;
تفریح و سرگرمیزندگی

سن ازدواج: متولدین هر ماه تو چه سنی ازدواج میکنن؟

سن ازدواج: با خبر شدن از آینده، به خصوص از زمان ازدواج یکی از موضوعات جالب برای بسیاری از جوانان است. برخی خصوصیت های افراد با ماه تولدشان تناسب بسیاری دارد، جالب است بدانید ماه تولد بر روی ازدواج و زمان آن نیز اثر می گذارد. اگر می خواهید بدانید متولدین ماه های مختلف سال چه زمانی ازدواج می کنند، این مطلب تفریح و سرگرمی را مطالعه کنید تا از طالع بینی جالبی که در مورد این مسئله وجود دارد، به عنوان یک سرگرمی مطلع شوید.

بیشتر بخوانید: طالع بینی ازدواج ماه ها با همدیگر برای پیوند زناشویی!

فروردین- اواخر دهه 20 سالگی

متولدین اولین ماه سال در ازدواج عجله نمی کنند و با احتیاط قدم برداشته و ازدواج برای آنان هرگز تصمیم ساده ای نیست. فروردین ماهی ها هرگز قبل از 20 سالگی ازدواج نمی کنند بلکه ازدواج آنها عاشقانه بوده و اغلب در اواخر دهه بیست می باشد. این افراد فرد مورد نظرشان را خودشان پس از تحقیق و آشنایی انتخاب کرده و دوست ندارند کسی در تصمیم گیری آنها دخالت کرده به همین دلیل تا قبل از روز موعود دیگران را از تصمیم نهایی خود باخبر نمی کنند و فقط از دیگران مشورت می گیرند. فروردین ماهی ها دوست دارند زندگی عاشقانه و پر شور و شوقی با همسرشان بسازند.

شاید بپسندید:داستان شنیدنی سگ نابغه و صاحب ناسپاس!

اردیبهشت- دهه 30 سالگی

متولدین اردیبهشت افرادی واقع گرا هستند که کمتر خیالپردازی می کنند. آنها باید شادی و آرامش را در درون خود جستجو کنند و سپس آن را در دیگری جستجو نمایند، به همین دلیل بهتر است که در دهه 30 سالگی خود ازدواج کنند. اردیبهشتی ها مایلند جشن ازدواج خود را در فضایی باز و برگ های رنگی درختان جشن بگیرند، به همین خاطر پاییز بهترین فصل برای برگزاری جشن عروسی برای اردیبهشتی ها است.

شاید بپسندید: تست هوش: با توجه به 3 عبارت اول، پاسخ عبارت آخر چند می شود!؟

خرداد- 35 سالگی

سن ازدواج، متولد خرداد، خستگی ناپذیر، خوش صورت، باهوش و زرنگ، اما دو شخصیتی است. او آموخته است که عشق می‌تواند دست و پا گیر و مزاحم باشد و درباره ازدواج و زمان آن گاهی مطمئن بوده و گاهی تردید دارد. گفتن زمان دقیق ازدواج خردادماهی ها سخت است اما ممکن است متولدین خرداد بعد از 30 سالگی به ثبات دلخواه برسد، به همین دلیل 35 سالگی ایده آل ترین سن برای ازدواج آنهاست. متولدین ماه آخر بهار مایلند جشن عروسیشان پر از سورپرایز و با شکوه برگزار شود.

شاید بپسندید: اصطلاح دست بالای دست بسیار است از کجا آمده + داستان ضرب المثل

سن ازدواج

تیر- اواسط دهه 20 سالگی

متولدین ماه اول تابستان افرادی عاشق پیشه هستند و اگر عاشق فرد مورد نظرشان شوند، عشق آنان به سادگی از بین نخواهد رفت. متولدین تیر ماه مایلند تا هر چه زودتر نیمه گمشده خود را بیابند و به دنبال سرپناه و امنیت اند، به همین دلیل اغلب در اواسط دهه 20 سالگی ازدواج می کنند. تیر ماهی ها عاشق فردی خواهند شد که کنار او احساس آرامش نمایند. آنها جشن ازدواجشان را در تعطیلات تابستان، بسیار خصوصی و خانوادگی برگزار می کنند، چرا که عاشق خانواده هستند و تابستان زمان خوبی برای استراحت میهمان هاست.

احتمالا بپسندید: داستان درویش و سه دزد از داستان های عامیانه ادب فارسی!

مرداد- 30 تا 40 سالگی

مردادی ها جزو عاشق پیشه ترین افرادند که عشق شان زبانزد خاص و عام است. متولدین ماه دوم تابستان دلیل زمان زیادی را صرف رابطه های خود می کنند و ابتدا عاشق شده و سپس تصمیم به ازدواج می گیرند. متولدین ماه مرداد اغلب در سنین سی تا چهل سالگی تصمیم به ازدواج می گیرند و جشن عروسی به یاد ماندنی و رمانتیک را در ایام سال نو برای همسرشان برپا می کنند، به صورتی که دیگران را به تحسین وا می دارند.

شهریور- اواخر دهه 20 سالگی

سن ازدواج، شهریوری ها افرادی ایده آلیستی هستند که مایلند همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام شود. متولدین شهریور در عشق و ازدواج هم اینگونه عمل می کنند، آنها بعد از به دست آوردن استقلال و وفق دادن خودشان با جریان های مختلف و رسیدن به ثبات در تصمیم گیری خود تمایل به ازدواج و انتخاب همسر دارند. این افراد اغلب در اواخر دهه 20 سالگی ازدواج کرده و در فصل زمستان جشن عروسی خود را برپا می کنند.

مهر- اوایل دهه 20 سالگی

متولدین برج میزان به تجملات اهمیت زیادی نمی دهند و عاشق سادگی و ثابت بوده و به ظرافت و جزییات علاقه زیادی نشان می دهند. مهری ها در اوایل دهه 20 سالگی زمانی که نیمه گمشده شان را پیدا می کنند، به سرعت ازدواج می کنند. جشن ازدواج آنها اغلب افسانه ای و پر از تجملات نیست و عروسی ساده و دوستانه ای در فصل زیبای تابستان است.

آبان- بین 30 تا 40 سالگی

آبان ماهی ها ارزش فراوانی برای خود و آرزوهایشان قائل هستند. آنها تا زمانی که نیمه گمشده خود را نیابند، تصمیم به ازدواج نخواهند گرفت. متولدین آبان عاشق تجملات اند و زمان زیادی را به آماده سازی مراسم عروسی خود اختصاص می دهند. آبانی ها دوست دارند که در مهمترین روز زندگی شان بدرخشند، به همین دلیل وسواس زیادی به خرج داده و جشنی برگزار می کنند که بیکی از به یاد ماندنی ترین جشن ها باشد.

سن ازدواج

آذر- اوسط دهه 30 سالگی

آذر ماهی ها گرچه عاشق تغییر و تنوع در زندگیشان هستند اما بعد از کسب تجربیات لازم، تصمیم جدی خود را برای ازدواج گرفته و خیلی ساده تن به ازدواج نمی دهند. متولدین این ماه ایده های زیاد و خلاقانه ای در مورد مراسم عروسی در سر دارند و برنامه ریزی خوبی را برای برگزاری جشن عروسی ایده آل و بی نقص انجام می دهند.

دی- اوایل دهه 20 سالگی

سن ازدواج، متولدین اولین ماه زمستان افراد به شدت وفاداری هستند که عاشق تعریف و تمجیدند. آنها دوست دارند که هر چه زودتر تشکیل خانواده دهند و در اوایل دهه 20 سالگی یعنی از همان سالهای اول جوانی رابطه ای عاطفی و جدی را آغاز می کنند. دی ماهی ها در برگزاری جشن ازدواج وسواس فراوان دارند و باید اولویت های خود را روی کاغذ نوشته و مرحله به مرحله پیش برند وگرنه ممکن است زمانی که صحبت از مراسم عروسی شود، دست و پایشان را گم کنند.

بهمن- بین 30 تا 40 سالگی

بهمن ماهی ها افرادی منحصر به فرد هستند که طریقه زندگیشان با دیگران تفاوت زیادی دارند. این افراد اغلب دیر و در سن 30 تا 40 سالگی ازدواج می کنند، زیرا دوست دارند قبل از ازدواج و تشکیل زندگی مسافرت، کشف و اکتشاف و هیجان را تجربه کنند. متولدین این ماه سال از سنت ها بیزارند و ازدواج سنتی را نمی پسندندو دوست دارند خود همسرشان را انتخاب کنند. آنها در فصل بهار عروسی رویایی را برای همسر خود برگزار می کنند.

اسفند- سن 26 سالگی

سن ازدواج، ته تغاری های آخر سال افرادی گریزان از تنهایی هستند و در صورتی که طرف مقابلشان با اخلاق آنها همخوانی داشته باشد یعنی به آرزوهایش احترام و او را در رسیدن به آنها یاری رساند، تصمیم به ازدواج می گیرند. اغلب اسفند ماهی ها در سن 26 سالگی ازدواج می کنند و جشنی با شکوه رمانتیک در شبی که ماه بدر یا کامل است، برگزار می کنند و بعد از تشکیل زندگی دوست دارند که با شریک زندگی شان به هر جایی قدم بگذارند.

بیشتر بخوانید: ازدواج با این افراد، شما رو پولدار می کنه!

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالا بپسندید: چیستان: سوغاتی شیراز است که از هر طرف بخوانیش، همان است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =

دکمه بازگشت به بالا