;
تفریح و سرگرمی

آزمون تمرکز: چهره های مخفی را در تصویر پیدا کنید!

آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی: دقت، تمرکز و تیزبینی همواره یکی از توانائیهای شناختی آدمی بوده است که نقش مهمی در موفقیت او ایفا کرده اند. افراد جزئی نگر به آسانی می توانند مشکلات موجود را شناسایی و برای آن راه حل ارائه کنند. اما واقعا جزئی نگری یک مسئله ذاتی و ارثی است یا خیر؟ پژوهشگران در این زمینه پاسخ مشخصی ارائه نداده اند، اما معتقدند که با بهره گیری از مغز می توان جزئی نگرتر، منطقی تر و دقیق تر شد.

لذا برای این مسئله تست ها و پازل ها، بازی های فکری و … را توصیه کرده اند. به باور آنها انجام بازی های فکری در بلند مدت توانایی های مغز را افزایش می دهد. با آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی می توانید مغز خود را به فعالیت وادار کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی همراه باشید.

شاید بپسندید: سوال هوش: با دلیل بگو که کدامیک از خدمتکارها وضعیت مالی خوبی ندارد!

آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی

زندگی بشر امروز را مسائل مختلف تهدید می کند. از جمله این تهدیدات علاوه بر تهدیدات زیست محیطی، می توان به کم تحرکی اشاره کرد. کم تحرکی می تواند سلامت جسمی و روحی افراد را تهدید کند. در آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی، دقت، تمرکز و بینایی شما به چالش کشیده می شود. شما باید بتوانید در این تصویر چهره های مخفی را شناسایی کنید.

البته برای پیدا کردن زمان زیادی ندارید. باید در کمتر از 10 ثانیه این کار را انجام دهید. در صورتی که بتوانید در زمان مشخص شده چهره ها را بیابید مشخص می شود که دقت و تمرکز و همچنین جزئی نگری شما عالی است. اگر آماده هستید تصویر آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی را مرور می کنیم.

این اثر توانسته است توجه بسیاری را در فضای مجازی به خود جلب کند. ایا شما توانستید چهره های مخفی را تشخیص دهید. ده ثانیه فرصت دارید!

شاید بپسندید: با حل عبارت 5+5×5-5=؟ ثابت کن ریاضی ات خوبه! | فکر نکن ساده است!

آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان آبزی است که قسمت دوم نامش نام یک ساز است!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی

این اثر توانسته است توجه بسیاری را در فضای مجازی به خود جلب کند. در این تصویر چهره های مخفی زیادی هم نقاشی شده است. ایا شما توانستید چهره ها را تشخیص دهید. ده ثانیه فرصت دارید!

شاید بپسندید: آزمون تمرکز: با پیدا کردن 3 تفاوت تصویر زن مهماندار، توانائیهای شناختی خود را ارزیابی کنید!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: کدوم بچه‌ است که وقتی به مادرش می‌رسه ناپدید می‌شه!؟

پاسخ آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی: این پازل حیرت‌انگیز، کاربران اینترنت را به شدت به چالش کشیده است. هر کسی در ابتدا مدعی تیزبینی و جزئی نگری است. اما وقتی از او خواسته می شود که چهره های مخفی را بیابد در شناسایی دچار مشکل می شود. اگر نتوانستید چهره ها را بیابید اشکالی ندارد. پاسخ در اینجاست.

شاید بپسندید: آیا می توانید در 8 ثانیه تفاوت های بین دو تصویر دخترک را پیدا کنید!؟

پاسخ آزمون با شناسایی چهره های مخفی

امیدوارم از آزمون تمرکز با شناسایی چهره های مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.برایتان جالب خواهد بود

 

برایتان جالب خواهد بود

یکی از خانه ها را انتخاب کن تا بفهمی آدم تحلیلگر هستی یا خلاق!؟

اگر اسب دوم را در تصویر تشخیص دهید، جزو 1 درصد تیزبین جهان اید!

معمای غذای گمشده: چه اتفاقی برای غذای این خانم افتاده است!؟

تست مغز: چند زن در این تصویر وجود دارد!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا