;
تفریح و سرگرمی

اگر تمرکزت مشکلی نداشته باشه در کمتر از 10 ثانیه همه فلامینگوها را پیدا می کنی!

آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها: شما سوال معمایی امروز را تنها در صورتی که مهارت بالایی داشته باشید، می توانید حل کنید. اگر جرات غلبه بر چالش تصویری زیر را داشته باشید، شما نیاز به ذهن بسیار چابک و سریع دارید تا پاسخ صحیح را در زمان مشخص شده پیدا کنید. آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها از جمله آزمون هایی است که شما برای غلبه به آن لازم است از تمام مهارتهای شناختی خود استفاده کنید. به خصوص قدرت دید و تمرکز شما برای غلبه بر این چالش بسیار کمک کننده است.

اگر شما عاشق واقعی چالش های تصویری هستید، نباید این چالش را از دست بدهید. کاملاً  آمادگی داشته باشید، زیرا با آزمونی روبرو هستید که عده بسیار کمی می توانند در مدت زمان مشخص شده 10 ثانیه ای به جواب این آزمون دست پیدا کرده و تعداد فلامینگوها را شناسایی کنند. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها همراه باشید.

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: چشات عقابی باشه در 10 ثانیه تفاوت میمون ماهیگیر را پیدا می کنی!

آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها

ماموریت بزرگی که برای امروز دارید این است که تعداد فلامینگوها را شناسایی کنید. برای این کار باید تمام جزئیات را بررسی کنید. برای بالا بردن سطح پیچیدگی تمرین ذهنی شما فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا پاسخ صحیح را پیدا کنید.

اگر موفق شدید در کمتر از 10 ثانیه تمام فلامینگوها را پیدا کنید، واقعاً یک نابغه هستید. اما، اگر آن را در زمان مشخص شده پیدا نکردید یا به سادگی تسلیم شدید، نگران نباشید. زیرا ما به شما نشان خواهیم داد که تعداد آنها در آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها چند عدد بوده است؟ آیا می توانید بر چالش غلبه کنید؟ شما می توانید با دقت تصویر زیر را مورد بررسی قرار دهید.

شاید بپسندید: پروانه ای را انتخاب کنید و با تمایلات و خواسته های واقعی خود بیشتر آشنا شوید!

آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها

شاید بپسندید: داستان مردی که در حمام زنانه کار می کرد!

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل گربه را دم حجله کشتن!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:یک بالش را انتخاب کن تا بگم از نظر دوستات قابل اعتمادی یا غیرقابل اعتماد!؟

پاسخ آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها

برای اینکه پاسخ را پیدا کنید لازم است آرامش کامل داشته باشید. به آرامی به تصویر نگاه کنید. آرام‌تر باشید و مدام به پاسخ این آزمون فکر نکنید، به شما نشان می‌دهیم که واقعاً همه چیز به داشتن چابکی و توانایی شناختی شما مربوط است. آیا پیدا کردید مرد درون تصویر را ؟

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: آیا می توانید خطای این تصویر را در کمتر از 5 ثانیه پیدا کنید؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: اسم پسرانه است که سه حرف اولش با اسم یک گل شروع می‌شود!

به تصویر  زیر دقت کنید. 11 فلامینگو در تصویر حضور داشتند. امیدوارم در زمان مشخص شده توانسته باشید تصویر را پیدا کنید.

شاید بپسندید: داستان زن بدکاره و مرد عابد!

پاسخ آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها

امیدوارم از آزمون شناسایی تعداد فلامینگوها استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: چند تا اختلاف بین دو تصویر جشن هالووین می بینی!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:اگر خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: در صورتی که تمرکزت 20 باشه، تفاوت های دو تصویر فنجان کاپوچینو فانتزی را پیدا کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:معمای خطای دید: چه کسی روی صندلی نشسته، مرد یا زن!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:یک خفاش را انتخاب کنید تا به شما بگوئیم که سنتی هستی یا مدرن!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت بز را بکش تا تغییر کنی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: یکی از 3 کیک را انتخاب کن تا بگم در تصمیم گیری های مهم چیکار می کنی!؟

شاید برایتان جالب باشد

تنها یک چشم تیزبین میتونه در 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه را پیدا کند!

با شناسایی پلیس تقلبی اثبات کن که در باهوشی دست کمی از هرکول پوآرو نداری!؟

تست روان شناسی: نوع خوابیدن چه چیز درباره رابطه عاطفی شما می گوید!؟

داستان شنیدنی بهلول و مهمانی قاضی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 13 =

دکمه بازگشت به بالا