;
تفریح و سرگرمی

با پیدا کردن گربه مخفی میان سگ ها در 7 ثانیه، مهارت های تصویری خود را آزمایش کنید!

آزمون دقت ذهن باشناسایی گربه:در این پازل تصویری تصویری، گربه ای در میان سگ ها پنهان شده است. این به شما بستگی دارد که گربه را در 7 ثانیه تشخیص دهید. پازل های تصویری یک راه عالی برای آزمایش توانایی های حل مسئله و مهارت های مشاهده ای شما هستند. این پازل ها اغلب دارای آیتم ها یا الگوهای مخفی هستند که در نگاه اول به سختی قابل تشخیص هستند. این اقلام پنهان می تواند شامل هر جسم بی جان یا موجودات زنده ای مانند حیوانات و انسان باشد.

این پازل های آنلاین به طور علمی نشان داده اند که توانایی های شناختی، قدرت حافظه و توانایی های منطقی و مشاهده ای شما را تقویت می کنند. علاوه بر این، این مشکلات مغزی آزمایش شده و تقویت کننده خلق و خوی واقعی هستند. شما می توانید خود را آزمایش کنید و مهارت های خود را بهبود بخشید و در طول مسیر سرگرم شوید. این یک وضعیت برد-برد است.

معمایی تصویری که امروز برای شما آورده ایم تقریباً شبیه همه پازل هایی است که قبلاً برای شما ارائه کرده ایم. اگر می خواهید این معمای تصویری را حل کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که گربه ای را که میان سگ ها پنهان شده است را پیدا کنید. پس با مجله خبری چشمک و آزمون دقت ذهن باشناسایی گربه همراه باشید.

شاد بپسندید: حکایت جذاب و شنیدنی دوستی دو گرگ!

آزمون دقت ذهن باشناسایی گربه

در 79 ثانیه گربه را در بین سگ ها پیدا کنید. به این پازل تست تصویری خوب و طولانی نگاه کنید:  در اینجا می توانید تصویر پارک را مشاهده کنید. تعدادی سگ در این تصویر وجود دارد که از بزرگ تا متوسط ​​تا کوچک را شامل می شود. همچنین در کنار سگ ها توپ هایی وجود دارد تا بتوانند با آنها بازی کنند. یک گربه کوچک یواشکی به نوعی وارد گروه سگ ها شده است. گربه در تصویر پنهان شده است و شما باید در بازه زمانی مشخص آن را ببینید.

همانطور که اشاره شد شما فقط 7 ثانیه برای حل این معما خواهید داشت. بنابراین تایمر خود را تنظیم کنید و شروع کنید. وقتی 7ثانیه شما تمام شد، به پایین بروید تا راه حل پازل تصویری را ببینید.

شاید بپسندید: با هوشا بگن: کدام تصویر مربوط به تصویر هوایی این هرم رنگی است!؟

آزمون دقت ذهن باشناسایی گربه

احتمالاً بپسندید:(ویدیو)تهیه خوراک مخصوص ژاپنی یا موچی که بدلیل چسبندگی زیاد باعث خفگی و مرگ سالمندان می شود!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: آدم سخاوتمندی یا خسیس!؟ | فقط بهم بگو اول برگ افرا دیدی یا هواپیما؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: شما طعمه ها را در تصویر می بینید، اما آیا می‌توانید شکارچی را هم ببینید؟

پاسخ آزمون دقت ذهن باشناسایی گربه

در این پازل تست تصویری باید گربه پنهان شده در میان سگ ها را تشخیص می دادید. اگر نتوانستید آن را تشخیص دهید، ما پاسخ را ارائه کرده ایم. اما قبل از دیدن پاسخ بهتر است، تلاش دوباره انجام دهید.

شاید بپسندید: اگه اشتباه تصویر کلاس را پیدا کنی، در باهوشی دست هرکول پوآرو رو از پشت بستی!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه اشتباه تصویر کلاس را پیدا کنی، در باهوشی دست هرکول پوآرو رو از پشت بستی!

پاسخ آزمون دقت ذهن باشناسایی گربه: گربه در این تصویر علامت گذاری شده است. آیا شما گربه را در زمان مشخص شده پیدا کردید!؟

شاید بپسندید: تست هوش: با دلیل منطقی بگو کدوم گروه برنده مسابقه خواهد بود!؟

پاسخ آزمون دقت ذهن باشناسایی گربه

امیدوارم ازآزمون دقت ذهن باشناسایی گربه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: جانوری خطرناک است که اگر اسمش را وارونه کنیم، یک واحد اندازه گیری می شود!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: 3 تفاوت دو تصویر اردک کارتونی را پیدا کنید؟| بیشتر افراد در 10 ثانیه موفق نمی شوند!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: یکی از فانوس ها را انتخاب کن تا بهت بگم در برابر چالش ها و مشکلات واکنش‌ات چی هست!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: چیستان: نام یک سیاره است که سه حرف اول آن در بدن انسان وجود دارد!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل هنوز زرده را بالا نکشیده قدقد می کند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه 3 تفاوت دو تصویر دخترک تنها را تو 7 ثانیه پیدا کردی، حتماً برا خودت اسپند دود کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: سوال هوش: به چوپان کمک کن گوسفنداش رو از خطر گرگ و رودخانه نجات بده!

 

 

شاید بپسندید

چشات تیز مثل شاهینه؟ پس عقاب دوم تصویر رو پیدا کن!

دانش ریاضیاتی خودت را ارزیابی و معادله را حل کن!

داستان شنیدنی خر دردمند و گرگ نعلبند!| دیوانه در کار خود هشیار است!

(ویدیو)تایم ناهار در یکی از روستاهای هند!| لامصب چرا ملاقه استفاده نمی کنی!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا