;
تفریح و سرگرمی

آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822: فقط نابغه ها تو یه نگاه 822 را در بین BZZ ها پیدا می کنند!

آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822: آیا برای یک چالش واقعی آماده اید؟ چالشی که دقت و تمرکز شما را محک می زند.  ببینید آیا می توانید 822 را در بین bzz در کمتر از 3 ثانیه پیدا کنید! مهارت های تصویری خود را امتحان کنید و ببینید چه اندازه، بادقت، متمرکز و تیزبین هستید!؟بازی امروز بسیاری را گیج کرده است و همین مسئله باعث شده است که برخی پس از چند ثانیه جستجو مدعی شوند که عدد 822 وجود ندارد.

از زمانی که آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822 در شبکه های اجتماعی منتشر شد، این چالش در کشورهای مختلف در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفت. این یک بازی سرگرم کننده و سریع است که به تمرکز و سرعت نیاز دارد و برای اینکه نشان دهد چقدر حواس پرت تشریف دارید، عالی است. پس با مجله خبری چشمک و آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822 همراه شوید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن:علت مسمومیت مرد با آبمیوه و زنده ماندن زن چه بوده، در حالی که هر دو آبمیوه خوردند!؟

آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822

وظیفه شما در آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822 بسیار ساده است. در تصویر آزمون، مجموعه ای از حروف به شما ارائه شده است و و وظیفه شما این است که عدد 822 را در سریع ترین زمان ممکن در میان آنها پیدا کنید. اما حواستان باشد که  فقط 3 ثانیه برای تکمیل چالش فرصت دارید! آیا می توانید رکورد را بشکنید؟ حتی بهتر است، دوستان خود را به چالش بکشید و ببینید چه کسی اول 822 را پیدا می کند.

این آزمایش باید روی تصویر زیر انجام شود و نه روی تصویر بالای مقاله که فقط برای مصارف تصویری وجود دارد. پس برای چی منتظری؟ آماده، ثابت، برو! ببینید با چه سرعتی می توانید 822 را در بین bzz پیدا کنید.

شاید بپسندید: فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر اسکیمو پیدا کنند!؟

آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822

شاید بپسندید: حکایت من نوکر سلطانم نه نوکر بادمجان!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: تیزبین باشی تو 5 ثانیه صورتک خوک را میان صورت آدمک های تصویر پیدا می کنی! صورتک خوک کجاست؟

.

.

.

احتمالاً بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!| خیلی ها فکر کردن ساده است!

پاسخ آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822

اگر یک بازی فکری تصویری مانند این به شما ارائه شد، باید تمرکز کنید و به دقت مشاهده کنید تا 822 را در بین BZZ پیدا کنید. کلید حل هر چالش بصری این است که به دنبال الگوها باشید و سعی کنید آن را به بخش های کوچکتر تقسیم کنید.آیا تاکنون موفق به یافتن 822 در بین BZZ شده اید؟ زمان به پایان رسید. اکنون می توانید از شانس دوم خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پیشخدمت تقلبی: کدامیکی از این سه تا زن واقعاً یه پیشخدمت و یک قاتل اجیر شده است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه خیلی باهوشی، بگو چند تا مربع تو تصویر هست!؟| فقط یه نابغه باهوش جواب درست رو میده!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: هر کسی میگی من سخاوتمندم، شما چطور!؟ با انتخاب یه دونه از این دونات ها، همه چیز مشخص میشه!

پاسخ آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822:   بازی های مشاهده راهی عالی برای تقویت مهارت های مشاهده شما هستند. آن‌ها از شما می‌خواهند که به محیط اطراف خود توجه زیادی داشته باشید، چه برای تشخیص چیزی خاص و چه تفاوت‌های کوچک در یک صحنه. با تمرین، می توانید تمرکز خود را تیز کنید و در هر موقعیتی در توجه و به خاطر سپردن جزئیات بهتر شوید. در تصویر زیر عدد 822 علامتگذاری شده است.

شاید بپسندید:هوش بالای ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و اصلاح معادله، ثابت کن!

آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822

احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی ریاضی ات خیلی خوبه، این معادله به ظاهر ساده رو تو 10 ثانیه حل کن!

امیدوارم از آزمون تمرکز با شناسایی عدد 822 استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با 2 حرکت یک معادله صحیح درست کرده و ضریب هوشی خود را ثابت کنید!؟

 

 

 

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل مثل خر در گل ماندن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید:باهوشا بگن!| چگونه ممکن است که زن تصویر روز دوشنبه در تصویر روز سه شنبه زنده است!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: اگه میخای بفهمی خودت یا اطرافیانت چقدر منظم هستید، با انتخاب یک گل متوجه خواهید شد!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: با پیدا کردن اشتباهات کارگاه مکانیکی، اثبات کن که نابغه ای!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: قدرت هوش ریاضی خود را ارزیابی کنید!|  این چالش را با حرکت دادن یک چوب حل کنید!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: آدم منطقی و تحلیل گر هستی یا خلاق!/ | یه پروانه رو انتخاب کن تا متوجه بشی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی کی دروغ میگه: آیا مرده واقعاً به همسرش خیانت کرده!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:تنها چشم عقابیا می تونن 609 را بین 909 ها پیدا کنند؟ فقط 10 درصد افراد موفق میشن!

شاید برایتان جالب باشد

کسی بهت خیانت کنه واکنش ات چیه!؟ با انجام تست می فهمی که چقدر تو زندگی قوی هستی!؟

 نکته سنجی و هرکول پوآرو بودن خودت را با شناسایی زنی که تظاهر می کنه پولداره، اثبات کن!

داستان ضرب المثل شریک دزد و رفیق قافله!

تست هوش چند وجهی: نام کودک ششم، چگونه با نام کودکان دیگر این خانواده مرتبط است؟

ریشه ضرب المثل قمپز در کردن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − یک =

دکمه بازگشت به بالا