;
تفریح و سرگرمی

اگر در نگاه اول اشتباه تصویر مسابقه اسب دوانی را پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون با شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی: تست ها و بازی های فکری می تواند برای هر بیننده و مخاطبی جالب توجه باشد. برای سپری نمودن اوقات فراغت، بازی های فکری می تواند بهترین گزینه باشد. چرا که علاوه بر سرگرم کردن می تواند زمینه را برای رشد و توسعه مهارت های شناختی فراهم کند.

به باور محققان، بازی ها و تست های معمایی می تواند فعالیت های مغز را افزایش دهند. رشد فعالیت مغزی می تواند از بیماری هایی همچون فراموشی، آلزایمر و … جلوگیری کند. در آزمون با شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی شما باید بتوانید اشتباه موجود در تصویر را در کمتر از 5 ثانیه تشخیص دهید.

اینکه بتوانید خطاها و جزئیات را بهتر و سریع‌تر تشخیص دهید، می‌توانید شما را کارآمدتر کند. احتمال خطا را کاهش دهد و همچنین بهره وری را افزایش دهد. با مجله خبری چشمک و آزمون با شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی همراه باشید. اگر، اشتباه موجود در تصویر این مسابقه اسب دوانی را پیدا کنی، نابغه ای!

شاید بپسندید: حکایتی جالب در باب مدیریت: وقتی همه کدخدا باشند ده ویران می شود!

آزمون با شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی

ما در مجله خبری چشمک هر روز با معماها، سوالات هوش و تست های شخصیت شناسی جدید همراه هستیم. چالش های تصویری را به اشتراک می گذاریم که شما می توانید به عنوان یک تمرین خوب برای مغزتان از آن استفاده کنید.

در برخی از بازی های فکری باید به دنبال حل یک معما باشید و در دیگری به دنبال شناخت تفاوت ها میان دو تصویر. اما در آزمون با شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی امروز تنها کاری که باید انجام دهید این است که خطای موجود در تصویر را پیدا کنید. اگر آماده هستید تصویر را با هم مرور می کنیم. فقط تایمر خود را فعال نگه دارید. چون زمان برای این آزمون ها بسیار مهم هستند. تصویر را ببینیم!

شاید بپسندید: چیستان: کدام عضو از بدن است که هم نام با یک درخت است!؟

آزمون با شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که کدامیک از این دو زن، اوضاع مالی خوبی ندارد!؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با توجه به دو عبارت اول، حاصل عبارت 23+30=؟ چند می شود!؟

پاسخ آزمون با شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی

شما توانستید این چالش تصویری را حل کنید؟ به نظر شما این تصویر چقدر برای شما چالش برانگیز بود؟ احتمالا توانسته اید پاسخ صحیح را ارائه دهید. اگر نتوانستید هنوز اشتباه را در تصویر بالا تشخیص دهید، نگران نباشید. کمی بیشتر دقت کنید. 5 ثانیه دیگر به شما فرصت داده می شود.

اما اگر از حل چالش عاجز مانده و می خواهید زودتر پاسخ را ببنید، بهتر است به تصویر پایین مراجعه کنید.

حکایت مرد مفت خور و پيرمرد هيزم فروش از سری داستان های مثنوی معنوی

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که چه چیزی در تصویر بابانوئل و گوزن هایش درست نیست!؟

پاسخ در نبود افسار اسب در اسبی که علامتگذاری شده است.

شاید بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی در این صحنه کوهستانی ثابت کنید که قدرت دیدتان دست کمی از عقاب ندارد!!!

جواب شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی

امیدوارم از آزمون با شناخت اشتباه مسابقه اسب دوانی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالا بپسندید: با پیدا کردن پلنگ برفی کوهستان ثابت کن که چشمات مثل شاهین تیزه!

برایتان جالب خواهد بود

 اصطلاح جمع کن کاسه کوزه ات را از کجا آمده است!؟

 با جابجایی یک چوب کبریت، عبارت ریاضی را تصحیح کنید!

مدادی که برای نوشتن انتخاب می کنی، ویژگی اصلی شخصیت‌تان را افشا می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا