;
تفریح و سرگرمی

ضریب هوشی ات را با حل آزمون ریاضی پرندگان در 9 ثانیه ارزیابی کنید!

آزمون ریاضی پرندگان: آیا برای پذیرش یک چالش فکری جدید آماده اید؟ بازی های فکری معماها و چالش هایی هستند که نیاز به تفکر و مهارت های حل مسئله دارند. آنها می توانند سرگرم کننده و راهی عالی برای تحریک مغز شما باشند. در این بازی فکری خاص، وظیفه شما این است که با استفاده از مقادیر اختصاص داده شده به هر پرنده در تصویر و محاسبه مقداری عددی سه پرنده در پایان، آزمون ریاضی پرندگان را حل و عدد مجموع را بدست آورید.

برای تکمیل این چالش، باید با دقت نگاه کنید و تمرکز کنید. این کار به سطح معینی از سختی نیاز دارد، که سطح سختی متوسطی دارد. برای یافتن کد، باید تعداد و نوع پرندگان را در هر خط معادله مطالعه کنید. هر پرنده دارای یک مقدار عددی مرتبط با آن است که به شما کمک می کند تا محاسبه نهایی را انجام دهید. توجه دقیق به جزئیات برای موفقیت در تکمیل این چالش مهم است. بنابراین، برای رمزگشایی ارزش گمشده هر پرنده، لازم است که روی هر جنبه تمرکز و تمرکز داشته باشید. با مجله خبری چشمک و آزمون ریاضی پرندگان همراه شوید.

شاید بپسندید: حکایت ریش نجات بخش، داستان شنیدنی از مثنوی مولانا!

آزمون ریاضی پرندگان

شکستن کد حیوانات در 9 ثانیه کار ساده ای نیست! این نیاز به فردی با مهارت‌های خارق‌العاده – از ضریب هوشی بالا تا نابغه بودن – دارد تا بتواند در مدت زمان کوتاهی رمز را بشکند. آیا برای چالش آماده ای؟ خودتان را امتحان کنید و ببینید آیا آنچه را که برای شکستن کد در کمتر از 10 ثانیه لازم است دارید یا خیر!

حل آزمون ریاضی پرندگان می تواند یک راه سرگرم کننده و جذاب برای آزمایش مهارت های حل مسئله شما باشد. این یک راه عالی برای تیز نگه داشتن ذهن شما است و حتی می تواند به بهبود عملکرد کلی شناختی کمک کند. برای ارائه پاسخ به آزمون ریاضی پرندگان ، باید خارج از چارچوب فکر کنید.  سعی کنید از زوایای مختلف به مشکل نگاه کنید و از استراتژی‌های مختلف استفاده کنید. بازی فکری امروز یک بازی سخت است، و برای شکستن آن باید کمی فکر کنید.

به سرنخ ها نگاهی بیندازید و ببینید چه چیزی می توانید پیدا کنید! اگر احساس شجاعت می کنید، سعی کنید ثانیه ها و آزمون ریاضی پرندگان را شکست دهید و آن را در زمان رکورد حل کنید.

شاید بپسندید: حکایت مرد دباغ در بازار عطر فروشان!

آزمون ریاضی پرندگان

شاید بپسندید:ویژگی اصلی شخصیتی خودت رو با انتخاب یکی از تصاویر گل های بنفش شناسایی کنید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:قابل توجه باهوشا: مصرع یا جمله مربوط به این تصویر را پیدا کنید!

 

 

 

 

 

.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل آدم گرسنه سنگ را هم می خورد!

جواب آزمون ریاضی پرندگان

آیا آزمون ریاضی پرندگان را حل کرده اید؟ کسانی که موفق به حل آن در کمتر از 10 ثانیه می شوند، نهایت تبریک ما را داریم.  شما واقعاً این چالش را شکست داده اید.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل ریش گرو گذاشتن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: کمی عجیب است اما با انتخاب یکی از این گربه ها می توانید خود واقعی خود را کشف کنید!

 

 

 

.

شاید بپسندید: معشوقه مرد دست شکسته، کدوم یکی از این خانم خوشکلاست!؟

جواب آزمون ریاضی پرندگان: جواب معادله 23 است.

10+10+10=30

(2+2) + (2+2) + 10 = 18

(2+2) + 3 + 3 = 10

3 + 2 × 10 = 23

این مقاله را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید و آنها را برای شرکت در آزمون دعوت کنید!

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد مناسب به جای علامت سوال، ضریب هوشی خودت را ارزیابی کن!

پاسخ آزمون ریاضی پرندگان

احتمالاً بپسندید: اگه تو یه نگاه جغد شاخدار را پیدا کنی، دقت ات مثل عقابه!

امیدوارم از آزمون ریاضی پرندگان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که یک لایش نمی رسد ولی دولایش می رسد!؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: به جای مربع خالی کدومیک از شکل های A تا F را باید قرار بدیم؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: یکدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آیا خاله زنک تصویر، داره واقعیت رو میگه و زن سمت راستی واقعاً هندونه دزدیده!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست بینایی:فقط کسایی که چشم عقابی دارند،می‌تونند پرنده را بین شکوفه ها پیدا کنند!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

با پیدا کردن جغد درختی ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید: اگر لاک پشت را بین دایناسورها پیدا کنی، دقت و تمرکزت بالاست!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه دقت ات خوب باشه میتونی همه پرندگان را در تصویر شناسایی کنی!

برایتان جالب خواهد بود

آیا میتونی در یک نگاه قاتل را شناسایی کنی!؟

چیستان: کدام خانه بیشترین کتاب ها را دارد!؟

درخت گیلاسی که در این تست انتخاب می کنید، شخصیت آرام یا هیجانی شما را آشکار می کند!

کدام معلم ماهی گندیده را درون کیف خانم مدیر گذاشته!؟ | فقط باهوشا میتونن معلم شیطون رو پیدا کنن!

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. خیر جواب نهایی ۵۰ هست به این صورت که ۵۰=۱۰×۲+۳○○○○۳+۲=۵ که ضربدر ۱۰ میشه ۵۰ و جواب ۲۳ غلطه لطفا تصحیح بفرمایید

    1. اولاً چون یک دونه پرندست ازدوتا میشه یکی ثانیاً مرغ دریایی چهار تاحساب میشه برای همین این توری در میاد
      (۱*۱٠)+۴=۱۴درضمن صرب الویت داردو مرغ دریایی چهار تا حساب میشه نه سه تا

  2. بزرگوار در عملیات ریاضی ضرب بر جمع و تفریق الویت داره
    یه زحمت ساده بکشید همینو تو ماشین حساب بزنید تا قانع بشید😐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا