;
تفریح و سرگرمی

مدیر کل رو کی کشته!؟ | افراد ضریب هوشی بالا در یک نگاه قاتل را شناسایی می کنند!

آزمون شناخت قاتل مدیرکل: تنها 18 درصد از شرگت کنندگان در آزمون شناخت قاتل مدیرکل که در شبکه فیس بوک منتشر شده است، توانسته اند آزمون را رمزگشایی و آن را حل کنند. وجود زمان محدود برای حل آزمون شناخت قاتل مدیرکل، سختی این آزمون را دو برابر کرده است. اگر شما تیزبینی، دقت، تمرکز و هوش بالایی داشته باشید، می توانید قاتل را پیدا کرده و او را به سزای اعمالش برسانید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت قاتل مدیرکل همراه باشید.

شاید بپسندید: تو تصویر چی دیدی تا بگم که آدم رمانتیکی هستی یا فقط فکر می کنی!| نتیجه عجیبه و جالبه!

پس اگر فکر می کنید پتانسیل و مهارت های لازم را دارید، به خواندن مطلب آزمون شناخت قاتل مدیرکل ادامه دهید. تلاش کنیداین معمای پیچیده را درکمتر از 5 ثانیه حل کنید. اگر در اولین تلاش و در کمتر از 5 ثانیه قاتل را شناسایی کنید، می توانید به هوش و نبوغ خود باورمند شوید. مجله خبری چشمک با انتشار جذاب ترین معماهای تصویری تلاش می کند در کنار ایجاد لحظات خوش برای شما، نقشی مهم در ورزش دادن مغز و ذهن شما داشته باشد.

شاید بپسندید: تیزبینی و قدرت دیدت رو با پیدا کردن موش مخفی تصویر اثبات کن!| افراد تیزبین در یک نگاه موفق میشن!

آزمون شناخت قاتل مدیرکل

پازل های تصویری در شکل ها و انواع و اقسام مختلف، در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند. این معماها و سوالات تصویری هر روز پیچیده تر و سخت تر می شوند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت چشمک به صورت منظم و مرتب با جدیدترین و پیچیده ترین معماهای تصویری، مهارت ها شناختی، هوش و حتی سطح تحلیل و ادراک خود را مورد آزمایش قرار دهید.

آزمون شناخت قاتل مدیرکل امروز از درجه سختی بالایی برخوردار است به طوری که تنها 18 درصد از شرکت کنندگان موفق به یافتن پاسخ صحیح شده اند. ناامید نشو! ما فکر می کنیم ممکن است شما جزو اقلیت 18 درصد باشید، بنابراین این نکات را در نظر داشته باشید: به جزئیات توجه کنید.

در تصویر آزمون شناخت قاتل مدیرکل می بینید که مردی در دفتر کار به قتل رسیده است. سه مظنون در این تصویر حضور دارند، اما یکی از این افراد مظنون، قاتل واقعی است. آیا شما می توانید قبل از آنکه مظنون فرار کند و شواهد را مخفی کند، او را شناسایی کنید؟

شاید بپسندید: فقط باهوشا در 5 ثانیه، اشکال اصلی این تصویر فانتزی را پیدا می کنند!

آزمون شناخت قاتل مدیرکل

شاید بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تست روان شناسی نقطه قوت شما چیست؟ این تصویر نشان می دهد ایا نحسین برانگیز هستید یا خیر؟

 

 

 

 

شاید بپسندید: درونگرا هستید یا برونگرا!؟| بگو همین که به تصویر نگاه کردی چی دیدی تا جوابو بگم!

پاسخ آزمون شناخت قاتل مدیرکل

اگر اکنون این جمله را می خوانید، احتمالاً هنوز به پاسخ دست پیدا نکرده اید. احتمالاً  تصمیم هم گرفته اید تا آزمون را تمام کنید. لذا شانس دوم 5 ثانیه ای هم در اختیارتان قرار می گیرد. موضع خود را حفظ کنید و به تمرین این تمرینات پیچیده ادامه دهید، تنها در این صورت است که می توانید سطح مهارت های خود را افزایش دهید.

شاید بپسندید: اگه در یک نگاه دانش آموزی رو که داره تقلب می کنه، شناسایی کنی یه نابغه تمام عیار هستی!

.

 

.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از این دو نفر دزد هستند!؟|به پلیس در شناسایی دزد تصویر کمک کنید!

 

 

 

شاید بپسندید: یه زنبور ناقلا خودشو تو رختخواب مخفی کرده، قبل اینکه دخترک رو نیش بزنه پیداش کن!

پاسخ آزمون شناخت قاتل مدیرکل: قاتل زن لباس آبی است. اگر به اندازه کافی دقیق باشید، اگر متوجه شده باشید، که او دستش پر از خون است و سعی می کند با گرفتن آن در پشت کمرش آن را پنهان کند، اما ابزار قتل هنوز خون آلود است و نتوانسته ان را پنهان کند. اگر چه چاقوی آشپز خون آلود است، اما گمان نمی رود که خون بر روی چاقو، خون انسان باشد. چون آشپز هم چاقو را تلاش نمی کند تا پنهان کند. سگ تصویر هم ممکن است از آشپزخانه بقایای گوشت را خورده باشد.

شاید بپسندید: مسیرت برای پیاده روی رو از میون تصاویر انتخاب کن، تا بگم چه چیزایی تو زندگی برات خیلی مهمه!

پاسخ آزمون قاتل مدیرکل

احتمالاً بپسندید: تست شخصیت فرم دست: با دیدن این تست شخصیت خفن، آدما را در نگاه اول بشناس!

امیدوارم از آزمون شناخت قاتل مدیرکل استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: تا حالا کسی بهت گفته چه اخلاقای زشتی داری!؟ این تست رو انجام بده تا خودت بفهمی!

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: همین که به تصویر انداختی، چی تو تصویر دیدی تا بگم آیا عاقبت بخیر میشی یا نه!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: کدامیک از افراد تصویر به تازگی گروگان گرفته شده است!؟ فقط باهوشا میتونن جواب درست بدن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی برنده ساندویچ خوری: چه کسی برنده این مسابقه خواهد بود!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: اگه باهوش باشی سریع بگو کدومیکی از این سه نفر در ساعات آینده قرار عاشقانه دارد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالا بپسندید: معمای شناسایی همسر واقعی: همسر واقعی مرد تصویر کدوم یکی از این خانماست!؟

برایتان جالب خواهد بود

این مرد خوش تیپ همسر کدوم یک از این خانم خوشکلاست!؟ | فقط نکته سنجا درست جواب میدن!

 آیا چشمی مثل عقاب داری!؟| فقط تیزبین ها قادرند تا در 3 ثانیه عدد 7 را در میان اعداد 2 پیدا کنند!

 نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

معمای سنجش ضریب هوش: اگه هوش کارآگاهی ات بالا باشه، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

اگه هوش منطقی‌ات بالا باشه، راحت مادر پسر بچه عکس رو شناسایی می کنی! |خیلیا اشتباه جواب دادن!

 نگاه به تصویر بنداز بعد بگو اول چی دیدی تا بهت بگم آیا آدم مسئولیت پذیری هستی یا نه!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا