباس مجلسی چکمه پوشیده شاید بین راه لباسش رو عوض کرده ولی دیگه نتونسته کفشش رو عوض کنه

  2. دختر بلوند بیشترین دلیل داره. نوع ایستادن و یا بهتره بگم راه رفتنش. چکمه تیره برخلاف ظاهر و لباسش. و اینکه طوری تیپ زده تابلو نباشه. دقیقا برعکس گزینه مرد تیره پوش که تو نگاه اول همه ایشونو حدس میزنن. دزد ها شیک پوش شدن.

  3. دختر سمت راستی با لباس مجلسی چکمه پوشیده تازه شالم انداخته ک اسن خیلی بی ربطه بعد اون مرد دوم سمت چپ تیپش بد نیست خیلیا هستن ک هنوز تیپایه قدیمی میزنن تازه شاید داره ساعتشو نگاه میکنه

  4. قانع کننده نبود.. اون مچ بند بیشتر شبیه ساعته، اگر روی پا میکشیدید منطقی تر بود؛ نوع لباس پوشیدنش هم مشکل زیادی نداره بیشتر به اون دختر که با لباس مجلسی ولی با یک چکمه ی کهنه میدود باید شک کرد

  5. به نظر من دختره که لباس فیروزه ای پوشیده هست
    چون اگه با دقت به تصویر نگاه کنیم میبینیم که فصل پاییزه یا در کل هوا سرده چون همه ی شخصیت های داخل عکس شالگردن پوشیدن ولی دختره یه لباس باز پوشیده و همچین لباسی برای پاییز مناسب نیست یچیزی دیگه هم که هست اینه که دختره چکمه رو با همچین لباسی پوشیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا