;
تفریح و سرگرمی

اشتباه خوابگاه دختران را پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران: مجله خبری چشمک و محمد شایسته امروز با یک معمای تصویری  چالشی و جالب با شماست. امروز روز خودتان را با ورزش مغز آغاز کنید. با آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران می توانید به خوبی یک تمرین ورزشی خوب برای ذهن و مغزتان داشته باشید. به باور طراج آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران تنها افرادی که دارای قوه ادراک و تحلیل عالی باشند، می توانند آن را در زمان مشخص شده 5 ثانیه ای حل کنید.

در ابتدا و مواجه شدن با سوالات و معماهای تصویری، شما احساس خواهید کرد که با سوالات بسیار ساده و نه چندان سخت روبرو هستید. اما با تصمیم به حل این سوالات و معماها متوجه خواهید شد که یافتن یک پاسخ مشخص و منطقی بسیار سخت خواهد بود. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران همراه شوید و تلاش کنید که هوش و استعداد خود را به همگان اثبات کنید.

شاید بپسندید: چیستان: بخشی از یک ظرف که هیچ وقت داخل‌اش جا نمی‌شود. آن چیست؟

آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران

این گونه آزمون ها علاقمندان و طرفدارن خاص خود را در اینترنت و شبکه های اجتماعی دارد. چرا که ارائه پاسخ برای افراد چندان آسان و راحت نیست.دادن پاسخ چالشی است و افراد در کنار استفاده از مهارت ها و توانائی های شناختی، باید از سطح ادراک و هوش خود نیز به خوبی استفاده کنند.

اما به هر صورت این آزمون ها می توانند، سطح دقت و تمرکز شما را افزایش دهند. این مهارت ها و پرداختن به بازی های فکری می تواند فعالیت سلول های مغزی را افزایش دهد. به افزایش فعالیت مغزی، سلامت این عنصر مهم بدن نیز تضمین خواهد شد.

در آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران شما باید به دنبال شناسایی اشتباه در خوابگاه دختران باشید. تنها دیدن یک نشانه می تواند به شما کمک کند تا آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران را حل کنید.

شاید بپسندید: چی به چیه!؟ آیا پرستار تصویر قلابیه!؟

آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران

شاید بپسندید: نگاهت به زندگی چطوری هست!؟|  فقط بگو تو تصویر ابتدا چی دیدی!؟

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این خانم خوشکلا معشوقه مرد جوان است!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این دو زن زندانی، احتمالاً به زودی از زندان آزاد می شود!؟

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران

اگر به این قسمت از متن رسیده اید احتمالا شما نتوانسته اید پاسخ آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران را پیدا کنید. شاید به دنبال یک شانس جدید هسنید. بر همین اساس ما شانس دیگری هم به شما خواهیم داد. 5 ثانیه دیگر تلاش کنید تا پاسخ آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران را پیدا کنید.

احتمالاً بپسندید: پرنده تصویر کجاست!؟ | 90 درصد افراد نمی تونن این پرنده را ببینند!

.

.

.

احتمالاً بپسندبد: صاحب اسب کیه!؟ | اگه تو یه نگاه متوجه بشی، آخر باهوشایی!

 

 

 

 

شاید بپسندید: فقط نابغه ها میتونن تو 10 ثانیه معادله (44+4- 4÷4×4=؟) را حل کنند!

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه خوابگاه دختران: برخی به تفاوت برش پیتزای در دستان دخترک و پیتزای اصلی اشاره کرده اند که متفاوت است. اما مهمترین اشتباه وجود 3 دسته بازی کامپیوتری است.

شاید بپسندید:تست هوش: مجموع وزن 3 حیوان در معادله آخر را پیدا کنید!

شناسایی اشتباه خوابگاه دختران

 احتمالاً بپسندید: کدام یک از این گلدان ها را ترجیح می دهید؟ انتخابت بهترین ویژگی رفتاری شما را آشکار می کنه!

امیدوارم از آزمون شناخت واقعیت تصویر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: حیوان زیبایی در این تصویر وجود دارد، فقط تیزبین ها در یک نگاه متوجه می شوند!

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: ترلان پروانه با استوری عجیبی به شکست عشقی اش اعتراف کرد + عشق جذاب خانم بازیگر!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: یه نابغه میتونه 4 تفاوت بین 2 عکس گربه و سگ را تشخیص بده؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

اگه باهوشی تو یک نگاه، اشتباه تصویر دکترها را شناسایی کنید!

داستان زن در حمام و رمال باشی قلابی، خکایتی شنیدنی و جالب از ادبیات عامیانه زبان فارسی!

چیستان جالب: دارا آن را ندارد و ندار آن را دارد، آن چیست!؟

مجموع عددی سبزیجات در معادله آخر چه مقدار است!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. هر دو جوابی که نوشته شده اشتباه هستش .
    اشتباه خوابگاه دختران اینکه با وجودی که سه تا دختر دسته ی بازی توی دستشون هست دارن بازی میکنن دختری که برش پیتزا دستشه کنترل تی وی رو توی دستش داره .
    این جواب صحیح هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا