;
تفریح و سرگرمی

با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

آزمون شناخت متهم به بچه دزدی: امروز روز خوبی برای آزمایش توانایی ها و مهارت های شناختی شما به کمک معماها و سوالات تصویری است. شما می توانید از طریق بخش تفریح و سرگرمی چشمک به این آزمون ها دسترسی داشته باشید و سپس آن را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید. به باور بسیاری آزمون شناخت متهم به بچه دزدی و ازمون های مشابه، راه بسیار خوبی برای بهبود عملکردهای شناختی، حفظ حافظه، افزایش بهره وری و کاهش سطح استرس هستند.

تست روان شناسی جالب: در این موقعیت قرار بگیرید چه کسی را نجات می دهید!؟| همسر یا فرزند!؟

آزمون شناخت متهم به بچه دزدی از جمله سوالات و معماهایی است که می تواند ذهن شما را به خوبی درگیر خود کند. در این آزمون شما باید بتوانید فرد متهم به دزدی کودک را شناسایی کنید. شما با کمک آزمون شناخت متهم به بچه دزدی و آزمون های مشابه، می توانید هم مغز خود را ورزش دهید و هم لحظات خوبی را در کنار خانواده سپری کرده و خود و دیگران را سرگرم کنید.

آزمون شناسایی مقصر: کدامیک از افراد تصویر، شیشه های ساختمان را شکسته است!؟

آزمون شناخت متهم به بچه دزدی

به طور کلی می توان بین معماهای منطقی و معماهای تصویری تفاوتی کوچک قائل شد. در معماهای منطقی شما باید بتوانید با کمک نشانه ها و نیز تحلیل وادراک منطقی، معما را حل کنید. اما در معماهای تصویری شما باید به دنبال اشکالات موجود در تصویر و یا تفاوت ها میان دو تصویر باشید. اما نتایج این آزمون ها هر دو برای ذهن و مغز یکسان است. آزمون شناخت متهم به بچه دزدی که در مجله خبری چشمک منتشر شده است، از جمله آزمون هایی است که محدودیت زمانی ندارد. شما می توانید با سطح ادراک خود این معمای تصویری را حل کنید.

قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

در تصویر آزمون شناخت متهم به بچه دزدی سه متهم به دزدی کودک توسط پلیس دستگیر شده اند. اما پلیس در نهایت توانست با کمک نشانه های همین تصویر، کودک ربا را شناسایی کنید. اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون شناخت متهم به بچه دزدی نگاه کنید. تلاش کنید در کمترین زمان، این آزمون را رمزگشایی کرده و پاسخ دهید.

شاید بپسندید:آزمون شناسایی قاتل زن: اگر در یک نگاه قاتل را در این تصویر پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون شناخت متهم به بچه دزدی

.

جالب خواهد بود:آزمون شناسایی اشکال اتاق بیمار: اگر فکر می کنی خیلی تیزی، در 5 ثانیه اشکال تصویر را پیدا کن!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی گدای پولدار: چه کسی واقعا فقیر نیست؟

 

.

.

.

.

جالب خواهد بود:تست شوکه کننده و دشوار: کدامیک خطرناک است؟؟

.

پاسخ آزمون شناخت متهم به بچه دزدی

اگر تا این حد پیش رفته اید، احتمالا نتوانستید پاسخ آزمون شناخت متهم به بچه دزدی را پیدا کنید. اما بدنیال راه حل هستید. اگر هنوز خسته نشده و می خواهید پاسخ را خود پیدا کنید، می توانید به بالا برگشته و بیشتر تصویر را بررسی کرده و از تفکر خلاق و منطقی خود استفاده کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود:آیا روانشناس خوبی هستی؟ کدام زوج دارن طلاق می گیرن؟؟

.

.

 

 

شاید بپسندید: از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی پرستار قاتل: اگر نکته سنج و دقیق باشی، خیلی سریع پرستار قاتل را پیدا می‌کنی!

بیشتر افراد میان دو مرد تصویر به عنوان متهم به بچه دزدی دچار شک و تردید شدند. اما باید گفت که متهم به بچه دزدی، اولین فرد از سمت چپ است. در جیب های وی شکلات هایی کاکائویی وجود داره که باز شده اند واحتمالا وی به کمک این شکلات ها کودکان را فریب داده و می دزدید.

 

برایتان جالب خواهد بود:  شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

 

مرد وسطی نیز اگر چه اسباب بازی در دست دارد، اما از چهره بشاش، هیجانی و خندان او مشخص است که او این اسباب بازی ها را برای فرزندان خود خریداری کرده است.

 

شاید بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

 

اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

 

پاسخ آزمون کودک ربا

برایتان جالب خواهد بود: مجرم تحت تعقیب رو پیدا می کنی اگر جز باهوش ها باشی!

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر بی خیال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

این آزمون را نیز امتحان کنید: قابل توجه ریاضیدان ها: به جای علامت سوال، چه عددی باید بگذاریم!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید: آزمون شناخت مادر بی فکرتر: کدامیک از دو مادر تصویر بی فکر و حواس پرت است!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل در سینما: قاتلی در سالن سینما حضور دارد، آن را شناسایی کنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی حیوانات مخفی: تتیزبینی خودت رو با پیدا کردن خرگوشهای مخفی درون درخت ثابت کن!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید: با پیدا کردن اشکال تصویر در 3 ثانیه، هوش بالا و نکته سنجی خود را اثبات کنید!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی زن در تصویر: یک زن در این تصویر حضور دارد، او را پیدا کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

آزمون شناخت بابانوئل زن: با یک نگاه سریع بگو که کدام بابانوئل یک زن است!؟

بازی های فکری،هوش هیجانی را در ما پرورش می‌دهد

از دیگر مزایای بازی فکری پرورش هوش هیجانی و تقویت آن می باشد. هوش هیجانی به مجموعه‌ای از مهارت‌ها و صلاحیت‌های اجتماعی می‌گویند که بر توانایی‌های ما برای درک و تشخیص و مدریت هیجان، حل مسائل تاثیر می‌گذارد و کمک می‌کند تا بتوانیم با چالش‌ها، نیازها و فشارهای زندگی سازگار شویم.

به این هوش EQ می‌گویند.  که با ضریب هوشی یا همان IQ فرق میکند. همه فکر می‌کنند که ضریب هوشی از اهمیت بیشتری برخوردار است و همان است که تایین می‌کند چه کسی در زندگی موفق باشد و چه کسی نباشد! اما تحقیقات چیز دیگری نشان می‌دهد! هوش هیجانی در میزان موفقیت ما تاثیر بیشتری دارد.

احتمالا بپسندید: بگین چی جوری دستتون رو مشت می کنید، تا بگم چه شخصیتی دارید!؟

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

اگر ضریب هوشی بالایی دارید، می توانید فرد دروغگو فروشگاه را در 3 ثانیه شناسایی کنید!

شاید برایتان جالب باشد

 

آزمون شناسایی مرد تصویر: اگر فکر می کنی نکته سنج و تیزبینی، مرد تصویر را پیدا کن!

شناخت راستگویی همسر: آیا مرد راست می گوید یا آنکه به همسرش خیانت کرده است!

بگو چطور دستا رو را بهم قلاب می کنی، تا بگم چقدر تو زندگی صداقت داری!؟

آزمون شناخت زن باردار: کدامیک از زنان تصویر واقعاً باردار هستند!؟ چرا؟

شناخت قاتل فراری: تیزبین‌ها در یک نگاه، قاتل فراری را شناسایی می کنند!

اگه باهوشی، سریع بگو که چه کسی در این تصادف جان سالم به در برده است!؟

آزمون شناسایی زندانی زرنگ: کدام زندانی،در حال اقدام عملی برای فرار از زندان است!؟

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. به نظر من اون خانومه بچه دزد هست چون تو صورتش جای چنگ زدن هستش و این نشون از مقاومت بچه هنگام دزدیده شدن هست.

    1. چنگ نیست جدیدا میان توی گرافیک تصویری برای گونه ها از خط روی گونه استفاده میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا