;
تفریح و سرگرمی

فقط تیزبین ها می تونن بگن که صاحب سگ، کدامیک از سه کودک است؟

آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ: روز خودتان را با مرور و حل یک معمای پیچیده تصویری به پایان برسانید. این آزمون می تواند هم شما را ارام کند، خستگی های یک روز کاری و پرمشغله را از بین ببرد و هم می تواند در افزایش و بهبود توانایی ها و مهارت های تصویری و ذهنی شما نقش موثری داشته باشند. پس با آزمون امروز مجله خبری چشمک که تحت عنوان آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ منتشر شده است، همراه باشید.

سگ ها وفادارترین و شادترین حیوانات جهان به حساب می آیند، حتی برخی آنها را “بهترین دوست انسان” می دانند. بنابراین در این چالش تصویری، شما باید بتوانید در کمتر از 3 ثانیه صاحب سگ قهوه ای محله را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که برای رمزگشایی آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ، باید از هرگونه حواس پرتی اجتناب کنید تا در همان تلاش اول بتوانید آزمون را شکست داده و خود و توانائیهای بالای شناختی خود را اثبات کنید.

شاید بپسندید: افراد با ضریب هوشی بالا می توانند با جابجایی 2 چوب کبریت، معادله را اصلاح کنند!

آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ

محققان معتقدند که انجام منظم، مستمر و روزانه بازی های فکری می تواند در حفظ سلامت مغز و پیشگیری از بیماری های مغزی مثمر ثمر باشد. به واقع افزایش فعالیت مغز می تواند حکم یک ورزش مفید برای آن باشد و این فعالیت مثبت مغزی از طریق پرداختن و انجام بازی های فکری ممکن است.

شما در تصویر آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ با یک تصویر جالب از یک کوچه در یک محله آرام روبرو هستید. چند کودک در یکی از کوچه ها مشغول بازی با یک سگ قهوه ای هستند. هر کسی تلاش دارد از این طبیعت زیبا استفاده کرده و تمام دغدغه های زندگی اش را فراموش کند. شما متوجه یک سگ قهوه ای نیز در این تصویر می شوید که اسباب خنده و تفریح کودکان شده است. اما یک سوال! آیا این سگ ولگرد است؟ ایا او صاحبی ندارد؟ اگر دارد سریع بگوئید که کدام کودک صاحب سگ است.

شاید بپسندید: داستان شتر را خواستند نعل کنند قورباغه هم پايش را بلند کرد!

آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل خدا روزی رسان است اما يك سرفه ای هم بايد كرد!

.

.

.

 

 

 

شاید بپسندید: فقط کسایی که اصول محاسبه را بلد باشند، میتونن معادله را حل کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت پیاده و سوار، حکایتی جالب و شنیدنی از مرزبان نامه!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ

هنوز به دنبال پاسخ و رمزگشایی آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ هستید؟ باید بگوئیم که زمان شما به پاین رسیده است. ما پاسخ را به شما ارائه می دهیم، اما بهتر است خودتان به پاسخ برسید. پس از فرصت 3 ثانیه ای دوم خود برای رسیدن به پاسخ استفاده کنید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: 10 ثانیه فرصت دارید تا تعداد کرگدن های تصویر را پیدا کنید!

آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ

شاید بپسندید: چیستان:آن چیست که هر چه بیشتر باشد، کمتر می‌بینید؟

.

.

.

 

 

 

 

شاید بپسندید: آنچه در ابتدا می بینید بهترین ویژگی های شخصیتی شما را آشکار می کند!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ: به قلاده دور گردن سگ دقت کنید. مشخص است که او یک سگ ولگرد نیست. بله کودکی که علامتگذاری کرده ایم صاحب این سگ است. در دست او غذای سگ است و او می خواهد به سگش غذا دهد.

شاید بپسندید: اگر چشات مثل عقاب باشه در 10 ثانیه تفاوت های تصویر لوکوموتیو ران را پیدا می کنی!

پاسخ آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ

امیدوارم از آزمون تصویری شناسایی صاحب سگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام کشور است که سه حرف اولش نام یک کشور است!؟

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:آزمون هوش: کی عروس خانم رو کشته!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل توبه گرگ مرگ است!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: آدم جاه طلبی یا قانع | برای پاسخ کافیه یکی از درختان تصویر را انتخاب کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: آدم بی خیالی یا جدی، فقط بگو کدام منظره قشنگتره تا به جواب برسی

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود

آدم شاد هستی یا غمگین!؟ | یک درخت را انتخاب کن تا اطلاعات جالبی را درباره خودت کشف کنی!

خوش بین هستی یا بدبین!؟ اگه مطمئن نیستی فقط یکی از تصاویر روخانه را انتخاب کن!

داستان زبان خوش مار را از سوراخ بیرون می‌ آورد

در 10 ثانیه، چند گرگ را در تصویر شناسایی کردی!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا