;
تفریح و سرگرمی

کدامیک از این دو خواهر دوقلو، ماریا نامزد مرد جوان است!؟

آزمون شناسایی با ماریا: به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

سوالات و معماهای تصویری از جمله بازی های فکری هستند که می توانند به خوبی مهارت ها و توانائیهای شما را مورد آزمایش قرار دهند. به خصوص شما می توانید کسانی را که مدعی تیزبینی و جزئی نگری هستند را با این قبیل سوالات امتحان کنید.  شما در آزمون شناسایی با ماریا می توانید ثابت کنید که بهترین توانایی ها را دارید و موفق به یافتن پاسخ صحیح در مدت محدود 5 ثانیه ای هستید.

به باور سازنده این معمای تصویری، فقط افراد تیزبین و دارای ذهن متمرکز می توانند در زمان مشخص شده آزمون شناسایی با ماریا را حل کنند. با بخش سرگرمی وب سایت چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان: نامی پسرانه است که اگر حرف اولش را برداریم نام یک سلسله ایرانی میشود!؟

آزمون شناسایی با ماریا

همانطور که اشاره شد شما می توانید ثابت کنید که بهترین هستید؟ خود را به چالش بکشید و جرأت کنید یکی از پیچیده ترین معماهای تصویری همه شبکه های اجتماعی به خصوص فیس بوک را حل کنید. به خاطر داشته باشید که برای قبولی در این آزمون ذهنی به یک چشم متخصص و بالاتر از همه به نبوغ زیادی نیاز دارید. آیا فکر می کنید مهارت های لازم را دارید؟ تردید نکنید و ذهن و مغز خود را ورزش دهید.

زمان خود را فعال کنید و تنها در 5 ثانیه کشف کنید که کدام یک از این دو زن ماریا است. به یاد داشته باشید که باید تمام جزئیات تصویر را بررسی کنید، زیرا تنها در این صورت می توانید بر معمای بزرگ امروز غلبه کنید.

به عکس نگاه کنید و متوجه شوید که ماریا کیست. به تصویر نگاه کنید و متوجه شوید که ماریا کیست. آیا می توانید آزمون شناسایی با ماریا را حل کنید؟ اگر بر این معمای ذهنی غلبه کنید، به شما تبریک می‌گوییم، زیرا همه این کار را نمی توانند انجام دهند. به عکس نگاه کنید و دریابید که ماریا کیست؟

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: کدامیک از تصاویر برگ و کفشدوزک با تصویر نمونه مشابهت دارد!؟

آزمون شناسایی با ماریا

شاید بپسندید: یک ذهن خلاق می‌تواند قاتل عروس را در یک نگاه شناسایی کند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:داستان ماست مالی کرد و رفت | اصطلاح ماست مالی کردن از کجا آمده!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: خواهر ندار و خواهر دارا | حکایت خواهری که صداقتش عاقبت خوش را برایش رقم زد!

پاسخ آزمون شناسایی با ماریا

اگر پاسخ را پیدا نکردید، می توانید به بالا برگشته و تصویر را بیشتر بررسی کنید. شما 5 ثانیه دیگر بیشتر فرصت دارید. در صورتی که سوال را پیدا نکردید، در ادامه پاسخ آزمون شناسایی با ماریا را به شما خواهیم گفت تا بتوانید پاسخ خود را با هم مقایسه کنید و متوجه شوید که آیا شما یک نابغه واقعی هستید یا نه؟

احتمالا بپسندید: فقط کسایی که چشمان عقابی دارند، گربه را پیدا می‌کنند!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:تست هوش: با دلیل بگوئید که کدامیک از این خانم ها حامله نیست!؟

پاسخ آزمون شناسایی با ماریا: به دستبندی که ماریا به دست دارد نگاه کنید. حرف ام بر روی آن حک شده است.

مطمئناً نامزد ماریا، این دستبند را به عنوان هدیه به او داده است.

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که کدامیک از افراد حاضر در مراسم، ربات است!

آزمون شناسایی با ماریا

آزمون شناسایی ماریا

امیدوارم از آزمون شناسایی با ماریا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

مرد فقیر و بقال | حکایت مرد بقالی که کلاهبردار بود اما فکر کرد کلاهش توسط مرد فقیر برداشته شده!

با دلیل منطقی بگو که چه کسی بین این بزرگوارا از همه احمق تره!؟

مرد حکیم و دختر لجباز: داستان دختری که لگنش شکست و یک گاو به دادش رسید!

معمای هوش: کدام مخزن برای برداشتن شمش طلا ایمن است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا