;
تفریح و سرگرمی

با دلیل بگو که کدامیک از این دو زن، مادر دختر بچه است!؟

آزمون تصویری شناخت مادر دخترک : شما با کمک بازی های فکری می توانید اوقات فراغت خود را پر کنید. سوالات هوش تصویری یکی از مهمترین بخشهای بازی های فکری است که می تواند در کنار سرگرم کردن شما، زمینه را برای فعالیت ها و ورزش مغز فراهم کند. مغز نیز همانند جسم برای بهیود و افزایش کارایی خود نیازمند به ورزش است و ورزش مغز نیز حل معادلات و سوالاتی است که آن را درگیر و دچار چالش کند.

مجله خبری چشمک بهترین و چالش برانگیزترین بازی های فکری و به خصوص سوالات هوش تصویری را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد. شما با انجام این سوالات هوش می توانید ذهن خلاق خود را فعال نگه داشته و روز به روز نیز به رشد و بهبود آن کمک کنید.با انجام منظم بازی های فکری خواهید فهمید که روز به روز مهارت های شناختی شما دچار پیشرفت می شود و شما در شناسایی پدیده ها جزئی نگرتر شده اید. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری شناخت مادر دخترک همراه باشید.

شاید بپسندید: مجموع ارزش عددی میوه ها را در عبارت آخر پیدا کنید | فقط 15 ثانیه وقت دارید!

آزمون تصویری شناخت مادر دخترک

به این ترتیب با پرداختن به آزمون ها و معماهای هوشی، می توان تفکر خلاق را در خود پرورش دهیم. از سوی دیگر از وقوع بیماری هایی همچون آلزایمر و حافظه که رابطه مستقیم با میزان فعالیت های مغزی دارد پیشگیری کرد. در صورتی که علاقه دارید با یک معمای تصویری دیگر خود را به چالش بکشید می توانید آزمون تصویری شناخت مادر دخترک را مورد توجه قرار دهید.

در تصویر آزمون تصویری شناخت مادر دخترک، شما دو زن و یک دختر بچه را در تصویر می بینید. ماریا کوچولو به تازگی بهبودی خودش را از یک حادثه ترافیکی بدست آورده است. اما نمی تواند اطرافیان و نزدیکان خود را بشناسد. دو زن مدعی هستند که مادر او هستند. ماریا نمی داند که کدامیک از این دو زن مادر او هستند. تا زمان اعلان نتایج آزمایش دی ان ای، آیا شما می توانید تشخیص دهید که مادر واقعی ماریا کدامیک از این دو زن است؟

با دقت جزئیات تصویر را بررسی کنید. یادتان باشد که برای رسیدن به پاسخ آزمون تصویری شناخت مادر دخترک تنها 6 ثانیه وقت دارید!

شاید بپسندید: روح و روان‌تان تشنه چیست؟ | یک نماد را انتخاب کنید تا متوجه شوید!

آزمون تصویری شناخت مادر دخترک

شاید بپسندید: چیستان: اسم شهری است که بخش اول ان نام یک خواننده و بخش دومش یک ماده معطر است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: پاسخ عبارت 8÷2(2+2)=؟ چند می شود | فکر نکن ساده است!؟

 

 

.

.

شاید بپسندید:داستان انگیزشی دو مرد ماهیگیر | فرصت ها مانند ابر بهار در گذرند!

پاسخ آزمون تصویری شناخت مادر دخترک

امیدواریم در زمان مشخص شده پاسخ این تصویر معمایی را پیدا کرده باشید. اگر هنوز گیج هستید و زمان بیشتری برای پاسخ می خواهید، می توانید به بالا برگردید و آزمون تصویری شناخت مادر دخترک را بررسی کنید. سعی کنید جزئیات را خوب بررسی کنید.

شاید بپسندید: جمیل و جمیله: ماجرای تلخ پسری که عاشق دختر طلسم شده بود+بخش دوم

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو زن کودک را ربوده است!؟

پاسخ آزمون تصویری شناخت مادر دخترک: درست حدس زدید. شبیه گردنبندی که دختر کوچولو به گردن دارد، بر گردن زن سمت چپی وجود دارد. همین نشانه کوچک می تواند اثبات کند که این زن مادر واقعی آن دختر است. زن سمت راست هنوز یک دختر مجرد است و این مسئله از نحوه بستن موی او مشخص است.

شاید بپسندید: ماجرای مرد هیزم شکن و فرشته و جنیفرلوپز | چرا مردها مجبور به دروغ گفتن می شوند (آخر خنده)

جواب آزمون شناخت مادر دخترک

امیدوارم از آزمون تصویری شناخت مادر دخترک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

 چیستان: کدام حیوان است که بخش آخرش یک عدد یک رقمی است!؟

 خودت رو راحت کنترل می کنی یا زود بهم می ریزی!؟| یه کاکتوس رو انتخاب کن تا بفهمی!

سوال هوش: با توجه به توالی اعداد، بگوئید چه عددی باید در جای علامت سوال باشد!؟

کدامیک از این دو تا خانم، اتومبیلش سرقتی هست!؟ |پیرزنه یا زن جوان!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا