;
زندگیموفقیت

۶ عادت ثروتمندان در امور بانکی که باید یاد بگیرید

عادت ثروتمندان در امور بانکی: آیا گاهی احساس نمی‌کنید که ثروتمندان دانش محرمانه‌ای در مورد پول دارند که از بقیه پنهان می کنند؟ ثروتمندان درک می‌کنند که داشتن تفکر صحیح در مورد پول، کلید رشد ثروت در طول زمان است. مسئله این نیست که آنها باهوش‌تر یا خوش‌شانس‌ترند، ثروتمندان صرفاً عادات درستی دارند که به آنها اجازه می‌دهد از پول خود بهترین استفاده را ببرند. با این مطلب موفقیت همراه باشید.

بیشتر بخوانید: بهتر شدن وضع مالی از راهی که خیلی ها نمی دانند!

۶ عادت ثروتمندان در امور بانکی

۱.داشتن حساب‌های پس‌انداز اختصاصی

افراد ثروتمند به ندرت تمام پول خود را در یک حساب جاری نگه می‌دارند، آنها قدرت جدا کردن پس‌انداز از پولی که صرف مخارج عادی می شود را درک می‌کنند. ثروتمندان معمولاً بخشی از دستمزد خود را به حساب‌های پس‌انداز پربازده اختصاصی می ریزند تا آن پول جدا نگه داشته شده و رشد کند.

ثروتمندان از اقداماتی اعم از لینک کردن حساب‌ها، استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل یا بهره‌گیری از ابزارهای پس‌انداز، از آنچه بانک ارائه می‌دهد برای بهینه‌سازی امور مالی خود بهره می‌برند. سایر مشتریان تمایل دارند بسیاری از امکانات طراحی شده برای کمک به آنها را نادیده بگیرند.

شاید بپسندید: ۳ راه ساده برای بالا بردن حس اعتماد به نفس

احتمالا بپسندید: رفتار زنان باهوشی که اعتماد به نفس کمی دارند

جالب خواهد بود: دعای سریع الاجابه برای افزایش رزق و روزی!

عادت ثروتمندان در امور بانکی

۲.تکیه بر بانکداری مجازی

در سال ۲۰۲۴، حضور فیزیکی در شعب بانک ها برای دریافت برخی از خدمات، اشتباه است. مشتریان پردرآمد تقریباً تمام کارهای بانکی خود را از طریق اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌ها انجام می‌دهند تا در زمان و هزینه‌ صرفه‌جویی کنند.

بیشتر بخوانید: اگه زیاد کار می کنی حتما اینو انجام بده

۳.استفاده حداکثری از حساب‌های سودآور

عادت ثروتمندان در امور بانکی، اگرچه، نرخ سود ناچیز، ممکن است برای کسی که در تنگنا به سر می‌برد ارزشی نداشته باشد! اما برای ثروتمندان، این پول رایگان است! ثروتمندان پول نقد خود را در حساب‌های پس‌انداز و بازار پول پربازده می‌ریزند تا رشد داشته باشد.

احتمالا بپسندید: ۳ راه ساده برای یادگیری سریع همه چیز

۴.درک نقدینگی و تنوع

نگه داشتن تمام پول در یک نوع حساب خاص، اشتباهی است که اغلب در افراد کم‌درآمد می‌بینیم. مشتریان ثروتمند پولشان را در میان انواع حساب‌های جاری و سرمایه‌گذاری پخش می‌کنند تا به روش‌های مختلف برایشان کار کند، ضمن اینکه در دسترس هم باقی بماند.

شاید بپسندید: تغییرات فکری برای رشد کسب و کار: این تغییرات فکری می تواند شما را ثروتمند کند!

احتمالا بپسندید: چگونه همیشه محبوب باشید و دیگران به شما احترام بگذارند!

عادت ثروتمندان در امور بانکی

۵.انجام خودکار امور

عادت ثروتمندان در امور بانکی، درباره هر ثروتمندی سوال کنید، صندوقدار او خواهد گفت که زندگی آنها بر پایه انتقالات و پرداخت‌های خودکار است. سایر مشتریان تمایل دارند از اتوماسیون صرف‌نظر کنند که به زیان آنها است.

۶.داشتن یک پس انداز برای موقعیت های پیشبینی نشده

پس از انداز هزینه معمول سه تا شش ماه یا بیشتر، می‌تواند تفاوت بسیاری بین یک موقعیت موقت و یک فاجعه ایجاد کند. افراد ثروتمند پس انداز برای موقعیت های پیشبینی نشده را در اولویت قرار می‌دهند، در حالی که کسانی که از این حقوق تا حقوق ماه بعد زندگی می‌کنند، نمی‌توانند حتی تصور کنند که چنین سرمایه‌ای را پس‌انداز کنند.

صرف‌نظر از موقعیت شما، ثروتمند شدن اغلب با فراگرفتن عادات ثروتمندان آغاز می‌شود و هیچ جای بهتری برای شروع وجود ندارد جز تغییر در عادت غلط در امور بانکی.

بیشتر بخوانید: مدل خواب پولدارها و موفق ترین آدمهای دنیا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا