;
خانواده و زناشوییزندگی

ازدواج با این افراد، شما رو پولدار می کنه!

ازدواج با فرد پولدار: وقتی که صحبت از یک ازدواج ایده آل می شود، احتمالاً به صورت ناخودآگاه چندین الزام قابل ‌پیش‌بینی در ذهن شما ترسیم خواهد شد که می خواهید آن ها را در همسرتان ببینید. مثلاً ممکن است داشتن علایق مشترک، سطح یکسانی از بلند پروازی و جذابیت ظاهری و تعدادی دیگر از ویژگی‌ ها جزو اولویت شما باشد؛ اما آیا می دانستید از نظر علمی ثابت شده است که ازدواج با فردی با یک سری ویژگی شخصیتی بسیار خاص می تواند به شما کمک کند تا درآمد خود را افزایش دهید.

بله! درست متوجه شدید. تحقیقات بین المللی در دانشگاه واشنگتن به این نتیجه رسیده اند که ازدواج کردن با یک فرد وظیفه شناس، 50 درصد احتمال ارتقاء شغلی را نسبت به یک فرد بی توجه و تنبل در شما بالا می برد. با این مطلب خانواده و زناشویی همراه باشید.

بیشتر بخوانید: راز اصلی لاغری زنان ژاپنی و تناسب اندام مردان ژاپنی!

ویژگی همسری که توانایی پولدار شدن را دارد

نتایج مطالعات سال 2014 نشان می‌ دهد که چند ویژگی رفتاری دیگر هم درهمسرتان هستند که می توانند در بهبود وضعیت مالی شما بعد از ازدواج موثر باشند؛ اما از بین همه اینها که در ادامه خواهیم گفت؛ یک مورد تاثیر بیشتری دارد.

استقبال از تجربیات جدید

وجدان و وظیفه شناسی

برونگرایی

سازگاری

بیشتر بخوانید: این عادت های رفتاری، شما را به فردی با کلاس و باشخصیت تبدیل می کند!

ازدواج با فرد پولدار

کدام ویژگی برای پولدار شدن، برتر است؟

ازدواج با فرد پولدار، در یک نظرسنجی که از 4500 فرد متاهل انجام شد، تیم تحقیقاتی متوجه شدند که فقط یکی از این ویژگی های رفتاری که نام بردیم تاثیر بسزایی در بهبود وضعیت مالی همسر دارد و می تواند باعث ارتقای شغلی، افزایش درآمد و افزایش سطح رضایت شغلی بشود.

وظیفه شناسی و وجدان یک ویژگی رفتاری است که باعث می شود فرد تمایل داشته باشد تا کارش را درست انجام دهد و وظیفه اش را جدی بگیرد. افرادی که این ویژگی را دارند، منظم و مسئولیت پذیر هستند و اهل برنامه ریزی می باشند. در واقع این افراد به صورت زیر رفتار می کنند:

به برنامه ریزی و انجام وظایف اهمیت می دهند و در نتیجه ناخودآگاه طرف مقابلشان هم وقت بیشتری برای شغل و وظایفش می گذارد. این افراد معمولاً از ازدواج و زندگی زناشویی خود رضایت بیشتری دارند؛ پس سطح کشمکش و درگیری آن ها هم کمتر بوده و باعث می‌ شود که هر دو بیشتر روی شغل خود تمرکز داشته باشند.

ازدواج با فرد پولدار، از طرفی این ویژگی رفتاری باعث می شود که این افراد در انجام وظایف خانه هم بهتر عمل کنند و به طور کل سطح رضایت از زندگی هم بالا برود که در افزایش انگیزه افراد در بهبود شغل شان موثر خواهد بود.

بیشتر بخوانید: زن مورد علاقه مردان: ۲۰ ویژگی یک همسر خوب و ایده آل

 

 

برایتان جالب خواهد بود

احتمالا بپسندید: ازدواجی نبودن: متولدین این ماه اهل ازدواج نیستن!

بیشتر بخوانید: وظیفه زن نسبت به شوهر: هر زنی باید این کارها را برای شوهرش انجام دهد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا