;
زندگیتفریح و سرگرمی

اگر دقت و قدرت دیدت عالی باشه،10 حیوان تصویر را پیدا می کنی!

تصاویر توهم نوری روز به روز در حال افزایش هستند. همه این تصاویر نشان می دهد که تا چه اندازه میزان نگاه و نیز سطح ادارک ما آدمها با یکدیگر متفاوت است. البته ناگفته نماند که وجود این تصاویر توهم نوری از دوره های بسیار قدیم آغاز شده  است. در نقاشی تست قدرت بینایی حیات وحش جالب امروز نیز طبیعتی بی جان به چشم می خورد، اما به صورت ماهرانه 10 حیوان در این تصویر تعبیه شده است. شما باید بتوانید در 15 ثانیه تمام حیوانات موجود در این نقاشی را شناسایی کنید. با چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: تست بینایی: اگر قدرت دید عالی داری،حیوانات مخفی را پیدا کنید!

تست قدرت بینایی حیات وحش جالب

اساسا بازی های فکری برای به چالش کشیدن افراد طراحی می شوند. البته این چالش کشیدن با اهداف مشخص انجام می شود. اما همانطور که اشاره شد بیشتر این چالش های برای شناسایی بهتر ویژگی های انسان بوجود آمده اند. در نقاشی امروز که طراحی آن به سال 1880 باز می گردد یک طبیعت خشک به تصویر کشیده شده که درون آن چندین حیوان مخفی شده است.

این تصاویر بیشتر برای تبلیغات یک موسسه طراحی شده بود و در اختیار افراد قرار می گرفت که تصاویر مخفی در آنها را شناسایی کنند. امروزه با رشد تکنولوژی شرکت های تبلیغاتی چندان نیازی نمی بینند که برای تبلیغ محصول خود از این تصاویر استفاده کنند. خوب اگر آماده هستید تصویر را به خوبی نگاه کنید!

شاید بپسندید: تست: کدام نیمکت را برای نشستن در کلاس انتخاب می کنید!؟

تست قدرت بینایی حیات وحش جالب

شاید بپسندید: با حل سوالات هوش تصویری، دقت و باهوشی خود را محک بزنید!

.

.

.

.

.

.

.

در یکی از دبیرستان های کشور آمریکا، این تصویر در اختیار 62  نوجوان  16-18 سال قرار گرفت. اما  تنها 6 نفر یعنی کمتر از 10 درصد از آنها توانستند در کمتر از 15 ثانیه تمام موجودات و حیوانات در تصویر را شناسایی کنند. خوب زمان شما نیز تمام شده است. شما چند حیوان را در فاصله زمانی 15 ثانیه شناسایی کردید!؟

شاید بپسندید: تست قدرت بینایی: مواظب مارهای پنهان شده در طبیعت باشید!

پاسخ تست

خوب باید بگویم که حل این تست چندان هم راحت نبوده است. به هر صورت شما باید این حیوانات را در تصویر شناسایی کرده باشید. یک طوطی، یک گاو نر، یک فیل، یک آهو، یک تمساح، یک اسب، یک غاز، یک روباه، یک خروس و حتی یک شخص. برخی از کاربران حتی ادعا می کنند که قورباغه ای را دیده اند.

شاید بپسندید: با یافتن چهره‌های مخفی تصاویر، تیزبین بودن خود را اثبات کنید!

پاسخ تست

شاید بپسندید: زن می بینی یا مرد؟ بزرگترین مشکل شما چیست؟

خوشبختانه، این سایت نکات مفیدی در مورد مکان پیدا کردن آنها ارائه می دهد، از جمله این واقعیت که فیل، گوزن و تمساح همه در مجاورت یکدیگر هستند. اگر به دنبال سرنخ های بیشتری باشید، کروکودیل بالای یک اسب و یک غاز قرار دارد. طوطی و گاو نر روی درخت نشسته اند، در حالی که مرد سیگاری در سمت چپ درخت و خروس در مکانی نامحتمل قرار دارد. در تصویر ذیل همه حیوانات به صورتی رنگی مشخص شده اند.

شاید بپسندید: تست: ویژگی های شخصیت خود را بر اساس فصل تولد شناسایی کنید!

اهمیت پرداختن به این آزمون ها

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند.

دکتر آرفناکیس از موسسه فناوری ایلینویز توضیح می‌دهد: «ناهمسانگردی انتشار بالاتر در بیماران مسن که فعالیت‌های شناختی مکرر دارند، نشان می‌دهد که این افراد دارای ویژگی‌های مغزی شبیه به افراد جوان‌تر هستند». بنابراین فعال نگه داشتن مغز خود با پازل هایی مانند این ممکن است به جوان نگه داشتن مغز شما بدون توجه به سن شما کمک کند.

امیدوارم از تست شخصیت شناسی امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد:

قابل توجه تیزبین‌ها: جغدهای مخفی تصاویر را در 10 ثانیه پیدا کنند!

تست قدرت بینایی:چهره های مخفی تصاویر را پیدا کنید!

با این سوالات هوش، سلول های خاکستری مغزتان را ورزش دهید!

آزمون:دقت و تیز بینی خود را با پیدا کردن حیوانات مخفی اثبات کنید!

با تست شخصیت شناسی زوندی خود را بهتر بشناسید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

دکمه بازگشت به بالا