;
تفریح و سرگرمی

اگه تو نگاه اول اشکال تصویر رو بگی تیزبین و نابغه ای!

آزمون شناخت اشکال تصویر خانه: همانطور که می دانید بازی های فکری، پازل ها و تست ها از جمله سرگرمی های اصلی فضای اینترنت است. هر کدام از ما با انجام این تست ها و بازی های هوشی و تصویری می توانیم توانائیهای شناختی خود را محک بزنیم. بنابراین بازی فکری امروز که تحت عنوان آزمون شناخت اشکال تصویر خانه در مجله خبری چشمک ارائه شده است، یک تمرین ذهنی خوب برای مغز شما است. لذا باید تمام توجه خود را اختصاص دهید تا این پازل تصویری را حل کنید. چه اشتباه یا اشکالی در تصویر می بینید!؟ آزمون شناخت اشکال تصویر خانه و رمزگشایی آن می تواند اثبات کن که چه مقدار دقیق و تیزبین هستی!؟

همانطور که می دانیم هیچ چیز مانند یک تست یا ازمون تصویری نمی تواند ما را مشغول و سرگرم کند. همچنین این پازل های تصویری در عین جذاب بودن می تواند به خوبی توانایی ها و مهارت های شناختی ما را به چالش بکشد. پازل ها و معماهای تصویری همانند آزمون شناخت اشکال تصویر خانه از جمله این آزمون هاست که شما را هم سرگرم و هم ذهن شما را درگیر خود می کند. پس با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت اشکال تصویر خانه همراه شوید.

شاید بپسندید:اگه میخای نقاط ضعف خودت را شناسایی کنی، یکی از خانه ها را انتخاب کن!

آزمون شناخت اشکال تصویر خانه

حل و یافتن تفاوت در این دو تصویر شاید آسان به نظر برسد، اما پس از آنکه بخواهید آن را حل کنید متوجه می شوید که حل کردن آن چندان راحت نیست، اما وقتی که به هدف خود می رسیم احساس برتری خواهیم کرد، برتری در انجام آزمون ها و تست های مختلف. پازل یا چالش جدیدی که درک و نکته سنجی شما را به چالش می کشد، به مانند اکثریت قریب به اتفاق آزمون های تصویری در شبکه های اجتماعی به شدت مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در تصویر آزمون شناخت اشکال تصویر خانه ماموریت شما مشخص است: شناسایی اشکال تصویر موجود در خانه شخصی!

توانایی های شناختی و سطح دقت خود را با پیدا کردن اشکال تصویر آزمون شناخت اشکال تصویر خانه امتحان کنید. فقط باید یادتان باشد که برای ارائه پاسخ فقط 3 ثانیه فرصت دارید. زمان شما از هم اکنون آغاز شد.

شاید بپسندید: توانایی محاسباتی خودت رو با حل این معادله ارزیابی کن!

آزمون شناخت اشکال تصویر خانه

شاید بپسندید: با انتخاب یکی از این خرگوش ها می تونی اطلاعات جالبی را درباره خودت و اطرافیانت بفهمی!

.

.

.

 

احتمالاً بپسندید: اگر نمی دونی شخصیت منطقی داری یا تخیلی، حتما این تست شخصیت را انجام بده!

.

.

.

.

شاید بپسندید:کدومیکی از این 3 زن، کودک خودش رو بغل نکرده!؟

پاسخ آزمون شناخت اشکال تصویر خانه

آیا شما هنوز به دنبال پیدا کردن هستید؟ شاید پاسخ آنقدر آسان باشد که شما هنوز فکر می کنید. تفاوتی وجود ندارد. اما شما به هدف اصلی این آزمون ها رسیده اید، یعنی دقت و تمرکز فراوان که می تواند مغز شما را مجبور به فعالیت کند. شما به صورت هر چند کوتاه ذهن و مغز خود را ورزش داده اید. می توانید بیشتر تمرکز و دقت کنید. 3 ثانیه دیگر فرصت دارید.

شاید بپسندید: تست شخصیت: در مواجه با شرایط سخت، چیکار می کنی!؟

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: آیا می توانی این معمای ریاضی را در 5 ثانیه حل کنی!؟

پاسخ آزمون شناخت اشکال تصویر خانه: برخی ممکن است نوع شستشوی سگ در وان حمام را اشکال تصویر یدانند، اما واقعیت این است که این مسئله می تواند نرمال و عادی باشد. اشکال اصلی تصویر در تصویر سمت راست است. مرد در حال ریختن غذای سگ در ظرف گربه خانگی است.

شاید بپسندید: یکی از گل ها را انتخاب کن تا بگم که در کارها وظیفه شناسی یا یک آدم زیرکار در رو!

پاسخ آزمون شناخت اشکال تصویر خانه

امیدوارم از آزمون شناخت اشکال تصویر خانه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: اگه تو 6 ثانیه تفاوت دو تصویر زرافه را پیدا کردی برا خودت اسپند دود کن!

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

برایتان جالب خواهد بود: آدم ساکتی یا پرحرف | یکی از مترسک ها را انتخاب کن تا بفهمی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: از آسمان به زمین می آید و اگه حرف اولش رو برداریم اسم یک حیوان می شود!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آیا ساقدوش راست میگه و عروس خانم قبلاً با کسی ازدواج کرده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان: نام کشوری است که سه حرف اولش نام یکی از سبزیجات است!

 

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت بینایی: اگه زرافه را بین ببرها پیدا کنی، چشات مثل عقاب تیزه!

داستان شنیدنی شیطان و زن مکار !

 تست قدرت دید: 3 تفاوت تصویر شتر دو کوهان را پیدا کن!

این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، حرف A را بین M ها پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا