;
تفریح و سرگرمی

اگر آهوهای کوهی را در تصویر شناسایی کنید قدرت دیدت مثل شاهینه!

آزمون شناسایی آهوهای کوهی : آیا می توانید آهوهای کوهی را در تصویر شناسایی کنید؟ شما تنها زمانی آهوها را می توانید شناسایی کنید که دارای دقت، تمرکز و دید عالی باشید. شما باید بتوانید در کمتر از 5 ثانیه آهوها را شناسایی کنید. بابی-جو ویال، عکاس استرالیایی، سه روز پلنگ را در پارک ملی کنیا دنبال کرد و تعدادی عکس در طول مسیر از مناظر گرفت. عکس زیر را بررسی کرد و در این عکس توانست یک پلنگ را شناسایی کند.

آیا شما هم می‌توانید پلنگ را در تصویر آزمون شناسایی آهوهای کوهی شناسایی کنید. با آزمون شناسایی آهوهای کوهی با مجله خبری چشمک همراه باشید و قدرت بینایی خود را محک بزنید.

شاید بپسندید:تست هوش: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

آزمون شناسایی آهوهای کوهی

جهان امروز پیشرفت های زیادی کرده است. در عرصه تکنولوژی و ارتباطات ما شاهد دستاوردهای فراوانی هستیم. اما این پیشرفت، معایب و عوارضی هم داشته است. اگر چه از یک سو ما با آسان شدن زندگی روبرو هستیم، اما از طرف دیگر این اسان شدن، عدم تحرک را در ما افزایش داده است. عدم تحرکی جسمی و فکری سبب شکل گیری بیماری های جدیدی در ما شده است. بیماری فراموش و آلزایمر یکی از این بیماری هاست.

محققان معتقدند افرادی که بیشتر مغز خود را به فعالیت وادار می کنند کمتر در پیری دچار فراموشی و الزایمر می شوند. اما حل چیستان ها، معماها، تست های تصویری و …. مغز شما را به فعالیت وادار می کند و به مانند ورزش برای آن عمل می کند. وب سایت چشمک تلاش کرده است که هر روز تست ها، سوال هوش و … متعددی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی آهوهای کوهی همراه باشید و آن را به دوستان خود معرفی کنید.

در آزمون شناسایی آهوهای کوهی، بابی جو عکاس حیات وحش، عکس‌های خود از آهوها را در فیس‌بوک به اشتراک گذاشت و نظر دهندگان به سرعت درباره این عکس نظر گذاشتند. برخی اشاره کردن که در این تصویر هیچ حیوانی وجود ندارد. برخی اشاره کرده اند که تنها فقط یک آهو یا غزال در این تصویر قهوه ای رنگ وجود دارد. اما واقعا در این تصویر دو آهو وجود دارد و توانسته است که خود را با محیط به خوبی استتار کند. برخی از کاربران در عرض 5 ثانیه توانستند آهو را در این تصویر شناسایی کنند. این افراد قدرت تمرکز و دید بالایی داشتند. شما نیز خود را امتحان کنید.

با آزمون شناسایی آهوهای کوهی می توانید دقت، تمرکز و بینایی خود را محک بزنید.

شاید بپسندید: هوش ریاضیاتی خودت رو با حل این معادله ارزیابی کن!

آزمون شناسایی آهوهای کوهی

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی شیطان و زن مکار !

.

.

.

.

شاید بپسندید: با هوشابگن: عدد بعدی در عبارت 12، 24، 45، 86، ؟ چیه!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: افسانه گنج گمشده | قصه جوانی که در خواب نشانی گنجی را به او می‌گویند و او به دنبال گنج به راه می‌افتد!

پاسخ آزمون شناسایی آهوهای کوهی

فقط یک تیزبین چشم عقابی می تواند آهوها را در 5 ثانیه تشخیص دهد! همین جمله کافی است تا بفهمیم که چقدر ازمون امروز سخت است. زمان شما به پایان رسیده است. اگر نتوانستید ازمون را حل کنید، اشکالی ندارد. می توانید از زمان دوم خود استفاده کنید.

احتمالا بپسندید: ویژگی اصل شخصیتی‌ات رو با انتخاب یکی از حیوانات شناسایی کن!

.

.

.

 

.

.

پاسخ آزمون شناسایی آهوهای کوهی: به تصویر علامتگذاری شده خوب نگاه کنید. ما مطمئن هستیم که اکنون آهو را مشاهده کردید.

شاید بپسندید: چیستان: جانوری خطرناک است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود!

پاسخ آزمون شناسایی آهوهای کوهی

امیدوارم از آزمون شناسایی آهوهای کوهی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: کسایی که چشمان عقابی دارند، گربه آشپزخانه را در یک نگاه می بینند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:سوال هوش تصویری: پدر نوزاد کدامیکی از این سه مرد است!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید:داستان همسر بازرگان و قاضی |بخش دوم داستان تاجری که زنش را نزد قاضی به امانت گذاشت!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تست قدرت دید: صاحب الاغ کجاست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: در تصویر اول چی دیدی تا بهت بگم بهترین ویژگی شخصیتی ات چیه!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:گاوچران کجاست | اگه دقت و تمرکزت بالا باشه، پیداش می کنی!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

مرد بخت برگشته همسر کدومیکی از این خانمای عصبانی است!؟

حکایت شنیدنی امتحان رفقا: داستانی برای شناخت رفیق از نارفیق!

تست هوش: اگر 63=17، 27=13 و 38=23 باشد 11=؟ چه عددی است!؟

اگه اشکال تصویر خیابان را پیدا کنی، در باهوشی رو دست شرلوک هولمز زدی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا