;
تفریح و سرگرمی

آزمون بینایی:آیا می‌توانید در 10 ثانیه، حرف O را در بین حروف a پیدا کنید!

آیا می توانید این چالش را تنها در چند ثانیه حل کنید؟ معماها و چالش های تصویری، توانایی های ذهنی و منطقی ما را مورد آزمایش قرار می دهند. باید بدانید که این چالش ها یک تمرین مهم و مناسب برای عملکرد و فعالیت مغز به شمار می روند. از سوی دیگر پس از یک روز کاری، این چالش ها می توانند در عین مفید بودن، زمینه تفریح و سرگرمی شما را فراهم کنند. بنابراین در این یادداشت قصد داریم چالش تصویری یا در آزمون بینایی با یافتن حرف خاص که حل آن ممکن است کمی دشوار باشد، شما باید بتوانید حرف O را در بین حروف a پیدا کنید. با بخش سرگرمی چشمک همراه باشید.

بیشتر بخوانید: تست قدرت بینایی: در 20 ثانیه، 14 حیوان مخفی را شناسایی کنید!

درباره آزمون بینایی با یافتن حرف خاص

تصویر زیر طراحی بسیار ساده ای دارد اما برخی از جزئیات با هم مطابقت ندارند زیرا بین حروف a یک حرف O وجود دارد آیا می توانید آن را در کمترین زمان ممکن پیدا کنید؟ به یاد داشته باشید که زمان کمی در حدود 10 ثانیه برای تکمیل چالش تصویری دارید. پس با دقت به تصویر نگاه کنید.

سوال هوش: اگر می توانید با شش حرکت دخترک را به پشت بام برسانید!

آزمون بیینایی با یافتن حرف خاص

.

.

.

.

.

.

.

این بازی فکری  را با خانواده و دوستان انجام داد و ببینید چه کسی بهترین توانایی را برای این نوع معماها دارد. اگر آن را پیدا کردید، بسیار به شما تبریک می گوییم. اگر نتوانستید معما را به موقع حل کنید، می توانید سعی کنید توانایی های خود را در یک چالش آینده آزمایش کنید. مهمترین چیز این است که شما تلاش کرده اید. در زیر پاسخ این بازی سرگرم کننده ویروسی را به شما خواهیم داد.

.

.

.

پاسخ آزمون

اگر حرف”T” را در 10 ثانیه پیدا کنید، قدرت پردازش مغز شما عالی است!

آزمون بیینایی با یافتن حرف خاص

امیدوارم حرف مشخص شده را یافته باشید. به یاد داشته باشید که نباید زیاد طول بکشد، زیرا ایده این است که در چند ثانیه پاسخ را پیدا کنید.

همکاران ما در بخش تفریح و سرگرمی چشمک، تست های متعددی را برای شما فراهم ساخته اند. شما برای اینکه بهتر از ویژگی های پنهان و آشکار خود مطلع شوید می توانید به این تست ها مراجعه کنید. لطفا این تست و آزمونها را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید، احتمالا آنان نیز در کنار سرگرمی علاقمند به شناخت خود هستند. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانید از بخش نظرات یا صفحات چشمک در شبکه های اجتماعی آن  در اینستاگرام و فیس بوک استفاده کنید.

مطلب مرتبط:

اگر حیوانات مخفی درون درخت را پیدا کنید،باید بگم چشم عقابی هستید!

تست بینایی: آیا می‌توانید قورباغه پنهان شده در میان برگ‌ها را ببینید؟

اگر تیزبین هستید،می‌توانید چهره یک مرد را در این تصویر ببینید!

با یافتن تصاویر خرس‌های کامل،تمرکز خود را در این چالش محک بزنید!

آزمون مغز: چقدر مغزتان جوان است| در تصویر ابتدا چه دیدید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 9 =

دکمه بازگشت به بالا