;
تفریح و سرگرمی

صاحب سگ توی پارک کیه!؟ | اگه تو 5 ثانیه پیداش کنی نابغه ای!؟

آزمون شناخت صاحب سگ پارک: آخر روز خودتون را با مرور و حل یک معمای پیچیده تصویری به پایان برسانید. این آزمون می تواند هم شما را ارام کند، خستگی های یک روز کاری و پرمشغله را از بین ببرد و هم می تواند در افزایش و بهبود توانایی ها و مهارت های تصویری و ذهنی شما نقش موثری داشته باشند. پس با آزمون امروز مجله خبری چشمک که تحت عنوان آزمون شناخت صاحب سگ پارک منتشر شده است، همراه باشید.

سگ ها وفادارترین و شادترین حیوانات جهان به حساب می آیند، حتی برخی آنها را “بهترین دوست انسان” می دانند. بنابراین در این چالش تصویری، شما باید بتوانید در کمتر از 3 ثانیه صاحب سگ کوچولوی درون پارک را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که برای رمزگشایی آزمون شناخت صاحب سگ پارک، باید از هرگونه حواس پرتی اجتناب کنید تا در همان تلاش اول بتوانید آزمون را شکست داده و خود و توانائیهای بالای شناختی خود را اثبات کنید.

شاید بپسندید: چیستان جالب: آن چیست که شیرین است و طعم ندارد، سنگین است و وزن ندارد!؟

آزمون شناخت صاحب سگ پارک

محققان معتقدند که انجام منظم، مستمر و روزانه بازی های فکری می تواند در حفظ سلامت مغز و پیشگیری از بیماری های مغزی مثمر ثمر باشد. به واقع افزایش فعالیت مغز می تواند حکم یک ورزش مفید برای آن باشد و این فعالیت مثبت مغزی از طریق پرداختن و انجام بازی های فکری ممکن است.

شما در تصویر آزمون شناخت صاحب سگ پارک با یک تصویر جالب از یک پارک روبرو هستید. آدمهای زیادی در این پارک حضور دارند. هر کسی تلاش دارد از این طبیعت زیبا استفاده کرده و تمام دغدغه های زندگی اش را فراموش کند. شما بلافاصله متوجه سگ کوچکی نیز در این تصویر می شوید که اسباب خنده و تفریح افراد داخل پارک شده است. اما یک سوال! این این سگ ولگرد است؟ ایا او صاحبی ندارد؟ اگر دارد سریع بگوئید که صاحب سگ کیست.

شاید بپسندید: آیا عروس خانم اون طور که ساقدوش داماد گفته، دیگه زنده نیست!؟

آزمون شناخت صاحب سگ پارک

احتمالاً بپسندید: فال سرنوشت ماه تولد + فال عشق، سرنوشت آینده و چگونه عاشق شدن تان را بدانید!

.

.

 

.

احتمالاً بپسندید: چیستان جالب: یک فرد چگونه می تواند 90 روز نخوابد، ولی همچنان سرحال باشد؟

 

.

.

.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل از دماغ فیل افتاده !

پاسخ آزمون شناخت صاحب سگ پارک

هنوز به دنبال پاسخ و رمزگشایی آزمون شناخت صاحب سگ پارک هستید؟ باید بگوئیم که زمان شما به پاین رسیده است. ما پاسخ را به شما ارائه می دهیم، اما بهتر است خودتان به پاسخ برسید. پس از فرصت 3 ثانیه ای دوم خود برای رسیدن به پاسخ استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید: برای داشتن یک تعطیلات عالی به چه چیزی واقعاً احتباج داری!؟ دیدن یه فیلم یا مهمونی رفتن یا ….!؟

.

.

.

 

جالب خواهد بود: کدومیکی از این خانمای خوشکل، همسر آقای خوش تیپه!؟

 

 

 

.

احتمالاً بپسندید: اگر ذهن کارآگاهی داری، بگو کدوم زن نوزاد را دزدیده است!؟

پاسخ آزمون شناخت صاحب سگ پارک: به قلاده دور گردن سگ دقت کنید. مشخص است که او یک سگ ولگرد نیست. اما طناب اتصالی ب این قلاده کجاست. بله مردی که علامتگذاری کرده ایم این طناب را در اختیار دارد. او صاحب این سگ است و گویا از اینکه مردم سگش را احاطه کرده اند کمی نگران است.

شاید بپسندید: چقدر نسبت به دوستان تان وفادارید!؟ | با انتخاب یه دونه از این گربه ها متوجه خواهید شد!

شناخت صاحب سگ پارک

احتمالاً بپسندید: کدوم مادر تصویر نسبت به فرزندش، بی خیال تر و بی مسئولیت تر است!؟

امیدوارم از آزمون شناخت صاحب سگ پارک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این سه نفر تظاهر می کنه یه زن هست!؟

 

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:  کدام زوج در این تصویر از تمکن مالی کمتر برخوردار و احتمالاً فقیرند!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

چیستان جالب: اگر در مسابقه دومیدانی از نفر دوم عبور کردید، در چه مقامی قرار می گیرید!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدام کشور است که اگر حرف اولش را بردارید نام یک بیماری می شود!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: از زندگی‌ات راضی هستی یا نه!؟ میخای بدونی یه عکس رو انتخاب کن!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

جالب خواهد بود: داستان ضرب المثل از این ستون به آن ستون فرج است!

شاید برایتان جالب باشد

اگه مطمئنی خیلی نابغه ای، بگو کدوم یکی از این خانما تظاهر می کنه پولداره!؟

 چیستان: آن چیست من می روم و او می ماند!؟

 چشات عقابی باشه، چهار تا شیر که دارن گاو میش ها را دید می زنند می بینی!

کدوم راننده باعث و بانی تصادف رانندگی بوده!؟ | مرد جوون یا زن جوون!؟

شاید بپسندید: فال سرنوشت ماه تولد + فال عشق، سرنوشت آینده و چگونه عاشق شدن تان را بدانید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا