;
تفریح و سرگرمی

شرلوک هولمز باشی در یک نگاه مادر کودک را شناسایی می کنی!

آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش: پازل ها و معماهای تصویری یکی از اقسام بازی های فکری است که طرفدارن زیادی دارند. با رشد زندگی مدرن و کاهش فعالیت های جسمی و ذهنی، هر کس تلاش دارد تا به نحوی فعالیت های جسمی و ذهنی خود را افزایش داده و سلامت خود را تضمین کند. ورزش منظم روزانه سلامت جسم را تأمین می کند، اما برای سلامت مغز و ذهن چه باید کرد؟

به باور کارشناسان حوزه سلامت مغز نیز همچون جسم، نیاز به تمرین و ورزش کردن دارد. بازی های فکری و پرداختن به آنها می تواند سلامت این عنصر مهم و حیاتی بدن را تضمین کند. با توجه به این مهم، وب سایت خبری چشمک به صورت روزانه و مرتب، انواع و اقسام سوالات هوش را با مخاطبان خود به اشتراک می گذراد. بسیاری از این سوالات تلاش دارند با به چالش کشیدن مهارت های شناختی شما، سبب افزایش فعالیت مغز شوند. آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش شما با یکی دیگر از سوالات تصویری روبرو هستید که تمرکز و دقت شما را محک خواهد زد.

شاید بپسندید: اگر تو 10 ثانیه تفاوت های تصویر دخترک را پیدا کردی، حتماً برا خودت اسپند دود کن!

آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش

آیا فکر می کنید دارای مهارت های شناختی بالایی هستید؟ یعنی قدرت دید، دقت و تمرکز شما آنقدر بالاست که می توانید در یک نگاه، تما جزئیات یک پدیده و تصویر را درک کنید! اگر این گونه است، مطلب امروز تحت عنوان آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش بهترین زمینه را برای اثبات ادعای شما فراهم می کند. شما اگر مدعی جزئی نگری و تیزبینی هستید؛ باید در یک نگاه آنچه که در این آزمون از شما خواسته شده است را پاسخ دهید.

در آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش، شما با یک تصویر جالب روبرو هستید. سازنده این آزمون معتقد است که کودکی در پارک گم می شود. پلیس کودک را پیدا می کند، اما کودک هیچ چیزی را به یاد نمی آورد. در همین زمان دو زن وارد اداره پلیس می شوند و مدعی هستند که کودک فرزند آنهاست. پلیس اظهارات و گفتگوهای هر دو زن را گوش می دهد و در نهایت با یک نشانه کوچک متوجه می شود که کودک فرزند کدامیک از این دو زن است؟ البته برای اینکه مطمئن شود بعدا از مادر واقعی این کودک می خواهد اوراق شناسایی و …ارائه دهد. به نظر شما قبل از ارائه اوراق شناسایی، پلیس چگونه مادر کودک را شناسایی کرد!؟

اگر آماده هستید با دقت به تصویر زیر نگاه کنید. شما باید در یک نگاه پاسخی درست به آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش، ارائه دهید!

شاید بپسندید: یک خفاش را انتخاب کنید تا به شما بگوئیم که سنتی هستی یا مدرن!؟

آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش

شاید بپسندید:تست قدرت تمرکز: 6 تفاوت تصویر دیگ جادویی را پیدا کنید!

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی ملانصرالدین و دزد کفش!

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: اگه چشات مثل عقاب باشه تو نگاه اول گربه را بین جغدها پیدا می کنی!

پاسخ آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش

پاسخ را پیدا کردید؟ برای بررسی بیشتر نیازمند تمرکز بیشتر در تصویر هستید؟ خوب ما 3 ثانیه دیگر به شما فرصت می دهیم تا بیشتر عکس را بررسی کنید!

شاید بپسندید: معمای خطای دید: چه کسی روی صندلی نشسته، مرد یا زن!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هم بچه دارد و هم تفنگ!؟

بله کاملا درست است. احتمالاً برخی زن سمت راست را بواسطه گرمکنی که تصویر کفشدوزک بر ان نقش بسته است را مادر کودک معرفی کنند. اما این مسئله نمی تواند منطقی و دقیق باشد. زن سمت چپ مادر واقعی کودک است. رنگ چشم و موی کودک و زن سمت چپ کاملاً مثل هم است.

شاید بپسندید: فقط باهوشا موفق میشن: چند عدد 7 در تصویر وجود دارد!؟

پاسخ آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش

امیدوارم از آزمون شناخت مادر کودک بازیگوش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:داستان جالب و شنیدنی بی عقل و با عقل !

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:  حکایت شنیدنی حکم نا حق: مردی که از پس گردنی زدن پول در می آورد!

 

 

 

برایتان جالب خواهد بود

با پیدا کردن ارزش عددی کاج و بابانوئل و عصا، مجموع عددی معادله آخر را پیدا کن!

کدومیکی از این دختر خانما، نوه پیرزن است!؟

سرباز مخفی که در کمین سرباز اصلی است را پیدا کن!

داستان جالب و شنیدنی ضرب المثل ماست​ ها را کیسه کردن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 8 =

دکمه بازگشت به بالا