;
تفریح و سرگرمی

آزمون تمرکز: اگر تمام تفاوتهای دو تصویر را پیدا کنید،قدرت تمرکزتان بالاست!

یکی از معضلات جدیدی که بشر امروز با ان دست به گریبان است، مشکلات مروط به بی تحرکی است. بی تحرکی سبب مشکلات فراوانی در بخش سلامت می شود. افزایش وزن، چاقی، فراموشی، ضعف حافظه و … مشکلاتی از این دست ارتباط مستقیم با کم تحرکی دارند. بر همین اساس لازم است با ورزش های مناسب و برنامه های منظم برای بهبود عملکرد مغز، سلامت جسمی و روحی خود را تضمین کنیم. بر این مبنا حل معادلات ریاضی، تست ها و پازل های هوش، پرداختن به پازل های تصویری و … سبب افزایش عملکرد مغز می شود. وب سایت چشمک هر روز با تست ها و پازل های مختلف با شماست. با آزمون ذهن با یافتن تفاوت ها با بخش سرگرمی این وب سایت همراه باشید.

بیشتر بخوانید: آزمون مغز: چقدر مغزتان جوان است| در تصویر ابتدا چه دیدید؟

درباره آزمون ذهن با یافتن تفاوت ها

آزمون ذهن با یافتن تفاوت ها و دیگر آزمون ها و تست های مشابه، چیستان، سوالات هوش، پازل ها و … در افزایش و در نهایت بهبود عملکرد مغز کمک می کند. بدن برای سلامتی نیازمند ورزش است و نغز نیز برای بهبود عملکرد خود نیازمند به تحرک است. تحرک مغز با پرداختن به سوالات ریاضی و پازل هایی از این دست امکان پذیر است. در آزمون دقت ذهن با یافتن تفاوت ها، شما باید بتوانید تفاوت های موجود در تصویر بالا و پایین را در زمان محدود تشخیص دهید. هر چقدر زمان محدودتر این تفاوت ها را تشخیص دهید نمایانگر قدرت تمرکز و دقت شماست.

اگر آماده هستید تصویر امروز را که یکی دیگر از آثار هنرمند مجارستانی، دوداس است را با دقت مورد بررسی قرار دهید.

بیشتر بخوانید: چند ستون در تصویر می بینید؟|شما چپ مغز هستید یا راست مغز؟

آزمون ذهن با یافتن تفاوت ها

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون

آیا توانستید تفاوت ها را پیدا کنید؟ چه مقدار زمان طول کشید تفاوت هار بیابید. در اینجا یک راهنمایی کلی برای شما داریم. شما باید بدنیال هفت تفاوت در دو تصویر باشید. کسی برنده است که زودتر اختلافات و تفاوت ها را پیدا کند.

.

.

.

.

.

اگر هنوز آنها را پیدا نکرده اید، پاسخ در پایان صفحه نشان داده شده است. اگر می خواهید آنها را ببینید، به پائین صفحه بروید.

بیشتر بخوانید: تست بررسی وضعیت مغز: حیوانات مخفی را در درخت پیدا کنید!

پاسخ ازموندوداس و آثار او

اثار هنری امروز در کنار زیبایی خود می توانند اسباب تفکر و جستجوگری در ما را بیدار کنند. دوداس مجارستانی، از جمله هنرمندانی است که از هنر در جهت بهتر شدن وضعیت بشر استفاده کرده است. او تصاویر بسیار خاصی را طراحی می کند. این تصاویر مغز و قدرت تمرکز و دقت افراد را در چالش قرار می دهد.

آثار این هنرمند در شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی پیدا کرده است. چرا که او خیلی خوب توانسته است مغز و ذهن مخاطبان خود را به چالش بکشد. او با ارائه جزئیاتی متفاوت در یک تصویر، علاوه بر به چالش کشیدن مغز افراد، قدرت بینایی آنها را نیز محک می زند. دقت در تصاویر و یافتن جزئیات در بلند مدت می تواند به افزایش قدرت تمرکز ما بیفزاید.

دیگر پازل ها و سوالات جذاب:

تست بررسی وضعیت مغز: وضعیت مغزتان را با این تست جالب محک بزنید!

آزمون بینایی:آیا می توانید در یک نگاه، اعداد 2 را در تصویر پیدا کنید!؟

تست قدرت بینایی: چند حیوان در این تصویر وجود دارند!

اگر نوشته تایگر(ببر) را در تصویر تشخیص دهید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

سوال هوش: نکته موجود در تصویر را در 10 ثانیه پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا