;
خانواده و زناشوییزندگی

درخواست ازدواج مرد از زن: درخواست ازدواج از دختر متولد کدوم ماه سخت تره؟

درخواست ازدواج مرد از زن: خواستگاری و جواب مثبت گرفتن از دختر متولد هر ماهی ممکن است با چالش‌ها و مسائل خودش همراه باشد و این مسئله وابسته به شرایط شخصیتی دختر و همچنین شخصیت و رفتار خواستگار می‌تواند متغیر باشد. از طرفی، ماه تولد یک شخص نمایانگر برخی ویژگی‌های شخصیتی ممکن است، اما باید توجه داشت که این تنها یکی از عوامل تعیین‌کننده نیست با این وجود، برخی مردم معتقدند که انتخاب ماه تولد دختر برای خواستگاری می‌تواند تاثیرگذار باشد.

در مطلب جالبی که یکی از سایت های منتشر کننده طالع بینی چینی به چشممان خورد، لیستی از دخترانی عنوان شده بود که برای رفتن به خواستگاری آنها باید آماده روبرو شدن با سختگیری و جواب رد شنیدن های مداوم بود. طبق معمول همه مطالب، خاطر نشان می کنیم که این مطالب تنها جنبه سرگرمی دارند.

بیشتر بخوانید: دلتنگی مرد برای زن: ۲۱ نشانه که نشان می دهد مردی دلتنگ تان شده است!

۱.دختر متولد شهریور

افراد متولد این ماه معمولاً خودمختار و مستقل هستند برای همین احتمال اینکه به راحتی هر درخواست ازدواجی را نپذیرند وجود دارد. برای خواستگاری موفق از آن‌ها، بایستی حتما به بحث آزادی و احترام به فضای شخصی آن‌ها توجه کنید.

احتمالا بپسندید: مرد دوزنه و کلاهبرداری از نامزد پولدارش + جشنی که به جهنم تبدیل شد

درخواست ازدواج مرد از زن

۲.دختر متولد دی

درخواست ازدواج مرد از زن، افراد متولد دی اغلب دارای شخصیت قوی و نکته بینی هستند و کمتر به هر خواستگاری پاسخ مثبت میدهند.

۳.دختر متولد آبان

درخواست ازدواج مرد از زن، آبان ماهی ها معمولاً دقیق و تحلیل کننده‌اند و برای آن‌ها، صداقت و ارتباط عاطفی عمیق اهمیت بالایی دارد برای همین تا زمانیکه این فاکتورها را در طرف مقابل نبینند، درخواست ازدواج او را نمی پذیرند.

بیشتر بخوانید: دوام رابطه عاشقانه: اگر این ۸ مهارت را یاد بگیری برای همیشه رابطه عاشقانه پایدار داری!

۴.دختر متولد آذر

دختران متولد آذر اغلب محتاط و میانه رو هستند و احترام به حریم شخصی برای آن‌ها بسیار مهم است و حتی ممکن است نسبت به درخواست ازدواج و خواستگاری از سوی شما، واکنش تندی نشان دهند، مگر اینکه شناخت کافی از شما، این مسئله را برایشان حل کرده باشد.

شاید بپسندید: صدا زدن همسر: شوهرت را در جمع چگونه صدا بزنید؟

درخواست ازدواج مرد از زن

۵.دختر متولد تیر

درخواست ازدواج مرد از زن، زنان متولد تیر دارای شخصیت پویا و خواهان جذابیت هستند و همین دلیلی است برای سخت گیری آنها در پذیرفتن یک خواستگار و درخواست ازدواج او.

احتمالاً بپسندید: چرا همه از من بدشون میاد + ۱۶ دلیل جالب که نمی دانستی!

۶.دختر متولد بهمن

درخواست ازدواج مرد از زن، دختران متولد بهمن معمولاً پایبند به برخی افکار و مسئولیت‌پذیری هستند و نیاز به اعتماد و پایبندی به برخی اصول خاص خودشان را در نظر میگیرند که نمیتوانند به راحتی به هر خواستگاری پاسخ مثبت دهند.

بیشتر بخوانید

بهترین همسران دنیا متولدین چه ماهی هستن؟

بیشتر بخوانید: وظیفه زن نسبت به شوهر: هر زنی باید این کارها را برای شوهرش انجام دهد!

شاید بپسندید: عشق مردان مغرور: ۱۰ نشانه عاشق شدن مردان مغرور!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا